Pieversu uzmanibu lielotajem un administracijai atverskapi!!!! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieversu uzmanibu lielotajem un administracijai atverskapi!!!!

Ja saņemsiet zuņojumu no lietotaja Ohboy1, vai bus cits feika lietotajs, jurš suta jums tadu informacijau: rakstiet man pa e-pastu (lisabranson112@gmail.com) par cenu un samaksu.☝️☝️☝️

Neatbildiet neko, tas ir hakeri, jauta pec tam suta jums vestules uz e-pastu, it ka perka pie jums drebes un jums vajag parbaudit SPAM vestule!!!! Man bija gandriz tada pieredze, labi ka pamaniju ka, kaut kas nav ta!!!

Ludzu asministraciju, nobloķet šo lietotaju, ar šadu e-pastu!!!!

17.09.2019 13:08

Cienījamie lietotāji.

Neskatoties uz to, ka lietotājs ohboy1 ir bloķēts, pastāv iespēja, ka šī persona var izveidot citus profilus. Lūdzu  pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā :

1) šādas personas vēlēsies iegādāties visdārgāko no jūsu sortimenta;

2) viņi prasīs nosūtīt pirkumu uz ārzemēm visticamāk uz  Wiilemke Hendriks / Elisabeth Wilemke  vārdā;

3) nosūtīs viltotu naudas pārskaitījuma dokumentu no CITIZENS BANK & TRUST ONLINE PAYMENT NOTIFICATION SYSTEM;

4) viņi var sazināties gan angliski, gan latviski;

Ja jūs sastopaties ar šāda veida krāpšanas mēģinājumu, lūdzu, ziņojiet par to man!

18.09.2019 19:17

Sveiki, vakar saņēmu vēstuli no ohboy1. Likās aizdomīgi, ka teksts bija nesakarīgs un uzreiz tika piedāvāta mistiski augsta cena. 

11 - 12 с 12