Bērna kopšanas pabalsts.... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bērna kopšanas pabalsts....

Sveikas. Gribu pajautāt, vai kādai nav tāda situācija, kā man šobrīd.... Es vēl neesmu saņēmusi bērna kopšanas pabalsta naudiņu par janvāri. Lēmumā ir noteikts, ka naudiņa jāieskaita līdz katra mēneša 8.datumam. Zvanīju uz sociālajiem, tur atbildēja, ka redzot, ka nauda nav pārskaitīta, bet nezinot - kādēļ. Noskaidrošot tuvāko datumu, kad varētu būt nauda ieskaitīta, teica, ka domājot - šīs nedēļas laikā... Forši, vai ne? Atliktu man nenomaksāt kādu rēķinu valstij - uzreiz soda procenti un brīdinājums... Pārsteigts

18 Ответы

Piekritu par so: Atliktu man nenomaksāt kādu rēķinu valstij - uzreiz soda procenti un brīdinājums. Diemzel musdienu Latvija :(

Man pirmajā mēnesī arī tā bija, kad aizkavēja, pēc tam gan katru mēnesi līdz solītajam datumam tika ieskaitīts:)

TiešAm, pirmajA mēnesī man VIENMĒR ir kavējusies naudiņa. Šobrīd man tA notika ar Ģimenes pabalstu no gada vecuma. Neuztraucies, gan jau būs. :)

> Justina

Man pirmajā mēnesī arī tā bija, kad aizkavēja, pēc tam gan katru mēnesi līdz solītajam datumam tika ieskaitīts:)

Es pabalstu saņemu jau no rudens.... :)

Tad tik jāgaida, ieskaitīs noteikti. Man ititn bieži bija, ka pēdēja noliktajā dienā ieskaita, nu, ja tā vēl iekrīt brīvdienā....Loģiski, protams, būtu, ja līdz brīvdienai tad ieskaitītu, bet šie jau darās, kā viņiem sanāk:))

bkp izmaksaa par IEPRIEKSEEJO meenesi!!!nevis par tekosho.Gimenes valsts pabalstu par tekosho.Par tekosho izmaksaa arii tos 100Ls liidz pusotram gadam.

meedz pirmie pabalsti aizkaveeties ,tåa ka gan jau buus!!!

bkp izmaksaa par IEPRIEKSEEJO meenesi!!!nevis par tekosho.Gimenes valsts pabalstu par tekosho.Par tekosho izmaksaa arii tos 100Ls liidz pusotram gadam.

meedz pirmie pabalsti aizkaveeties ,tåa ka gan jau buus!!!

U

ps..neizlasiiju,ka nav pirmais pabalsts...

tad vnk gaidi...nepanaaksi,lai izmaksaa aatraak....ko dariit...zvani vinjiem veelreiz!!!Es taa dariitu.Jo katru reizi jau jaarunaa ar citu darbinieku,liidz ar to ,varbuut buus taads,kas zinaas paskaidrot,kaadeelj nav paarskaitiits...

U

ps..neizlasiiju,ka nav pirmais pabalsts...

tad vnk gaidi...nepanaaksi,lai izmaksaa aatraak....ko dariit...zvani vinjiem veelreiz!!!Es taa dariitu.Jo katru reizi jau jaarunaa ar citu darbinieku,liidz ar to ,varbuut buus taads,kas zinaas paskaidrot,kaadeelj nav paarskaitiits...

Nekas cits jau neatliek..... vnk tracina, ka tāda attieksme.... :-(

1 - 10 с 18