Matu ampulas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Matu ampulas

Sveikas! Gribēju zināt vai kāda it lietojusi matu ampulas pret matu izkrišanu,un kas stimulē matu augšanu?vai ir vērts tādas lietot ? Un kādas lietojat jūs.  

4 Ответы


Исправлено 10.11.2019 10:18

Lietoju, parastās placenta kapsulas, drogās nopērkamas un aptiekā, palīdzēja gan. :) ļoti labas atsauksmes esot vēl par dzintara kapsulām.

Visām kapsulām ir jāaiziet kurs obligātais


Un nebija pēc tam dīvaini mati?vai kā Tu viņas izmantoji ?

Goldeye 10.11.2019 10:18 Labots 10.11.2019 10:18 Lietoju, parastās placenta kapsulas, drogās nopērkamas un aptiekā, palīdzēja gan. :) ļoti labas atsauksmes esot vēl par dzintara kapsulām. Visām kapsulām ir jāaiziet kurs obligātais

Vairākkārt esmu lietojusi placentas ampulas, DSD de Luxe losjonu un vēl dažādus līdzekļus- nekādu ievērojamu uzlabojumu nemanīju, bet vismaz sliktāk nekļuva.:)  2x ir palīdzējis Silicea direct gels matiem/nagiem/ādai (bet varbūt arī tā bija apstākļu sakritība, ka viss, kam bija jāizkrīt bija izkritis un sāka augt jaunie mati :D)).


Esmu lietojusi un lietoju šīs, rezultāti visiem fantastiski, pati nevarēju nekādi izaudzēt garākus par lāpstinām, šobrīd krietni zem, ja ir intrese uzraksti un pastāstīšu

1 - 4 с 4