Vajadzigs padoms - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vajadzigs padoms

Sveiki lietas butiba tada ka sodien uzaicinaja aiziet uz kadu no Rigas naktsklubiniem patuset . Ko lai velk mugura isti nezinu jo pedejo reizi kad esmu tur bijusi ir pagajusi 10 gadu, un nau ne jausmas ka musdienas gerbjas uz klubiem.Satraukts

12 Ответы

ieej tā naksluba māja slapā un uzme aci uz tusiņu bildēm, tad arī būs aptuvenais priekštats kā tajā klubā ģērbjas

Manuprāt, ģērbies savā stilā, gana vienkārši, bet gaumīgi, sievišķīgi un ar odziņu. Arī gana ērti. Nav nekāda noteikta dresscode. Vēl jau svarīgi, kurp ej!? Kā arī vecums :)

Vecums 34 gadi klubinu bus vairaki ta domats.

un kāds augums, kā ikdienā ģērbies?

Исправлено 15.02.2014 12:44

Augums 1,70,ikdiena svarki mini,augsti papezi ne mazaki ka 10 cm un kads tops bluze.

Ar augumu domāju - tieva/slaida/apaļīga - bet ja jau ikdienā mini un papēži augsti + blūze - man tas šķiet ļoti labs variants arī klubiņam! ja esi pieradusi pie papēžiem,tad velc noteikti tos (vnk neizskatās labi dāmas, kas papēžus uzvelk reizi 10 gados un tad mokās Smaidīgs)
lai būtu vairāk ballītes izskats, vari ņemt klač somiņu, tik skaties, lai neaizmirsti/nepazaudē kaut kur + make-up nedaudz tumšāku kā ikdienā!

Ja labs augums vēl man ļoti patīk bodycon kleitas, kas arī labi piestāvētu Tev (no dotās info)

Ja velc svārkus un blūzi/topu, tad spilgtākās krāsās, ne balts/melns (lai gan arī tā var, vnk riskē pārāk oficiāli izskatīties)

bodycon kleitas:

Esmu slaida ar garam kajam

Džinsi, augsti papēži un superīgs tops - nekļudīgi iekļausies jebkurā klubā un sabiedrībā :)

Bikses vispar nestaigaju un pat nau nevienas.

Viteens, tad droši ņem manus padomus vērā, ja ir tā, kā raksti - izskatīsies labi!

1 - 10 с 12

Последнее на форуме
96.izmērs zēniem.
Laura сегодня, 13:01
Dāvaniņas.
betija316 сегодня, 12:14