Vai izmantojiet Pasta Stacijas atlaides sūtīšanai - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai izmantojiet Pasta Stacijas atlaides sūtīšanai

Gribēju zināt, cik daudz izmantojiet iespēju sūtīt paciņas ar PS par atlaižu cenu - no 1.49Ls. Jo esmu sazinājusies ar dažām pārdevējām, kuras saka, ka nosūtīšana ar PS maksās 2Ls, kas man liek domāt, ka laikam šo akciju neizmanto... neizdevīgi man kā pircējai, vai arī man jāpiedāvā nopirkt kods Vēsais lai būtu lētāk

02.07.2013 11:06

iesaku piedāvāt klientēm pati. es vismaz tā daru. 

02.07.2013 11:08

Исправлено 02.07.2013 11:12

Man liekas,ka ja pircēja grib par 1.49 ls  paciņu, lai pati pērk kodu un saka pārdevējam, jo tas ir reālais čakars  pasūtīt to kodu ar atlaidi,gaidīt rēķinu,apmaksāt un t.t. kāpēc man jātērē ir šīs laiks un to jādara? Turklāt man ar šo kodu pasūtīšanu un apmaksāšanu aizņem daudz laika un es nevaru paciņu uzreiz nosūtīt,paiet viena diena, kamēr saņem pieprasījumu, apstiprinās to maksājumu un tt.< pēc tam kad aizej uz PS, visi skapji ir aizņemti un vai nu jābrauc uz citu vietu meklēt PS, vai nu jāgaaida nākamā diena, bet pricējas pēc tam nav apmierinātas,ka tik vēlu nosūti paku.

Cik reizes biju pasūtīt tos kodus no atverskapi.lv  mājaslapas, gaidīju pus dienu atbildi no PS!

02.07.2013 11:09

Es izmantoju.

Varbūt,ka cilvēki nezin par šo atlaižu cenu (kautgan šaubos, jo tā nepārtraukti ir redzama  lapas malā), varbūt vienkārši grib tos 50 sant vairāk nopelnīt :D

02.07.2013 11:13

Neizmantoju, jo, manuprat, parak sarežģīti dēļ dažiem santīmiem un laikietilpīgi. :)

02.07.2013 11:14

> Õddr

pāc būtības jau vienā reizē var nopirkt kaut 10 kodus, laiks paies - tā papildus diena, lai izsūtītu pirmo paku, bet pēc tam pārējie 9 kodi nebūs jāgaida... tikai lielāka summa vienā laikā jātērē Smaidīgs

Nu jā, būs jāpiedāvā pašai, ja grib ietaupīt Vēsais

02.07.2013 11:41

Исправлено 02.07.2013 11:42

Es šeit netaisu biznesu, lai pirktu padsmitiem tos kodus.

Man sanāk izsūtīt pa PS, bet klātienē bieži kaut ko pārdodu, es jau tāpat visu par kapeikām pārdodu, tāpēc var pašas meitenes pasūtīt kodus, kuras neatrodas Rīgā vai tuvus Rīgai, jo laikam Rīgā visslabāka tirdzniecība.. 

02.07.2013 12:29

Izklausās nepraktiski,līdz šim pircējas ir vēlējušās lai sūtu pa pastu,jo tad paciņu piegādā uz mājām.

02.07.2013 14:55

Esmu pāris reizes izmantojusi kodus, un nav jau tik traki, ja iepriekšējā vakarā pasūtu kodu, nākamajā dienā saņemu rēķinu - apmaksāju un pēc savas darba dienas beigām nosūtu preci. Galu galā ja es vēlos pārdot preci, tad varu arī bišķi pakustināt savu `ass`, lai nāktu cilvēkam pretī. Jā, tas paņem laiku, bet ne jau Tev akurāti 3h rindā jāstāv lai tiktu pie koda, pasūti un gaidi atbildi uz meilu. Ir bijis tā, ka zinu, ka neuzpsēšu pasūtīt kodu, jo dēļ saviem darbiem skraidīšu pa visurieni, tad arī saku, ka pasta stacijas izdevumi ir 2LVL.

Par nepraktiskumu arī nepiekritsīšu - aizeju ieliku savā pasta stacijā, kad gribu un cilvēks izņem savā galā, kad grib. Tas pats jau arī pastā ir, ja cilvēks nav mājās - tiek atstāta zīmīte, ka jāiet izņemt sūtījums pastā. Pasta stacijai pat ir pluss, ka uzreiz saņem sms, kad paciņu esi saņēmis un piem., tai pašā dienā ar mājās braukšanu vari apvienot un pa ceļam izņemt sūtījumu. A pasta lapiņu Tu saņem tikai tad, kad esi mājās un tad vai nu otrreiz dodies ārpus mājas tai pakaļ, vai tikai nākamajā dienā vari izņemt.

Ai, nu baigi gari sanāca, bet gribu teikti, ka man pasta stacija patīk. Komunikācija laba, atsaucīgi un tā.

02.07.2013 19:21

neizmantoju deelj atsauksmeem,ka esot pinkjeris un nemaz uzreiz nekas nenotiekot...par laimi neviena pirceeja nav pieprasiijusi suutiit pa 1.49 un arii es,kaa pirceeja,neesmu prasiijusi.

02.07.2013 19:22

> Rū.

neiet jau runa patiik vai nepatiik PS,bet tieshi par kuponiem ;)

1 - 10 с 25