Vai izmantojiet Pasta Stacijas atlaides sūtīšanai - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai izmantojiet Pasta Stacijas atlaides sūtīšanai

Gribēju zināt, cik daudz izmantojiet iespēju sūtīt paciņas ar PS par atlaižu cenu - no 1.49Ls. Jo esmu sazinājusies ar dažām pārdevējām, kuras saka, ka nosūtīšana ar PS maksās 2Ls, kas man liek domāt, ka laikam šo akciju neizmanto... neizdevīgi man kā pircējai, vai arī man jāpiedāvā nopirkt kods Vēsais lai būtu lētāk

02.07.2013 19:28

Neizmantoju, jo pa pastu neko nesūtu, arī staciju. :)

Ja pat sūtītu - neizmantotu :)

02.07.2013 19:52

es gan izmantoju. tomēr 50 saņi lētāk! Smaidīgs

02.07.2013 19:53

Izmantoju - gribat lai kods atnaak aatraak?Nosuutiet atpakalj print screenu ar veikto maksaajumu ;)

02.07.2013 19:55

Nav jau tā,ka kādam baigi vajadzīgi tie 50 snt,vnk ir cilvēki kuriem ir vieglāk aiznest uz pastu.

Personīgi  man uz PS ir jābrauc 3reiz lielāks gabals nekā uz pastu.Es izvēlos pastu :P

02.07.2013 19:57

Исправлено 02.07.2013 20:02

Neizmantoju - mēģināju. Kad bija jānosūta, PS tikai nākamajā dienā sāka interesēties, vai šis kods man vēl aktuāls, jo brīvdienās šie nestrādājot. It kā saprotams, bet no otras puses, ilgs čakars. Parasti mazākas pakas tomēr labāk sūtu caur pastu, ko tas man ir tuvāk nekā braukt līdz centram uz staciju (1h uz katru pusi + ziemā izbraukāju 4 dienas pēc kārtas vairākas reizes dienā un visi skapīši bija aizņemti. Beigās sapratu, ka bezjēdzīgi un vēl stundu iztērēju braucot līdz T/C Mols. Labi, ka pircēja bija saprotoša par tādu aizkavēšanos, bet nu pašai pietiekami negatīvu emociju pēc tādas braukāšanās, lai pret katru sūtījumu caur PS izturētos ar aizdomām un piesardzību).

Ja nesanāk tik bieži sūtīt pa pastu/pasta staciju, kā man reizi vairākos mēnešos, kad kodi pa vidu var pazust vai galu galā vsp netikt izmantoti, uzskatu, ka, ja tos 50 santīmus tik ļoti gribās ieekonomēt, tad pircēja pati arī var tos kodus pasūtīt un pārsūtīt pārdevējam. Process taču it kā nemaz neesot tik sarežģīts... ;D

Man pietiek ar ceļā pavadīto laiku, lai nesēdētu un nevaktētu kkādus kodus, rēķinus un nestresotu, vai viss paspēs izdarīties līdz brīdim, kad būs jāiziet no mājas. Izklausās no malas noteikti pēc kkādas buršķu tantes, bet savādāk uzrakstīt nemāku :D It īpaši pēc tā, kā pārsvarā visas starppilsētu sūtītājas vienmēr pazūd pēc bankas datu nosūtīšanas..

03.07.2013 10:34

> Inky

Nu jā, tas laikam galu galā katram individuāli. Ja man būtu jābrauc 1h lai tiktu uz PS, tad nevar nepiekrist, ka tas ir liels čakars+ ja aizbraucot  vēl skapīši aizņemti, vispār..Kliedzošs. Man laikam vnk paveicies, ka viss smuki pa ceļam un varu apvienot, tādēļ man tas viss tā pozitīvi liekas.

Cik Tu maksā par pasta izdevumiem tādiem nelieliem sūtījumiem (maikai un tādām mazām/vieglām precēm)?

03.07.2013 11:17

> Rū.

zem 2ls sanaak..vismaz kad es pedejoreiz sutiju ko vieglu samaksaaju 1.76ls

03.07.2013 11:30

> Rū.

Man vienmēr sanāk 2.18-2.50 ls

03.07.2013 12:12

Meitenes, izklausās, ka pa lielam jūs visas esat baigi slinkas! Ne par velti PS rakstīts, ja vajag kodu sańemt ātrāk, lai uzraksta meilu. Es tā daru vienmēr, 10min laikā dabuju kodu un jau vakarā, pēc darba izsūtu pacińu.

vajag būt aktīvākām, ja reiz kāds kaut ko pērk no tevis, tad arī pati nodrošini servisu!

03.07.2013 12:47

Исправлено 03.07.2013 12:56

> vita_zita

te iet runa par to,ka piemēram es kad nosūtu pieprasījumu pēc koda, man 1-2 dienas var neatbildēt uz pieprasījumu :) tikai tad,kad zvanu,tad ir ok,un kaut kā kasās kaut ko darīt :) un tā ir bijis visas reizes, un saka,ka jā,ir saņēmuši pieprasījumi bla bla bla :) un otrkārt man ir jābrauc no citas pilsetas vispār,lai tiktu uz PS, kur visi nodalījumi ir aizņemti,tad es skraidu pa pilsētu un meklēju kur var iebāzt sūtījumu :)

Te ir koks ar abiem galiem, jo arī pircējas ir ļoti viltīgas un slinkas tad sanāk, ka zinot, ka nav ērti pasūtīt tos kodus, aši saka tad par pasta sūtījumiem 1.49?, Lai tik pašiem nav būtu jačakarējās ar to kodu pasūtīšanu :)

es protams neatsaku neveinai un cenšos pēc iespējas ātrāk nosūtīt  paciņu,bet tomēr man paiet laiks, kamēr dabūju kodu, un kad dabūju to, tad kad braucu uz PS -viss ir aizņemts, tur ir tā jezga

par to servisu runājot, piemēram pie manis drēbes,kuras ir ļoti labā stāvoklī,pirktas par diezgan labu naudu, kvalitatīvas,zīmola un tt. maksā vispār kapeikas, es domāju,ka ja man būtu tādi ceņiki ka te ir parasti,es tad arī būtu nodrošinājusi superīgo servisu un aurotu apkārt ka mēs esam slinkas :)

11 - 20 с 25