Redzes korekcijas operācija! Pieredze? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Redzes korekcijas operācija! Pieredze?

Sveikas!

Interesē viss par un ap redzes korekcijas operāciju.

Vēlos piepildīt brāļa sapni (nenēsāt brilles un labi redzēt!), taču ne viņš, ne es neko vairāk nezinām par procedūru.

Tātad interesē pēc pieredzes kur labāk LV vai LT? Kā ar rindām? Cik maksā procedūra? Ar kādiem laikiem jārēķinās gan uz procedūru, gan pēcprocedūras laiku?

Vai var gadīties kas slikts? Kā ar attieksmi LV un LT, vārdu sakot visu no pieredzes, jo dzirdēts, ka diezgan populāra procedūra tā ir. 

21.11.2019 16:20

Vai var gadīties kas slikts?

Tā ir operācija un risks, lai arī minimāls, ir vienmēr. Man kaimiņienei operācija neizdevās. Tas bija LV, vienā no populārajiem redzes centriem. Tagad ir tā, ka īsti neredz ne tuvumā, ne tālumā, ļoti grūti pielāgot brilles. Pēc operācijas visu mūžu ļoti jāsargā acis no traumām jo radzene ir plānāka kā cilvēkam, kam nav veikta operācija.

21.11.2019 16:24

Par kuru LV klīniku vislabākās atsauksmes?

21.11.2019 17:00

Parasti brauc uz Lietuvu, jo tur gan cenas zemākās, gan pieredze lielāka.

22.11.2019 00:41

Mans radinieks uztaisīja šo operāciju un pēc 5 gadiem atkal atsāka valkāt brilles! 

Man radu lokā 3 cilvēkiem ir bijusi (pirms 15, 8 un 5 gadiem, visiem LV), atsauksmes-pozitīvas. Zinu, ka ik pa laikam ir dažādi akciju piedāvājumi un, ja kas, čekus var iesniegt VID. LT, jā, it kā ir lētāk, bet ierēķinot vairākkārtēju braukāšanu+viesnīcu un tml. naudas ziņā sanāk apmēram tikpat, vai pat dārgāk. Bet vispār, jāsāk ar konsultāciju, lai noskaidrotu, vai operāciju vispār iespējams veikt.

22.11.2019 08:30

Šovasar uztaisīju. Lietuvā. Pirmkārt, lētāk, otrkārt - drošāk, jo viņiem vairāk pieredzes un šīs operācijas taisa nonstopā.

Labs ārsts nav tas, kas privātpraksē raksta papīrus, bet praktizējošais.

Uztaisīju un ne uz mirkli nenožēloju. Mīnusi nebija lieli, bet manam hobijam - fotogrāfēšanai- tas traucēja.

Bet riski...riski taču ir visur.

Pie jebkura ārsta uz jebkuru procedūru nākt ir jau sava veida risks :) Kā pati dzīve :)

22.11.2019 08:31

Kā ir ar rindām? Ja sāk konsultācijas, tad tuvākajā laikā tiek arī uz pašu operāciju? Kurā gadalaikā to labāk darīt? Cik saprotu arī tas ietekmē?

Varbūt varat ieteikt konkrētus speciālistus?

Kāpēc ir uzskats, ka LT speciālistiem ir lielāka pieredze, nekā mūsējiem LV speciālistiem? 

Kad parasti ir tās akcijas? Kādas ir cenas pa kurām Jūs vai Jūsu radi/paziņas taisīja? 

Paldies visām par atbildēm

22.11.2019 08:47

Ja subjektīvi - manam vīratēvam ir pozitīva pieredze. Bija ļoti slikta redze, ļoti biezi stikli brillēs, tagad apmierināts, bet pagaidām nav pagājis pārāk ilgs laiks pēc operācijas.

Ja objektīvi, pamatojoties uz neatkarīgo pētījumu rezultātiem - šīm operācijām ir samērā augsts neveiksmju procents. Tas nebūtu nekas īpašs globālajā izpratnē, jo pat ausu tīrīšanai un deguna izšņaukšanai ir neveiksmīgo un pat letālo gadījumu procents, taču īpašs šeit ir tas, ka atšķirībā no daudzām citām operācijām šeit šis procents tiek apzināti noklusēts, pazemināts, uzstājīgi sludinot, ka operācija ir absolūti droša un neriskanta, kas jau ir aizdomīgi, jo tas tā nav pēc definīcijas. Šeit arī ir laika ziņā attālināto seku iestāsānās risks, kuru neviens īsti nevērtē un nepiemin, bet tas ir augsts.

22.11.2019 08:51

Es laikam visvairāk arī baidījos uzzināt par tām "sliktajām pusēm"...

Bet jebkurā gadījumā paldies! 

1 - 9 с 9