Ieaudzis nags :( palīgā. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Ieaudzis nags :( palīgā.

Sveikas. Beidzot saņēmu drosmi kautko darīt. Nesaprotu kā, bet man sākuši ieaugt kājām nagi. Nu vismaz zinu kā cīnīties ar sākumu, bet sākotnēji, lielajam kājas īkšķim aiz bailēm ielaidu... Nadziņa stūri pacēlu un paliku apakšā marlīti, bet man iznācis ārā tāds kā jēls bumbulis, un negrib dzīt un uzsūkties... Šitā jau 2 mēneši. Esmu apņēmusies iet pie ķirurga, bet ir PANISKAS bailes, kā mazam bērnam! :D Varbūt kādai bijis līdzīgi, ko darījāt, varbūt ir kāda ziede, smēre?

16 Ответы

NEKADAS ZIEDES,SMERES NEPALIDZES,MANAI TUVAI DRAUDZENEI TA BIJIS,UZ KAJAM IEAUGUSHI,ARI VISU KO MEGINAJA,BAIDIJAS,BET PEC TAM AIZGAJA PIE KIRURGA UN TAISIJA OPERACIJU,JO JA TALAK AUGTU ADA BUTU SHAUSMIGI

staigā pa māju ar plikām kājām  lai āda dabūn elpot-ātrāk sadzīs, un ar jodu sasmērē 

Es iesaku ziedi Evija, šī ir ļoti laba ziede.

Kur to Evijas ziedi var vispār nopirkt? Es liku streptocida pulveri utt. vispar nedzist tas gaļas gabals :(

> Vita Dūra

Kur to Evijas ziedi var vispār nopirkt? Es liku streptocida pulveri utt. vispar nedzist tas gaļas gabals :(

Man atveda viena sieviete, bet zinu, ka var nopirkt Bauskā Bauzes tirgū, bet tur ļoti dārgi ir. Viņiem laikam arī ir sava mājas lapa kur katrs pats var pasūtīt.

> lvgirl

> Vita Dūra

Man atveda viena sieviete, bet zinu, ka var nopirkt Bauskā Bauzes tirgū, bet tur ļoti dārgi ir. Viņiem laikam arī ir sava mājas lapa kur katrs pats var pasūtīt.

Kurā mājaslapā?

> Vita Dūra

> lvgirl

> Vita Dūra

Kurā mājaslapā?

ŠEIT

Vita - pirmdien marš pie ķirurga! Es šādi iestaigāju vasarā slēgtos apavos un tagad visu dzīvi pavadu ar kroplu īkšķi, jo man nogrieza puspirkstu un sačakarēja naga sakni, līdz ar to tas tagad aug tikai puse un tas pats šķībs un biezs kā sēņu slimniekam, bet sēnes tur nekādas nav. Nesabojā skaistos nadziņus, citādi nekad vairs nevarēsi siksniņkurpēs un bez zeķubiksēm staigāt. Vasaras ir mani ļaunākie murgi. Negribēju Tevi baidīt, bet man ir ļoti bēdīga pieredze. Pēc tam vajadzētu pierakstīties uz ārstniecisko pedikīru un sākt domāt kā šo problēmu turmpāko dzīvi risināt. Bet tagad - nekādi joki! Tev jāgriežas pie speciālista! Netērē naudu pašārstēšanai. Zobus taču mēs nelabojam pašas un matus arī negriežam. Ķirurgs uzreiz negriež kāju nost, bet vajag vismaz atrādīt savu problēmu un pakonsultēties ar speciālistu! Lai veicas saņemt drosmi! Turu īkšķus par veiksmīgu izdošanos!

Arī man pirms pāris gaidiem bija šāda problēma. Sākumā mēģināju pati tikt galā, tad gāju pie ārsteim, kas izgrieza ieaugušo vietu, bet pēc kāda laika nags atkal ieaauga. Tad devos pie ķirurga Madonā, kurš ne tikai izgrieza ieaugušo maliņu, bet arī pašā izdarīja tā, ka nags tr neaug. Tas bija nesāpīgi un tagad tādu problēmu vairs nav un pats labākais - gandrīz nevar pamanīt, ka pirkstam būtu veikta kāda operācija. :)

tādam bumbumlim lietoju sintomicīna ziedi vai solcoseryl (mitrajām brūcēm), bet ātri var arī nepāriet. pati arī ģībstu vien ieraugot ārstus, tāpēc arī pati moku savas kājas-un s.c. biju pati arī izārstējusi tādas problēmas, tik ik pa laikam nepareizi griežu nagus un atkal dabūju tos izaugumus Улыбаюсь kad gāju uz ārstniecisko pedikīru, man naga sāns bija tā "ierullējies" iekšā, ka meistare nevarēja pat ar instrumentiem dabūt to ārā  un teica iet pie ķirurga. bet es pati pēc laika, liekot apakšā marlīti,varēju dabūt to nagu ārā.

1 - 10 с 16

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14