SVARĪGA INFORMĀCIJA - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

SVARĪGA INFORMĀCIJA (Izmaiņas)

Cienījamie lietotāji!

Pēdējo mēnešu laikā mēs visi esam saskārušies ar ļoti nepatīkamu un akūtu problēmu portālā - krāpšanu. Šo personu identificēšanas un likvidēšanas process bija ļoti grūts. Pirmkārt tāpēc, ka pēc profila bloķēšanas tika izveidoti jauni, un otrkārt tāpēc, ka lielākā daļa neziņoja par notikušo, un mēs neapzinājāmies patiesos problēmas apmērus.

Pateicoties tiem, kas aktīvi piedalījās kopējās problēmas aktualizēšanā, rakstīja mums idejas un padomus, mēs varējām rast risinājumu, kas palīdzēs aizsargāt portālu un tā lietotājus no kaitniekiem. Zemāk mēs detalizēti aprakstījām procesu un jau iepriekš atbildējām uz iespējamajiem jautājumiem.

Pēc mēneša (17.02.2020) portālā tiks ieviesta automātiska abonēšanas maksa 1 EUR / mēnesī visiem tā lietotājiem, kuri vēlas pievienot jaunus sludinājumus. 

Ko es iegūšu, piekrītot automātiskai mēneša maksai?

- Verificēts profils, kas apliecina, ka esi godīgs pārdevējs;

-Statistika;

-NEIEROBEŽOTS sludinājumu skaits.

Kā tas strādā?

- Automātiskā abonēšanas maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts no Tavas bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (pēc Delfi +, Spotify, Netflix darbības principa);

- Abonēšanas maksa tiek iekasēta automātiski pēc katra perioda līdz brīdim, kad abonents pārtrauc abonēšanu;

- Abonēšanas maksa ir nepieciešama visiem lietotājiem ar statusu “Pārdevējs”;

- Maksājums tiek veikts TIKAI ar bankas karti. (“Mans maciņš” līdzekļus nevar izmantot apmaksai);

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām bankas kartē nav naudas, sistēma Tev nosūtīs paziņojumu, ka vajag papildināt karti lai turpināt izmantot portālu; 

- Automātisko abonēšanas maksu var atcelt profila iestatījumos.(Visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs paslēpti līdz mēneša maksas atjaunošanai).

Kā tas palīdzēs atrisināt krāpšanas problēmu?

- Pateicoties automātiskai abonēšanas maksai, pārdevējs sniedz savus bankas un identifikācijas datus trešai personai “Paysera” (uzņēmumam, kas sniedz elektronisko norēķinu pakalpojumus);

- Ar profilu var savienot tikai VIENU bankas karti;

- Kad karte ir pievienota, to vairs NEVAR izmantot citu profilu izveidošanai;

Kas notiks ar maniem jau pievienotajiem sludinājumiem?

-  No 17.02.2020 visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs aktīvi un pieejami. Jūs varēsiet izpārdot visu, ko esat pievienojuši iepriekš.

- Iepriekš pievienotajiem sludinājumiem varēsiet mainīt cenu, bet ne sludinājuma saturu kopumā.

- Pievienot jaunu sludinājumu būs iespējams tikai pēc abonēšanas maksas veikšanas.

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām Tavā kartē nav naudas, sludinājumi būs pieejami 24h un vēlāk būs paslēpti līdz mēneša maksas apmaksai.

Kas jādara, ja es jau esmu iegādājies iepriekšējo abonēšanu un derīguma termiņš nav beidzies?

- Iemaksātā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu “Mans maciņš”.

Ja es izmantoju portālu kā pircējs un neplānoju izvietot sludinājumus?

- Tu turpini lietot portālu tāpat kā iepriekš - bez maksas.

- Ja vēlies parādīt lietotājiem, ka esi godīgs pircējs, vari verificēt savu profilu, kā tas bija līdz šim, par 0.01€.

Katram lietotājam atkārtoti būs nosūtīts paziņojums ar visu iepriekš minēto informāciju.

Mēs ceram uz jūsu atbalstu un, ka jaunievedumi tiks uztverti pozitīvi. :)

13.01.2020 13:51

Es viennozīmīgi neatbalstu šeit krāpšanos un to vajag izskaust. Bet godīgi sakot, šis turpmākais plāns man personīgi galīgi neliekas labs. 

13.01.2020 14:10

Kaut kāds murgs! Ja pareizi sapratu - ja nemaksāju līdz šim par to, lai varētu ievietot vairāk kā 30 sludinājumus, tad tagad piespiedu kārtā būs jāmaksā. Kaut arī tikai 1 eiro mēnesī. Tātad atkal - ja man 3, 4 mēnešus neko nenopērk, vienalga jāmaksā? Neko labāku nevarēja izdomāt?

13.01.2020 14:13

Jūs varat atteikties no abonēšanas jebkurā laikā,  ja vairs nevēlaties izmantot portālu kā pārdevējs :) 

13.01.2020 14:24

Grozi kā gribi - maksāsi tāpat! :D Malači! :D Jūsu "gudrās galvas" ir cītīgi pastrādājušas! Katru mēnesi maksā eiro par to, lai šeit būtu. Ja nemaksā, tad tirgoties vairs nevar. Un pat ja maksā, tāpat atradīsies kāds kurš beigās apkrāps ar visu grandiozo plānu! Labais! 

13.01.2020 14:28

Paldies kunkulīts par viedokli un komentāru :) 

13.01.2020 14:41

Исправлено 13.01.2020 14:50

Njā, dēļ tām četrām, piecām lietām, ko es šeit mēģinu pārdot, jāmaksā?? Manuprāt jau tā šeit darījumi notiek diezgan gurdeni, un daudzas citas lietas būtu uzlabojamas krietni vairāk. Personīgi es nekad neesmu saskārusies ne ar vienu krāpnieci, nedz kā pircēja, nedz pārdevēja, un nedomāju, ka šis ir īstais iemesls naudas iekasēšanai, ok, eiro nav nekāda lielā nauda, bet...

Papildināts 2020-01-13 14:01:16:

ak jā,  piemirsu, ka varbūt par atsevišķu samaksu vēl varētu izdomāt, kā pārdevējas varētu pasargāt no 1001 jautājumu uzdošanas, pie kam katru atsevišķā vēstulē, un vēl par citu maksu no rezervētājām, kuras pazūd.( tas tā, biznesa idejas)

13.01.2020 14:53

Ļoti jauki - atteikties no abonēšanas, ja negribi būt šeit pārdevējs! Liels paldies par padomu! Ja nevarējāt pietiekoši savākt abonēšanas maksu par sludinājumiem līdz šim, tad tagad ko citu izdomājāt. Tā jau ir, ka nekas vairs nav par velti šais laikos, diemžēl. Jau tā šeit ir tik maza kustība...

13.01.2020 14:53

Исправлено 13.01.2020 15:02

Paldies Lāsma par padomiem :) 

Papildināts 2020-01-13 15:01:05:

Inga, es tikai atbildēju uz komentāru  "...tagad piespiedu kārtā būs jāmaksā. Kaut arī tikai 1 eiro mēnesī...". 

Nav jāmaksā piespiedu kārtā. Jebkurā laikā var atteikties, ja vēlaties pārtraukt pārdošanu un atgriezties pēc kāda laika. :) 

13.01.2020 15:23

Man arī priekš pirktspējas abonēšanas maksa šķiet nedaudz par augstu, it īpaši, ja uz katra otrā soļa joprojām būs reklāmas. Līdz šim piecietu, jo tomēr bezmaksas portāls. 

Lielajiem tirgotājiem, jā, 1€ ir tā simboliski, bet cilvēkam, kas pāris preces ievieto.. Baidos, ka ies secen daudz labu preču, jo pārdevējas nevēlēsies maksāt par izvietošanu un ir alternatīvas bezmaksas iespējas. 

Ja preces ietu uz urrā, tad nebūtu žēl, šobrīd gan ir kā ir :/

Bija ideja par, teiksim, 1 cents par preci, bet tad atkal tiks ņemti ārā visi atdošanas sludinājumi. Tāds slidens topiks, tomēr labāk kā likt maksāt 1€ par nelielu skaitu sludinajumu.

Šo pašu bankas kontu var pievilkt klāt identifikācijas mehānismam, tomēr saprotams, ka portālam kādu naudu arī vajag uzlabojumiem un uzturēšana. 

Vai šis ir jau tāds gala spriedums? 

13.01.2020 15:43

ABONĒŠNAS MAKSAS IEVIEŠANA NEATRISINĀS PROBLĒMU.  AR ŠADĀM PROBLĒMĀM  SASKARĀS PAT E-BAY. PRECE TIEK NOSŪTĪTA, BET PIRCĒJS PAZIŅO, KA PRECE NETIKA ATSŪTĪTA, KA  PACIŅA BIJA MULĀŽ(, SVARS UN FORMA, PRECES NAV) .  NEPIECIEŠAMS, TAD OBLIGĀTI VERIFICĒT ARĪ PIRCĒJU PROFILU.   NO LIKUMA VIEDOKĻA NAUDAS PĀRKAITĪŠANA UN PRECES NESAŅEMŠANA NE VIENMĒR IR KRĀPŠANA. TAS VAR BŪT ARĪ CIVILTIESISKS DARĪJUMS, UN IR JĀIET UZ TIESU. 

11 - 20 с 191

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Alina.Ki
Причина: