Veselīga uztura grupa :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Veselīga uztura grupa :)

#tievējamkopā11

Sveiciens  visām tām burvīgajām dāmām, kas vēl  nav paspējušas savest sevi  vēlamajā formā! Īīpašs sveiciens tām , kas ir izmēģinājušas „burvju” līdzekļus, adatas, serumus, pulverus, tabletes, tējas un kurām plauktā jau stāv  10001 pretcelulīta un notievēšanas krems.

Tā kā būs noslēgušās aktīvās grupas, paziņoju par nākamās, Tievējam kopā, grupas atklāšanu!

Šī nu jau būs 11 grupa! 

Grupas meiteņu rezultāti tiešām fascinē- tos var redzēt tepat lapā - Turamies kopā.

‍♀️Ko Tu iegūsi, pieņemot lēmumu būt un darīt kopā:

    Pilnībā gatavu ēdienkarti , sabalansēta uztura  pamatus, ļoti garšīgas receptes. Mēs nebadojamies, mēs neievērojam diētu- mēs ēdam garšīgi un veselīgi.  Ēdienkarte izstrādāta no A līdz Z, nekas vairāk tev nebūs jādomā.‼️ Taču grupas pamatdoma ir iemācīt sastādīt ēdienkarti pašai , tāpēc saprotamā un vienkāršā veidā izzināsim sabalansēta uztura principus un piedāvāto ēdienkarti varēsi ņemt kā paraugu, jo visi produkti ir aizstājami, katram ir kāda alternatīva !  

‍♂️ Treniņu programmas- gan video formātā, gan apraksta veidā- spēka treniņi, tabata, kardio-  gan sporta zālei, gan mājām, ņemot vērā tavu svaru un veselības stāvokli!

‍♀️ Ikdienas motivāciju, atbalstu un kontroli no manas puses.

Komunikāciju, jauku attieksmi, jaunas iepazīšanās.

Pats galvenais, Tu iegūsi savu sapņu augumu- ja ne šo divu mēnešu laikā, tad reāli nobruģētu ceļu uz to, atliks vien to mērķtiecīgi iet ;)

‍♀️‼️  Ar ko šī grupa atšķiras no citām? Bieži vien saka, ka šajā jautājumā var palīdzēt tikai cilvēks, treneris, kas ir teorētiski mācījies visas uzturzinātnes lietas- nestrīdos! Taču šajā grupā būšu tikai es, kas izgājusi pati cauri savam tievēšanas maratonam, savam stāstam, jo man jau šķiet, ka tomēr nevar saprast to cilvēku ēšanas atkarību, emocionālo ēšanu, milzīgu NEvēlmi sportot cilvēks ,kurš pats to nav piedzīvojis un vienmēr ir bijis ideālā formā

Es ļoti labi zinu, ko nozīmē un dod atbalsts, blakus esoši līdzīgi domājošie un kopā daroši!

Iemācīšu uz ēdienu paskatīties savādāk, iemīlēt veselīgu uzturu, kas var būt ĻOTI garšīgs!

Grupas pamatdoma- pieiet pie šīs, liekā svara  problēmas, ļoti individuāli tieši komunikācijā, sportā, ēšanā, varēšanā, uzslavēšanā , mērķa izvirzīšanā un piepildīšanā! 

‼️Informācij sniegta ļoti detalizēta, tāpēc atliek vien pieņemt lēmumu! Lūgums dāmas, pārdomājat vai vēlaties to darīt vai nē, jo grupā dalībnieču skaits ir ierobežots, neatnemiet iespēju kādai citai darīt! :) 

‼️Grupa darbību sāks 8. Jūlijā. ‼️Pieteikšanās līdz 5.jūlijam - ne, 6, ne 7 :) 

Links uz grupiņu tiks nosūtīts pēc vienošanās!


0 Ответы

- с 0