Vai šeit ir muzejs? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai šeit ir muzejs?

https://atverskapi.delfi.lv/lv/user/55623

neieteiktu šo pārdevēju- Linda,  lieta tāda ka vēlējos zābaciņus,  bijām sarunājušas ka viņa  varēs nosūtīt pēc 10.09. , nu ok, gaidu, nebija baigā steiga, pēc 10.09.  uzrakstu atgādinājumu, bet  nu jau 18.09. un skatos, ka bijusi portālā, bet man neatbild , tad uzrakstīju ieteikumu ka labāk nelikt preces  ja nevēlas pārdot, uz to gan uzreiz  atbildēja ar pārmetumiem, ka man vajagot saprast ka tur visādas problēmas, un pieredze ar visāda, bet nu man ar to kāds sakars?  :D , beigās sanāk ka es pati vainīga... sviests, bišķīt sabojāja garīgo, paspēja mani  nobloķēt, hhm es tik nesapratu par ko ?  es laikam nesaprotu ka mēs te nākam tikai lai paskatītos  vai izrādītu  preces?! :D 


5 Ответы


Kādu laiku atpakaļ es arī cepos par pārdevēju neatbildēšanu, klusēšanu un t.t.  Bet tas nav mūsu nervu šūnu tērēšanas vērts:)

Tagad vienkārši eju garām, tālāk meklēju sev tīkamo lietu. Piedāvājums tomēr ir un ja nedabūšu tieši no tās "aizmāšīgās" pārdevējas, tad varbūt pēc pāris dienām noskatīšu ko labāku, lētāku un interesantāku pie citas..


Исправлено 19.09.2019 17:06

Pārdevējai Lindai atsauksme 

Diāna Černenko30.11.2018 10:19Negatīva atsauksme! Teica, ka paciņu izsūtīja pirmdien, bet it kā aizmirsa uzlīmēt uzlīmi. Ar omnivu pati esot sazinājusies, ka viņi to kaut kā nokārtos. Pagāja nedēļa un meitene nemaz neatbild uz vēstulēm un "skapī" neparādās! Omniva saka, ka uz manu tel.nr. neviena paciņa nav izsūtīta!

atruna par neuzlīmeto atsauksmi ir  smieklīga,jo paciņa tik un tā nonāks adresātam arī bez uzlīmes,jo visi dati ir ievadīti


Ļoti pazīsmata situācija savā ziņā. Kam negadās pieļaut šādas kļūdas meitenēm reizēm tā gadās, nu ko padarīs... 


Man pāris dienas tikko bija, ka skapis karas augšā...(ieet varēju, bet atvert vēstules nevarēju) Taka pat var but pat ir skapī vaina dažkārt. 


Admini par vārda portālu, tehniskā daļa uzlabo portālu, ik pa laikam gadās ķibeles, paziņojiet par to projekta vadītājai, ietacams pievienot ekrānuzņēmumu, paldies.

1 - 5 с 5