īstais laiks kāzām - cik gados? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

īstais laiks kāzām - cik gados?

Cik gados, jūsprāt, ir īstais laiks iestūrēt laulības ostā? Vai tomēr nav tāds konkrēts vecums, kuru sasniedzot varētu domāt par laulībām Nevainīgs

01.07.2013 17:06

Tas, manuprāt, katram ir individuāli, citām gribās uzreiz jau pilngadību sasniedzot uzvilkt balto kleitu, bet ir citas, kas savu princi gaida līdz 30 gadu vecumam. 

Bet lai vai kā - es uzskatu, ka vispiemērotākais vecums ir ap 25 gadiem. Pluss - mīnuss, jo daudz kas ir atkarīgs arī no apstākļiem. :)

01.07.2013 17:07

Domaju, ka nav konkrēta vecuma- kad patiešam esi gatavs laulības dzīvei, tad ir īstais vecums pienacis.

01.07.2013 17:19

nevis vecums,bet attieciibu nopietniiba,kopiigi meerkji,veelmes,tas driizaak nosaka- kadNevainīgs

01.07.2013 17:42

> zaiza

milzīgs pluss Tev!

un vēl varētu piebilst, ka vajadzīgs arī veselais sapraats un atbildības sajūta par to, ka spēsi būt sieva/vīrs savam mīļotajam, jo iebraucot kaazu ostaa, TU apzinies, ka piederi tikai vienam vienīgajam (vismaz es taa uzskatu! :) )

01.07.2013 17:48

> A. 

nav vajadziigs gredzens uz roku,lai tu apzinaatos ka piederi vienam vienigam cilvekam. 

01.07.2013 18:40

Varbūt vecmodīgi,bet tad kad ir mīlestība. Arī vēlme to darīt! :))

Neatbalstu precības,esot stāvoklī - nu bērns būs, tāpēc jāapprecas. Tas,manuprāt,ir muļķīgi, vismaz es tā nedarītu.

01.07.2013 18:52

> Annette

taa es to nemaz nebiju domaajusi. vienkaarshi, kad cilveeks aprecas, iemanto otra uzvaardu, taa ir taada kaa sava veida apliecinaashanaas, ka pieder viens otram! ;)

01.07.2013 20:39

Pati pazīstu cilvēkus, kuri bija gatavi laulībām 20 gadu vecumā un arī apprecējās, gan tādus, kuri 30 gadu vecumā vēl neko neplāno, kaut otrā puse jau ir gadus 3-4 Neizlēmīgs 

03.07.2013 11:49

> Indigo

piekrītu!

Pati gribētu līdz 25 gadu vecumam apprecēties Vēsais

03.07.2013 12:07

Es aprecējos man bija 19 gadi, viņam 21. Esmu precējusies tagad jau 12 gadus, lai cik mūsu laikos tas dīvaini būtu, mūsu starpā ir vēl mīlestība. :) Bet nebija viegli, kamēr bijām pavisam jauniņi, visādi gāja - gribējās trakot un šķirties plānojām uz karstu galvu.

Ja man būtu kādam jāiesaka precēties tik jaunai, noteikti nē. Tomēr tanī vecumā ir jāiztrajojas, un ne visi zin, ko patiesībā dzīvē vēlas. :), Un var būt, ka ap gadiem 26 pamodīsies un vienu rītu sapratīsi, ka tas otrs cilvēks vispār nav domāts tev. Man liekas, ka laulībai jānobriest, jāizbauda dzīve ar pilnu krūti un tad mierīgi jāiestūrē laulības ostā.

1 - 10 с 18

Последнее на форуме
Izpārdodu
Dress VIP сегодня, 07:48
puikam
Kristīne Muska сегодня, 05:58
Meklēju
best_price сегодня, 02:29
Dzeltena!
IECH вчера, 21:52