Bezkaunīgā kubera3 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunīgā kubera3

Sveikas! Darījums nav noticis, bet man viena bezkaunīga lietotāja kubera3 atståja nepamatoti negatīvu atsauksmi. Vel raksta, ka meloju.. 

Reti kad rakstu forumā, bet šoreiz kā saka "pāri malām".. 

Esmu rezervējusi no kubera3 preci un paprasīju konta nr., ( jā, nesmuki sanāca) , bet  noteiktā datumā nepārskaitīju naudu, banāli aizmirsu par darījumu, par ko godīgi pēc tam pārdevējai uzrakstīju un atvainojos.  Viņa toties pirms tam paspēja nosaukt mani par konta kolekcionāri un meli:( 

Man 93 pozitīvas atsauksmes un tas jāņem vērā, nevis uzreiz jàapvaino cilvēks. Jàmàk izprast, iet pretīm citam

Ceru, ka administràcija izpētīs situāciju un anulēs atsauksmi.

15.01.2020 17:08

Administrācija izdzēsīs atsauksmi,jo ir nepamatota.

15.01.2020 17:12

Ceru, saraksti arī varu nosūtīt..

16.01.2020 09:15

Kubera3=Kataboom. Atsauksmes 0. Vinai ir daudz Skapji. Bet drīz būs 1.... 

16.01.2020 09:24

Bet kāpēc tad beigās darījums nenotika? Situāciju taču varējāt labot.

16.01.2020 09:28

Pieredze šai ziņā rāda, ka pozitīvās atsauksmes nav nekāds rādītājs, jo tās liek tikai par notikušiem darījumiem. Varbūt uz 100 notikušiem darījumiem ir 300 konta paprasīšanas un pazušanas, par ko atsauksmju vēsture klusē (katrā ziņā kontu paprasīšana un pazušana ir visai izplatīta, arī no lietotājiem ar pozitīviem vērtējumiem. Atliek tikai reāli neko nerezervēt, neizsūtīt pirms nauda reāli kontā, un pieņemt, ka ar tiem konta datiem tāpat īsti otrs neko nevar iesākt)

16.01.2020 10:41

Pati tik vainiga ka laicigi ne parskaitija,un tgad vel velas lai butu nodzesta atsauksme!

16.01.2020 11:09

Daudz kas pieprāsa norezervēt preci un/vai nosūtīt savu kontu apmaksai... daži no tiem noteiktajā datumā arī neveic apmaksu un neraksta par iemesliem... bet es neliku tiem sliktu atsauksmi. Viss ir atkarīgs no cilvēka kultūras... es vienmēr brīdināšu ja kaut-kas nāk ne tā, kā bija planots (piem. noņemšu rezervāciju vai uzrakstīšu ka nevaru apmaksāt), jo esmu tā izaudzinātā... bet es nevaru (un arī negaidu) tādu pašu attieksmi no citiem... īpaši no mūsdienīgām jaunatnēm...

16.01.2020 15:22

Bet kāpēc tad beigās darījums nenotika? Situāciju taču varējāt labot.

Jums gribētos kaut ko "labot" un pirkt no personas, kas bez komunikācijas ar jums ieliek jums pārsteidzīgu atsauksmi ar konkrētiem pārdrošiem epitētiem par nenotikušo darījumu? Es ne.

Pati tik vainiga ka laicigi ne parskaitija,un tgad vel velas lai butu nodzesta atsauksme!

Jā, viņa to grib, un uzsveršu, ka grib pamatoti, jo par nenotikušajiem darījumiem atsauksmes neatstāj. Lasām portāla noteikumus.

Ja nepatika komunikācija, ir takš bloķēšanas opcija.

16.01.2020 17:05

Ieraksti sadaļā lietotāji vārdu Kubera. Ui... cik vinai daudz profili. Kubera, kubera2, 3,4,69.... uh.... malacis... kā raujas pa AS.  

17.01.2020 09:41

Vairāki profili vēl nenozīmē, ka obligāti ar pārdevēju gaidāmas problēmas.

Daudzi izveidoja vairākus profilus, jo mantu pārdošanā bija daudz, bet atļauto bezmaksas sludinājumu skaitu samazināja un samazināja. Kaut kur jau tie sludinājumi bija steidzami jāpārkopē, kamēr nav izdzesti.

1 - 10 с 17

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Laņika
Причина: Problēma atrisinàta ar administrācijas palīdzību!