SVARĪGA INFORMĀCIJA - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

SVARĪGA INFORMĀCIJA (Izmaiņas)

Cienījamie lietotāji!

Pēdējo mēnešu laikā mēs visi esam saskārušies ar ļoti nepatīkamu un akūtu problēmu portālā - krāpšanu. Šo personu identificēšanas un likvidēšanas process bija ļoti grūts. Pirmkārt tāpēc, ka pēc profila bloķēšanas tika izveidoti jauni, un otrkārt tāpēc, ka lielākā daļa neziņoja par notikušo, un mēs neapzinājāmies patiesos problēmas apmērus.

Pateicoties tiem, kas aktīvi piedalījās kopējās problēmas aktualizēšanā, rakstīja mums idejas un padomus, mēs varējām rast risinājumu, kas palīdzēs aizsargāt portālu un tā lietotājus no kaitniekiem. Zemāk mēs detalizēti aprakstījām procesu un jau iepriekš atbildējām uz iespējamajiem jautājumiem.

Pēc mēneša (17.02.2020) portālā tiks ieviesta automātiska abonēšanas maksa 1 EUR / mēnesī visiem tā lietotājiem, kuri vēlas pievienot jaunus sludinājumus. 

Ko es iegūšu, piekrītot automātiskai mēneša maksai?

- Verificēts profils, kas apliecina, ka esi godīgs pārdevējs;

-Statistika;

-NEIEROBEŽOTS sludinājumu skaits.

Kā tas strādā?

- Automātiskā abonēšanas maksa ir ikmēneša maksājums, kas tiks noņemts no Tavas bankas kartes katru mēnesi pēc termiņa beigām. (pēc Delfi +, Spotify, Netflix darbības principa);

- Abonēšanas maksa tiek iekasēta automātiski pēc katra perioda līdz brīdim, kad abonents pārtrauc abonēšanu;

- Abonēšanas maksa ir nepieciešama visiem lietotājiem ar statusu “Pārdevējs”;

- Maksājums tiek veikts TIKAI ar bankas karti. (“Mans maciņš” līdzekļus nevar izmantot apmaksai);

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām bankas kartē nav naudas, sistēma Tev nosūtīs paziņojumu, ka vajag papildināt karti lai turpināt izmantot portālu; 

- Automātisko abonēšanas maksu var atcelt profila iestatījumos.(Visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs paslēpti līdz mēneša maksas atjaunošanai).

Kā tas palīdzēs atrisināt krāpšanas problēmu?

- Pateicoties automātiskai abonēšanas maksai, pārdevējs sniedz savus bankas un identifikācijas datus trešai personai “Paysera” (uzņēmumam, kas sniedz elektronisko norēķinu pakalpojumus);

- Ar profilu var savienot tikai VIENU bankas karti;

- Kad karte ir pievienota, to vairs NEVAR izmantot citu profilu izveidošanai;

Kas notiks ar maniem jau pievienotajiem sludinājumiem?

-  No 17.02.2020 visi iepriekš pievienotie sludinājumi būs aktīvi un pieejami. Jūs varēsiet izpārdot visu, ko esat pievienojuši iepriekš.

- Iepriekš pievienotajiem sludinājumiem varēsiet mainīt cenu, bet ne sludinājuma saturu kopumā.

- Pievienot jaunu sludinājumu būs iespējams tikai pēc abonēšanas maksas veikšanas.

- Ja pēc abonēšanas maksas beigām Tavā kartē nav naudas, sludinājumi būs pieejami 24h un vēlāk būs paslēpti līdz mēneša maksas apmaksai.

Kas jādara, ja es jau esmu iegādājies iepriekšējo abonēšanu un derīguma termiņš nav beidzies?

- Iemaksātā nauda tiks pārskaitīta uz Tavu “Mans maciņš”.

Ja es izmantoju portālu kā pircējs un neplānoju izvietot sludinājumus?

- Tu turpini lietot portālu tāpat kā iepriekš - bez maksas.

- Ja vēlies parādīt lietotājiem, ka esi godīgs pircējs, vari verificēt savu profilu, kā tas bija līdz šim, par 0.01€.

Katram lietotājam atkārtoti būs nosūtīts paziņojums ar visu iepriekš minēto informāciju.

Mēs ceram uz jūsu atbalstu un, ka jaunievedumi tiks uztverti pozitīvi. :)

13.01.2020 20:29

Jā piekritīšu Inky

13.01.2020 20:45

Vairums te tirgo par mazām naudiņām, kas tā jau ir reti... Tad 1€ mēnesī ir par daudz. Portāls grib pelnīt, bet ne jau šādi... 1€ par 3 mēnešiem vēl varētu sakostiem zobiem pieciest. Pajuks jums te viss un nebūs jēgas nekādas... Tā to biznesu neuzcelsiet :O

13.01.2020 21:06

Man arī tas 1 eiro liekas par daudz, jebkuram sludinājuma daudzumam. Ja man nopērkt kaut ko pa lētu naudu 3mēn. vai 5mēn. reizi, tad tas eiro ir daudz. Man facebook pēdējā laikā nopirka nepilna mēneša laikā, bet šeit kvalitaīva prece "stāvēja" gadu. Man tā statistika neko nedod, jo zemāk cenu nolaist vairs nav iespējams.

13.01.2020 22:39

Patrīcija - pilnīgi piekrītu, kam tā statistika vajadzīga, ko tā dod? Kas mainīsies, ja redzēšu, kurš bijis manā profilā? Mani personīgi interesē reāls pircējs nevis vnk garāmgājējs.

13.01.2020 22:48

To apliecina un garantē LIETOTĀJS. Viņš nodos mums datus, jo grib citiem paradīt ka viņš ir godīgs. Jo piekrita abonēšanas maksas noteikumiem un piekrita, ka viņa dati var būt nodoti policijai. Tieši tāpēc mums ir vajadzīga bankas karte, lai iegūtu nepieciešamos datus. Tīcēt vai neticēt jālemj jums, kad sāksiet pārdošanas/pirkšanas procesu.

Es laikam kauko līdz galam neizprotu. Labi,es maksāju katru mēnesi to eiro ,lai šajā portālā vnk godīgi eksistētu!!! Jo nu tiešām, labi, ja gadā reizi izdodas kauko uz pāris eiro notirgot.Bet nu labi,varbūt esmu slikts biznesmenis vnk.:D

Taču mans lielākais ieguvums būs tas, ka ja nu gadijumā kāds mani apkrāps,tad jūs zināsiet viņa datus un varēsiet tos nodot policijai? Nopietni?

Bet taču ja man kāds izkrāpj naudu,tad es pati jau zinu datus un varu nodot tos policijai, ne? Bez visādiem tur starpniekiem.

Nu labi,vienīgais, iespējams, pluss varbūt tas,ka jums tie dati kaukur saglabāsies un dažas personas nevarēs taisīt katru dienu jaunus profilus.

Bet visādi citādi, kā te jau teica-vnk skaisti pasniegts tika! Es noteikti tinu makškeri. :D labāk noziedošu savas mantas kādam. Plusiņš karmai un jūtu ka atmaksāsies-apmēram 12€ gadā.:D

14.01.2020 06:34

Super 1eiro par profilu un tad 5eiro par skapi virs 30 precēm, kopā mēnesī 6eiro.vai arī tomēr uz tiem neattiecas kas jau maksā 5eiro mēnesī par abonēšanu? 

14.01.2020 07:03

Abonēšanas maksa vairs nebūs 5 eur ,tikai 1 eur  un Par 1 eur/mēn. jums būs neierobežots sludinājumu skaits (nevis 30, kā ir tagad) , statistika un verificēts profils.

Super 1eiro par profilu un tad 5eiro par skapi virs 30 precēm, kopā mēnesī 6eiro.vai arī tomēr uz tiem neattiecas kas jau maksā 5eiro mēnesī par abonēšanu? 

14.01.2020 07:10

Исправлено 14.01.2020 07:19

Aizdomājos par Ligitas teikto - tātad, ja nāksies saskarties ar negodīgu pircēju vai pārdevēju, visas problēmas risinās admiņi? Līdz šim to darīja katrs pats. Un tiešām, visi bankas dati ir mums redzami!

Papildināts 2020-01-14 07:01:13:

Man ir bijuši vairāki gadījumi, kad nauda tikusi sūtīta no konta ar citu uzvārdu un pērkot preci tiku lūgta pārskaitīt naudu uz citu kontu un viss bijaok. Kā jūs šo situāciju domājat risināt? Arvien vairāk pārliecinos, ka šis 1 eiro mēnesī nebūs aizsardzība pret krāpniecību, kā mūs mēğina te pārliecināt.

14.01.2020 07:51

Исправлено 14.01.2020 07:52

Jā, pievienojos Inga jautājumam, kāda aizsardzība ir tādā gadījumā, ja krāpnieks izmanto svešu vārdu un kontu? Kā tad tas mans maksātais 1 eiro mani pasargās?

14.01.2020 08:12

Исправлено 14.01.2020 08:16

Ja runa ir par starpniecisku datu nodošanu par krāpnieku - varbūt lai maksā tie, kuri to grib... :)?

Gadiem ejot, šajā portālā esmu saņēmusi visus pasūtītos pirkumus. Ja kaut kas nebūtu saņemts, man nebūtu problēmas pašai uzrakstīt iesniegumu policijai. Par potenciālu apkrāpšanu un iesniegumiņu 1 eiro mēnesī?

Papildināts 2020-01-14 08:01:06:

Un, jā, statistikai neredzu jēgu.Fakts - pēc 5 eiro maksas uzlikšanas par 30+ sludinājumiem sludinājumu aktivitāte un nomaiņa šeit patiesi palēninājusies.

Es gan skatos no mammas skatpunkta ne no tiem, kas pērk ekstra dārgās ekskluzīvās preces. Tā niša gan jau krāpniekus vairāk interesē (un arī biznesmeņus, acīmredzot), nevis mammu apmaiņa ar mazuļu drēbēm par, lielākoties, simboliskām naudiņām. :)

Apsvēršu alternatīvas iespējas.

51 - 60 с 191

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Alina.Ki
Причина: