Gara auguma meitenes! :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Gara auguma meitenes! :)

Sveikas!

Vēlējos jautāt un lūgt pēc palīdzības! Kur var atrast bikses patiešām gara auguma meitenēm! Tā man problēmiņa numur' viens! Būšu priecīga par jebkādu info un viedokļiem!Smaidīgs

Paldies jau iepriekš!

24 Ответы

> Evija

Bet tam kas garas. cik iekštaras garumam vaidzetu but lai jums deretu?

man personīgi (pat aši iedomājos tikko izmērīt :D) kāju garums no iekšpuses mērot līdz zemei ir 93cm.

Tā kā lai labi izskatītos vajag pagaras džinsas!

Man vajag kādus 73-76cm, bet pārsvarā bikses sanāk pirkt ~80cm iekšstaru. Man patīk, ja bikses vazājas pa zemi bez apaviem, jo ikdienā esmu vismaz 10cm no zemes un īsas izskatās stulbi (1.70m) :D

Līdz ar to, ka bikses iepērku tikai caur internetu (LV nevaru atrast, kas patiktu) iesaku pameklēt iekš eBay bikses "extra long", "XL" vai pēc garuma, piem., L36 būs 91cm iekškājas garuma, dažādi meklējot būs dažādi rezultāti, bet tur vismaz piedāvājums ir. Vēl man paziņa, uz 1.90m nopirka traki labas bikses humpalās, bet tā ir laimes spēle un, protams, ne visas ir ar mieru lietotās vilkt..

Hey, ja kāda ir bikšu meklējumos uz 34. izmēru garam augumam, tad varu piedāvāt skinny bikses, apraksts sludinājumā, derēs meitenei ap 1,80m

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=425220&filter=users

Esmu gara, bet vairs ne tik slaida :) Varbūt kādai der šīs :

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=362363&filter=users

Es uz savu 175 kadreiz pirku tani pasa NY vienmer dereja un bija ok garums.bet taka man biezi sanak.but dtockmann.tur visu laiku saka,ka perkot svarkus vai bikses pagarinasana/samazinasana garuma ir par brivu. Varbut tur var pakonsulteties?:) ka ari ir ari visadi biksu veikali,kur tikkai bikses pardod,tur ari vajadzetu atrast garam augumam,domaju ^.^

Исправлено 11.02.2014 12:03

paldies par visādiem ieteikumiem! ;)
Galvenais laikam vienkārši ir cītīgi jāmeklē un jāskata, jo nav viegli. Nevar tā uzreiz feini dabūt. Bieži ieskrienu X-jeans veikalā, bet tur vienmēr piedāvā vienu, divus, augstākais trīs džinsa modeļus, no kuriem vai nju ir kājās vienas :D vai arī modelis nevisai simpātisks, Un tā visu laiku, nekā jauna nepieved !
Tik tai meklēšanai laika tā pamaz, lai tā darītu.

Man patīk, tagad ZARA ir jauna kolekcija džinsiem ar augsto jostas daļu.. Principā džinsus pērku tikai ZARA.. Citur isti neder un ir ar zemo jostasvietu.. Aizej un izvandi Zaru :))

> Doogma

Man patīk, tagad ZARA ir jauna kolekcija džinsiem ar augsto jostas daļu.. Principā džinsus pērku tikai ZARA.. Citur isti neder un ir ar zemo jostasvietu.. Aizej un izvandi Zaru :))

Forši pateici par to Zaras izvandīšanu, sasmējos! Aci miedzošs

Džinsus noteikti var atrast speciālajos džinsu veikalos. Pati esmu 1,85 cm (biksēm garums L36), un divas pēdējās džinsa bikses pirku veikalā Marijas ielā. Kvalitāte varbūt arī nav izcila, toties izvēle ir liela.

Bet, kas attiecas uz citām biksēm - man ir totāls izmisums. Tiešām nezinu, kur meklēt.

Aizej uz kādu no Next veikaliem un pie izmēra meklē norādi Long, es tur vienmēr kaut ko atrodu.

11 - 20 с 24