Nopirksu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nopirksu

Velos nopirkt kko efektivai svara nomesanai, kko kas nomac appetiti. Varbut kadai ir kada pieredze un var ko ieteikt. 


15.06.2019 03:42

Jāēd pārtika, no kuras ir lielāka sāta sajūta, bet mazāk kaloriju. Tas mēdz būt ļoti individuāli, pārsvarā daudz olbaltumvielu saturošs ēdiens.

Bada sajūtu uz kādu brīdi var nomākt arī ar ūdeni, piedevām, pie laba ūdens patēriņa arī svars krīt - izskalojas.

Cik vidusskolas laikā mēģināju speciālos līdzekļus, viss ir fufelis, kas darbojas uz placebo vai kaitīgs veselībai.

Tagad, pieturoties pie normāla ēdiena, lieki nenašķējoties, dzerot ūdeni, tiesa gan ievērojamā laika posmā, bet no 75 uz 55kg esmu nokļuvusi. Viss ļoti atkarīgs no sākuma svara, šobrīd strikti ievērojot "sātīgs ēdiens mērenās porcijās" arī ar šobrīdējo svaru 2kg mēnesī varētu nomest, ja atsakos no ēšanām/pasākumiem ārpus mājas, bet vairāk arī nevajag nomest. Jo lielāks svars, jo ātrāk krīt, bet vairāk par 4kg mēnesī nevajadzētu, lai organismam neiestājas enerģijas uzglabāšanas režīms, bet tas arī nedaudz atkarīgs no sākotnējā svara - ja ļoti liels, veselīgi varētu būt arī  nedaudz vairāk. Ja dažreiz tie paši 4kg liekas maz, iesaku paņemt 4L ūdens pudelēs - 4kg patiesībā ir iespaidīgs svars.

Es šobrīd runāju tikai par ēšanas paradumiem, ja pievieno fiziskās aktivitātes klāt, var gadīties arī vieglāki/labāki rezultāti, bet medikamentus tiešām neiesaku. Tikai naudas izmešana + veselīgāks uzturs arī ilgtermiņā stipri pozitīvāku iespaidu atstās un arī uzturēt būs vieglāk.


15.06.2019 13:05

ir tāda   Mišela Montinjaka  notievēšanas   sistēma , nevajag badoties, var ēst  un  nomest svaru, es pati  pēc  šis  sistēmas  15 gadi atpakaļ notievēju  par 25 kg un nedabuju  tos atpakaļ.Bet lai  samazināt apetītī  var dzert  rjaženku, ļoti palīdz .


15.06.2019 15:34

Par tādām lietām manu prāt jākonsultējas ar šīs nozares speciālistiem,kuri palīdzēs visu to panākt veselīgā veidā. Manuprāt atverskapi.lv nav prāta darbs meklēt palīglīdzekļus notievēšanai. Šeit ir tik daudz krāpnieku, ka iesmērēs jebko un sastāstīs pilnu galvu mulķībām. Neapvainoju nevienu, bet paši zinat kādi ir daudz cilvēki, dēļ naudas darīs visādas briesmu lietas. Ir bijusi pieredze manai mammai ar ko liīdzigu, tādēļ neiesaku šeit meklēt tāda veida preces. Tikai pie speciālists varēsi atrast pareizo veidu un palīglīdzekļus :)


1 - 3 с 3