omes veselības grāmata. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

omes veselības grāmata.

dāmas, palīdzat. esmu traki saķērusi kādu saaukstēšanos, nedēļu jau cīnos ar klepu un kakla sāpēm. tējas nelīdz! antibiotikām nevēlos ķerties klāt, jo tas noteikti nav veselīgākais variants. medus ar pienu -izmeģināts, ingvera tēja galīgi nenāk pie sirds. vēlos beidzot vesala iziet no mājām! un atvesaļoties ar vecajām labajām metodēm!

17.02.2014 22:43

Pie smagām angīnām teicami ir palīdzējis Lorizīvs, mūsu pašu zinātnieku radīta ziede. Jāsmērē iekšķīgi :)

17.02.2014 22:45

pirmā dzirdēšana par ko tādu, viņu var aptiekā iegādāties ja?

17.02.2014 23:05

Jā, bez receptēm, homeopātisks līdzeklis. Esmu ieteikusi arī draudzenēm, pie tādas angīnas, ka jau ceļā uz mandeļu raušanu, pāris dienās veselas :) 

17.02.2014 23:13

Pret kakla sapem varu ieteikt paskalot kaklu ar salsudeni. Man nakamaja diena vispar vairs nesap. Uz glazes udens pieliek edamkaroti sals , samaisa kamer izkust. Tad iedzer, atliec galvu un paskalo. Tad splauj ara. Parak ilgi un daudz ne, lai nesakairina. Ta tada tautas metode, ko tagad arsti gan jau nemaz neiesaka.

17.02.2014 23:17

būs jāmēģina rīt ja sapēs, tikko ķiplokus ar pienu un medu dzēru, kaut kādas šausmas, tik negaršīgi bet nu ceru ātrāk būt uz kājām!

17.02.2014 23:33

Lai klepus atrak parietu, jasilda bronhi (ka reklama :-D). Var pasmeret tas sildosas  smeres  vai likt sinepju plaksterus. Man vinus gruti izturet, bet ir kas var. Pietiek jau ari ar kadam 5 min. Medus noteikti laba lieta. :-) novēlu ātru izveselosanos.

17.02.2014 23:44

vel var palidzet izgrebtaa rutkaa nostaadinaats medus un teejai klaat ciekuru siirups!! 

tapat arii nevajag meginat visu pec kaartas un intensiivi - tas var tikai kaiteet!! 

veseljojies!! 

17.02.2014 23:56

Lorizīvs ir briesmīgs. Man kož un tikai lielāks klepus paliek.Bet laikam tas kā kuram.

Klepum der propoliss spirtā (uz tējkaroti cukura, bērnam 5 pilieni 3x dienā, pieaugušajam apmēram 20 pilieni). 

Aptiekās kur tirgo medikamentus no Krievijas (āgenskalna tirgū zinu ka ir un Ulmanja gatves maximā) ir tāds Septisols. Pašķaida un skalo. Tas der arī citām vainītēm. Tur dažādu zālīšu izvilkums spirtā.

Man garšo  pertusīns -īstenībā palīdz arī pret klepu :D

18.02.2014 00:45

vispār jau ja ir iekaisums (sapampušas mandeles), nevajadzētu sildīt kaklu, jo var tikai trakāk izdarīt.

Ja ir slikta pašsajūta jau ilgu laiku, vajadzētu griezties pie ārsta, nevis lietot visu ko pagadās, tādējādi riskējot ar veselību vēl vairāk.;)

18.02.2014 00:51

Labs homeopāts :)

Un sālsistaba, kad akūtais periods garām.

Veseļojies! :)

1 - 10 с 10