Bezkaunīgā kubera3 - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Bezkaunīgā kubera3

Sveikas! Darījums nav noticis, bet man viena bezkaunīga lietotāja kubera3 atståja nepamatoti negatīvu atsauksmi. Vel raksta, ka meloju.. 

Reti kad rakstu forumā, bet šoreiz kā saka "pāri malām".. 

Esmu rezervējusi no kubera3 preci un paprasīju konta nr., ( jā, nesmuki sanāca) , bet  noteiktā datumā nepārskaitīju naudu, banāli aizmirsu par darījumu, par ko godīgi pēc tam pārdevējai uzrakstīju un atvainojos.  Viņa toties pirms tam paspēja nosaukt mani par konta kolekcionāri un meli:( 

Man 93 pozitīvas atsauksmes un tas jāņem vērā, nevis uzreiz jàapvaino cilvēks. Jàmàk izprast, iet pretīm citam

Ceru, ka administràcija izpētīs situāciju un anulēs atsauksmi.

17.01.2020 19:09

Šeit vairs neko nerakstīšu, liela kļūda bija.. Tàpat pataisīs "par pati vainīga"

Nav īstā vieta kur izpaustes diskusijās un "cepties" par par ko nebūt.

Неприятная, конечно, ситуация. У меня тоже было, что я не наклеила наклейку на пакет и уже сунула в пакомат. Наверное, слишком холодно на улице было.. Стою и с ужасом понимаю, что наделала. Позвонила в Омниву, и мне там сказали, что курьер сам наклеит. Теперь я более внимательна. Я надеюсь, администрация как-то поможет Вам, хотя без продавца, наверное, это не решить. Нужно с ней как-то договариваться.. Удачки Вам, Ланика.

20.01.2020 11:15

У вас хобби такое - писать не по теме?

Сделка не состоялась, покупателю влепили обидный отзыв (потому что взял реквизиты, но не оплатил), даже не поинтересовавшись, в чём дело. Причём здесь Омнива, наклейки и договариваться? Человеку просто надо убрать оскорбительный отзыв, потому что сделки вообще не было и желания её заключать после всего случившегося, очевидно, тоже нет. А не было сделки - не может быть и отзыва. По правилам портала. И такие отзывы удаляет администрация. А покупатель хотел темой предупредить, что продавец в довольно-таки штатной ситуации может быть невоздержан и не нацелен на позитивную коммуникацию.

Причём тут договорённости с продавцом и весь прочий бред? О чём тут договариваться?

Девушка, а почему Вы такая злая всё время? Часто наблюдаю злобу к людям. И где это я всё время пишу не по теме? Если что-то непонятно, читайте внимательно, к чему я пишу. Если не доходит, это не мои проблемы. А если Вам хочется поругаться, попейте водички. Надеюсь, теперь уловите мысль?

20.01.2020 13:37

Ja darījums nav noticis kapec jaliek atsauksme?Var taču privata sarakste visu noskaidrot..

20.01.2020 14:13

Исправлено 20.01.2020 14:14

Varbūt ne atsauksmēs gluži, bet man reizēm gribētos tādu sarakstu "Paprasīs kontu un pazudīs, nav jēgas rezervēt!" - pārāk jau izplatīts. It kā jau nekas slikts, bet - uzreiz zinātu, ka nav vērts laiku tērēt, kur nu vēl rezervēt...

20.01.2020 15:55

Laņika 

17.01.2020 19:09

Šeit vairs neko nerakstīšu, liela kļūda bija.. Tàpat pataisīs "par pati vainīga"

Nav īstā vieta kur izpaustes diskusijās un "cepties" par par ko nebūt.

Atsauksme dzēsta,var slēgt tēmu ;)

11 - 17 с 17

Тема закрыта

Тему закрыл/-а: Laņika
Причина: Problēma atrisinàta ar administrācijas palīdzību!