Jautajums par pasta staciju! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jautajums par pasta staciju!

Milas meitenes,pirmo reizi esmu skarusies ar to,ka mani apvaino par to,ka neesmu sutijusi meteli. It ka meitene vel nesamema sms,un tapec netic ka metelis ir sutits. Es ari gaidiju vienu reizi gandriz nedelu,un domaju ka tas ir normali pasta stacija,citrezi atrak,citreiz lenak. 

Luudzu saciet,cik jums bija pats ilgakais laiks,kad jus sanemat preci? Domaju zvanit uz pasta staciju vai ne..


9 Ответы


Piezvani, pasta stacijā parasti laipni, pasaka, ja kļudas pēc sms nav, nosūta vēlreiz... vismaz man tā.


Par ilgāko gan nemāku teikt - kādas 5 dienas laikam.


Paldies par atbildi. :) 


Kad izsūta preci, tas aparāts tak iedod kvīti, šķiet, ka neko nejaucu. Es gan pasen sūtīju, tapēc varbūt maldos. Ieskenē to un nosūti meitenei, lai tic, ka esi izsūtījusi! :)


Protams, ka zvani. Un neuztraucies, jo meitenes, kas no tevis ir pirkušas, zina, ka esi jauks, sirsnīgs un godīgs cilvēks:)))

Gaiši zilā kleitiņa, ko pirku meitiņai no tevis, joprojām ir viņai viena no vismīļākajām:))


Hanna,ta jau ta lieta,ka vienmer sutiju uzreiz bildi ar 4eku,bet soreiz pec pakas sutisanas bija dauzdz darisanas,un 4eku nedomajot izmetu. Visas meitenes kam esmu sutijusi,pat neprasija 4ekus,bet seit vispar tada sutiacija,pat nevaru pieradit savu taisnibu. :( 

 

Sangelas bērni  Paldies,esmu preiciga ka kleitina tik loti patik :)) 


1) Uzzvani uz PS, jo iespējams, ka sistēma nav izsūtījusi sms.

2) Ilgākais bijis 4 dienas, bet tas tikai tāpēc, ka sūtīju uz noslogoto PS terminālu - Origo. Tur parasti ilgāk pakas nonāk, jo visu laiku pilns.


man ar sanaca tada situacija ka man sutija kedinas. abas zvanijam uz pasta staciju, pacina bija noklidusi un vina atrada un nakamaja diena jau bija pie manis. :)


Mums tikko bija tieši tas pats! Zvanīju pasta stacijai. Nosaucu savu numuru un meitenes, kurai sūtīju. pasūtījums neesot piefiksēts. Bet, pajautāja vai gadījuma nesūtīju tādā un tādā maisā un nosauca lietas, kas iekšā! Rīt būs meitenei! Pateica, liels paldies, ka tagad piezvanījāt. Un mums bija tikai 3 dienas..Iesaku zvanīt tagad un nevilkt garumā.


Iesaku arī ņemt čeku - to gan jautāja, bet teicu, ka skaidri atceros, ka šoreiz neiznāca.

1 - 9 с 9