vrb kaadu padominju!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

vrb kaadu padominju!?

Man ir padomju laika vafeljpanna!! Brivdienaas sadomaju izmeginat. Plauktaa uzgaju gatavo miiklu, to pulveri noperkamo!! Uztaisiju, ieleju sasilditaa pannaa, BET. Man taa pierava klat to miiklu, ka nevareju vairs vaaku pacelt!! Kad izdevaas - visu smuki notiiriiju un meginaju velreiz!! Vel stiprak pieraava, vel ilgak mociijos vaaku atvert!! Nekas man neizdevaas!!

Tagad domaju - vai pannaa vaina vai miiklaa!!

Taa uzreiz izmest arii negribas pannu. :)

Kaadu juus miiklu ieteiktu *eksperimentam*?

23 Ответы

IETEIKTU miklu pagatavot pasai

Laimīgā!

Ja izdomā mest ārā, tad, lūdzu, dari to manā miskastē :))

Ja nopietni, tad noteikti panna pēc ilgas stāvēšanas ir ateļļojusies. Noslauki ar miklu lupatiņu, tad kārtīgi uzkarsē, pirms lej mīklu, noteikti iesmērē abas puses mazliet ar sviestu.

Pirmās vafeles varētu būt, ka rauj klāt, to dara pat pannas, kas ikdienā tiek lietotas.

Maisījumu mīklu gan šādam smalkam aparātam neizmantoju, bet taisu pati mīklu. Pameklē internetā jābūt receptei "Padomjlaiku vafeles"

ņam, ņam.

Lai izdodas!

p.s. sviestu smērē tik pirmajai cepšanas zortei, pārējām vafelēm nevajag, jo mīklā iekšā jau liek gana daudz sviestu (es lieku margarinu)

Pilnigi piekritu Sabinei.Miklu jataisa pasai nevis gatavu izmantot un ja tomer sadomasi mest ara,pasaki kur un kad,es pastavesu blakus:)

Tu pannu ieriveji ar sviestu vai ellu?:)

piebildiishu, ka shii panna nav izmantota kadus 20 gadus vismaz!! Miiklai bija daudz sviesta klat un panna tika ar ellu labi ieeljota pirms cepshanas!! :)

neiedomajos, ka netaa varetu buut receptes tieshi shiim pannam! Paldies, Sabiine! :)

> Sigita

piebildiishu, ka shii panna nav izmantota kadus 20 gadus vismaz!! Miiklai bija daudz sviesta klat un panna tika ar ellu labi ieeljota pirms cepshanas!! :)

neiedomajos, ka netaa varetu buut receptes tieshi shiim pannam! Paldies, Sabiine! :)

ir un ļoti labas. mana favorītrecepte pat pārrakstīta uz lapiņas. es izmantoju šo recepti, bet klāt pieleju vēl nepilnu glāzi piena, lai nerauj klāt, bez piena rauj klāt. Mēģini kādu pusglāzi ieliet.

Padomju laiku vafeles 

kartupeļu cieti var arī likt mazāk vai nelikt nemaz. Parasti lieku pus ēdamkaroti. pēc šīs receptes sanāk +/- 20-30 nelielas vafeles.

> allasia

Pilnigi piekritu Sabinei.Miklu jataisa pasai nevis gatavu izmantot un ja tomer sadomasi mest ara,pasaki kur un kad,es pastavesu blakus:)

ja vaina tomer izradiisies panaa, tad arii tu metiisi ara un kada pieteiksies pie tavas miskastes un taa beigaas buus celjojoshaa panna!! :D Tas taa - jokam :D

> Sabīne

kartupeļu cieti var arī likt mazāk vai nelikt nemaz. Parasti lieku pus ēdamkaroti. pēc šīs receptes sanāk +/- 20-30 nelielas vafeles.

Liels paldies!! Bus atkal jaizmegina, kad izbriveesies briivaaks laiks!! :) Lai zinams, kas ir kas patiesiibaa!! 

1 - 10 с 23