SVARĪGA INFORMĀCIJA - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

SVARĪGA INFORMĀCIJA (Izmaiņas)

Cienījamie lietotāji!

Pēdējo mēnešu laikā mēs visi esam saskārušies ar ļoti nepatīkamu un akūtu problēmu portālā - krāpšanu. Šo personu identificēšanas un likvidēšanas process bija ļoti grūts. Pirmkārt tāpēc, ka pēc profila bloķēšanas tika izveidoti jauni, un otrkārt tāpēc, ka lielākā daļa neziņoja par notikušo, un mēs neapzinājāmies patiesos problēmas apmērus.

Pateicoties tiem, kas aktīvi piedalījās kopējās problēmas aktualizēšanā, rakstīja mums idejas un padomus, mēs varējām rast risinājumu, kas palīdzēs aizsargāt portālu un tā lietotājus no kaitniekiem. Zemāk mēs detalizēti aprakstījām procesu un jau iepriekš atbildējām uz iespējamajiem jautājumiem.

Pēc mēneša (17.02.2020) portālā tiks ieviesta automātiska abonēšanas maksa 1 EUR / mēnesī visiem tā lietotājiem, kuri vēlas pievienot jaunus sludinājumus. 

Ko es iegūšu, piekrītot automātiskai mēneša maksai?

- Verificēts profils, kas apliecina, ka esi godīgs pārdevējs;

-Statistika;

-NEIEROBEŽOTS sludinājumu skaits.

Kā tas strādā?

- Automātiskā abonēšanas maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts no Tavas bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (pēc Delfi +, Spotify, Netflix darbības principa);

- Abonēšanas maksa tiek iekasēta automātiski pēc katra perioda līdz brīdim, kad abonents pārtrauc abonēšanu;

- Abonēšanas maksa ir nepieciešama visiem lietotājiem ar statusu “Pārdevējs”;

- Maksājums tiek veikts TIKAI ar bankas karti. (“Mans maciņš” līdzekļus nevar izmantot apmaksai);

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām bankas kartē nav naudas, sistēma Tev nosūtīs paziņojumu, ka vajag papildināt karti lai turpināt izmantot portālu; 

- Automātisko abonēšanas maksu var atcelt profila iestatījumos.(Visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs paslēpti līdz mēneša maksas atjaunošanai).

Kā tas palīdzēs atrisināt krāpšanas problēmu?

- Pateicoties automātiskai abonēšanas maksai, pārdevējs sniedz savus bankas un identifikācijas datus trešai personai “Paysera” (uzņēmumam, kas sniedz elektronisko norēķinu pakalpojumus);

- Ar profilu var savienot tikai VIENU bankas karti;

- Kad karte ir pievienota, to vairs NEVAR izmantot citu profilu izveidošanai;

Kas notiks ar maniem jau pievienotajiem sludinājumiem?

-  No 17.02.2020 visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs aktīvi un pieejami. Jūs varēsiet izpārdot visu, ko esat pievienojuši iepriekš.

- Iepriekš pievienotajiem sludinājumiem varēsiet mainīt cenu, bet ne sludinājuma saturu kopumā.

- Pievienot jaunu sludinājumu būs iespējams tikai pēc abonēšanas maksas veikšanas.

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām Tavā kartē nav naudas, sludinājumi būs pieejami 24h un vēlāk būs paslēpti līdz mēneša maksas apmaksai.

Kas jādara, ja es jau esmu iegādājies iepriekšējo abonēšanu un derīguma termiņš nav beidzies?

- Iemaksātā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu “Mans maciņš”.

Ja es izmantoju portālu kā pircējs un neplānoju izvietot sludinājumus?

- Tu turpini lietot portālu tāpat kā iepriekš - bez maksas.

- Ja vēlies parādīt lietotājiem, ka esi godīgs pircējs, vari verificēt savu profilu, kā tas bija līdz šim, par 0.01€.

Katram lietotājam atkārtoti būs nosūtīts paziņojums ar visu iepriekš minēto informāciju.

Mēs ceram uz jūsu atbalstu un, ka jaunievedumi tiks uztverti pozitīvi. :)

22.01.2020 16:54

Grūti spriest, kā ir citos šāda veida portālos, bet tāds secinājums ir radies, ka principā ja runājam TIKAI par pirkšanu un pārdošanu, tad pati problēma ir pašos pircējos/pārdevējos. Protams, ir daudz smuku lietu un cenu arī varētu pieciest, vadoties tīri pēc vajadzības. Bet ir arī tāda publika, kas vai nu pārdod kaut ko sazin ko par kosmisku summu vai arī grib nopirkt normālu mantu, nu principā par velti. Tāpēc jau arī nekāda pulsa vairs nejūt šim portālam. Diemžēl, bet tā tas turpinās ilgi un dikti. Šis pēdējais piedāvātais variants vēl likās adekvāts. Tas, ka portālam jānopelna, tas jau tāpat skaidrs, tikai pasniegšanas veids bija izgāšanās. Manuprāt, vairāk jākoncentrējas un pulsa atgūšanu, lai rosība būtu lielāka. Jo tas nelaimīgais eiro noteikti neglābs ne no krāpniekiem, ne arī pārdošanu uzlabos. Vismaz pagaidām beidzot sāk domāt pareizā virzienā! 

22.01.2020 17:02

Lielai daļai cilvēku nepatīk ,kad nauda no konta tiek noņemta automātiski.Man tai skaitā. 

Un ka tik ar itkā darot labu, jūs nenogrimstat vispār :o

22.01.2020 18:43

Īsti nesaprotu, ko jūs galu galā iegūsiet? Plikus kartes datus? Es pārskaitot naudu pārdevējam iegūstu tieši to pašu - vārdu, uzvārdu un konta numuru (jūsu gadījumā kartes numuru). Jūs neiegūsiet ne cilvēka personas kodu, ne adresi ne citu informāciju, kas var noderēt. Tad kāda no tā jēga?

22.01.2020 18:51

Ko man šai sakarā gribētos, tas ir - objektīvu statistiku. (Bet, saprotu jau, ka lai neaizbaidītu reklāmdevējus, tādas visdrīzāk ka nebūs). Cik reali ir lietotāju mēnesī utml. (nevis kopējais lietotāju skaits no portāla izveidošanas sākuma, kad te vēl bija aktivitāte...)

22.01.2020 19:45

Исправлено 22.01.2020 22:56

Ir atklāts jauns sludinājumu portaļs kunde.lv. Kurš ir tieši tāds pats bezmaksas, kāds bija AS pirmssākumos! Varbūt mums visiem pārvākties uz turieni? :) 

23.01.2020 12:53

Tā īsti nesaprotu, kā nauda tiks noņemta no mana konta?  Bez manas piekrišanas un apstiprinājuma to taču nevar izdarīt, ne tā?

23.01.2020 12:54

Inga

Protams, ka bez Jūsu piekrišanas un apstiprinājuma to nevar izdarīt. 

23.01.2020 15:13

Ļoti. Žēl. Portāls bija ļoti parocīgs, bet diemžēl pēdējā gada laikā man ir nopirkta viena lieta 6 EUR vērtībā. Tad sanāks vēl piemaksāt par būšanu te. Aktivitāte galīgi nav tāda, lai tas būtu izdevīgi, bet bija forši vismaz sakārtot un ielikt nelietotās drēbes un aksesuārus ar cerību, ka kādreiz kaut ko nopirks. Jāmeklē būs kāds cits veids :)

23.01.2020 15:26

Исправлено 23.01.2020 15:28

Lasu - Iepriekš pievienotajiem sludinājumiem varēsiet mainīt cenu, bet ne sludinājuma saturu kopumā.

Ja es šodien vienam sludinājumam pamainīju vienu teikumu, un tas ir noticis pēc 17.01.2020., šis sludinājums pēc 17.februāra man rādīsies neaktīvs? Pievienots viņš bija gan pirms 17.janvāra.Respektīvi,mans jautājums ir - vai vecajiem sludinājumiem var kaut mazliet mainīt sludinājuma tekstu?

Papildināts 2020-01-23 15:01:03:

Un jā, ja portāla mērķis ir galvenokārt verificēt lietotājus, tad jau verificētiem lietotājiem šis 1 eiro nebūtu jāmaksā.

23.01.2020 15:29

Исправлено 23.01.2020 15:55

To : Alina.Ki

Cik sapratu, tad tie sludinājumi kas būs jau pievienoti uz 17. Febr. tie paliks un 1€ par tiem mēnesī neprasīs. Ja gribēšu pievienot klāt tad par to būs jāmaksā 1€ mēneša abonēšanas maksa. Tik tālu viss skaidrs. Ja samaksāšu 1€ abonamēšanas maksu un pievienošu klāt papildus sludinājumus jau tiem kas bija pirms 17.02 tad,  Kad mēnesis būs pagājis un abonēšanas maksa netiks ieskaitīta vai tad tiks paslēpti visi sludinājumi jeb tikai tie kuri tika pievienoti pēc 17. Febr? 

Papildināts 2020-01-23 15:01:52:

To :innndra

Man šķiet ka tur ir sajaukts 17.01 ar 17.02

141 - 150 с 191

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Alina.Ki
Причина: