Dažas lietas kāzām - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Dažas lietas kāzām

Sveika.

Esmu sākusi gatavoties kāzām, un būšu ļoti pateicīga,ja kāda palīdzes man.

- Varbūt kāda var ieteikt labu un nedārgu floristi,vai piedāvāt savus pakalpojumus?

- Nedārgu un labu friezieri,vizažisti un manikīra meisterīti.

- Arī būšu pateicīga par vietām,kur var nosvinēt kāzas ~ 30.cilv. (restorāni un t.t., ka arī aptuvenas izmaksas)

- Retro automobīli (baltu,bešā,brūnā vai rozā krāsā)

Visām paldies jau iepriekš par uzmanību!

18.02.2014 15:02

Varu piedavat baltu audumu, ziedlapinas ja nepieciesams.

18.02.2014 15:05

Floriste- http://www.draugiem.lv/user/299816/

18.02.2014 15:07

Varbūt Tevi interesē meikapa pakalpojumi arī? :) 

18.02.2014 15:11

> Katrine Zemarāja

Varbūt Tevi interesē meikapa pakalpojumi arī? :) 

Kopš kuriem laikiem vizažists nav tas pats make up?

18.02.2014 15:20

Jā,meikapa pakalpojumi interesē,bet man ir tā,ka dzīvē nekad neēsmu neko krāsojusi,izņēmot lūpas,jo ir tā,ka man nepatīk kosmētika un nepatīk kā izskatos,kad esmu uzkrāsota,bet drošī vien bildēm vajagot kaut kādu meikapu,bet negribu,lai meikaps maina manu sejas izskatu,lūk tā,nezinu pat ko tādu darīt ar sevi :(

> Pavasaris

Jā,meikapa pakalpojumi interesē,bet man ir tā,ka dzīvē nekad neēsmu neko krāsojusi,izņēmot lūpas,jo ir tā,ka man nepatīk kosmētika un nepatīk kā izskatos,kad esmu uzkrāsota,bet drošī vien bildēm vajagot kaut kādu meikapu,bet negribu,lai meikaps maina manu sejas izskatu,lūk tā,nezinu pat ko tādu darīt ar sevi :(

Kad tev ir kazas?:) varbut lidz tam laikam vari iemacities uzlikt viglu, mazu un skaistu meikapu.:) manuprat galvenais butu tonalais, lai ada izskatas vienmerigaka, varbut kadas konturas un sartums + acim vnk skropstutusa?:)

22.02.2014 18:27

Meikapu veidi jau ir dikti daudz.

var uzlikt vnk ikdienu make up kas nav uzbazigais ar maigajiem toniem,kas iezimes tik un izcels skaistakas jusu sejas forminas/vietinas :)

Ja ir vajadzigi grieztie ziedi varat drosi rakstit man :) ka ari par make up ,esmu serteficeta vizāžiste!

22.02.2014 18:34

Cik dzirdēts tad parasti līgavas pirms kāzām taisa gan izmēģinājuma make up gan izmēginājuma frizūru. Lai kāzu dienas rītā izpaliktu nepatīkami pārsteigumi

25.02.2014 15:07

Ar mani var sarunaat ziedu noformējumu kaazaam - līgavas pušķi, metamo dubultpušķi, piespraudes, rokasspraadzes, auto dekoru, dekoru uz galda. Tas pats nepieciešamaakais. Bet vēl jau kraašņi dekorēt gan telpas, gan baznīcu, ja laulaajas un pasūtīt pušķus vecaakiem. Rīgaa un Jūrmalaa. 

Sīkaak var jautaat un rakstīt privaati.

14.03.2014 21:29

Sveika!

Arī es varu piedāvāt savus pakalpojumus - šogad pati gatavojos arī savām kāzām, tā'dēl daudz ko esmu izpētījusi un iemācījusies, kas noderētu priekš sevis.

Varu piedāvāt:

Līgavas pušķi/dublikātu pušķim ar satīna lentēm;

Auto dekori - gan no dzīvajiem ziediem, gan mākslīgajiem - vai nu ar ziedu pušķi pārsega vidū, vai ar lentām un mazākiem pušķīšiem;

Protams, arī visi ielūgumi, galda kartes, viesu karšu noformējumi;

Kāzu avīžu izgatavošana vai ideju "pamešana"

Galda dekorēšana - galdsegas ar pušķiem, lentām

Kā arī telpu dekorēšana;

Un vēl - varu izveidot arkas - dārzā, pie jūras, utt.

Pašai noteikti būs pušķis no rudzupuķēm un kāzu te'mas krāsa - debesszila. :)

Ja kas interesē - raksti! :)

Varu arī nosūtīt bildes ar iespējamajiem variantiem.

1 - 10 с 13