vrb kaadu padominju!? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

vrb kaadu padominju!?

Man ir padomju laika vafeljpanna!! Brivdienaas sadomaju izmeginat. Plauktaa uzgaju gatavo miiklu, to pulveri noperkamo!! Uztaisiju, ieleju sasilditaa pannaa, BET. Man taa pierava klat to miiklu, ka nevareju vairs vaaku pacelt!! Kad izdevaas - visu smuki notiiriiju un meginaju velreiz!! Vel stiprak pieraava, vel ilgak mociijos vaaku atvert!! Nekas man neizdevaas!!

Tagad domaju - vai pannaa vaina vai miiklaa!!

Taa uzreiz izmest arii negribas pannu. :)

Kaadu juus miiklu ieteiktu *eksperimentam*?

23 Ответы

Runājot par vafeļu pannām.Varbūt šeit ir kāda,kura pārdod par saprātīgu cenu?!

sasmere pannu nedaudz ar sviestu

Man ar kaiminiene aizdeva to pannu,iedeva ari recepti pec agrakajam metodem,vafeles sanaca dievigas,es vel ieksa liku iebiezinato varito pienu :) namm..ta ka drosi megini citas receptes,domaju,ka taja bija vaina :)

Kādu sviestu liki klāt? es parasti gatvajam maisijuam lieku klāt Eve margarīnu cepšanai un viss ok, Jo jābūt vismaz 80% tauku saturam

Nemetisu viss.Meginasu kamer sanaks.Ari riekstiniem ilgi mekleju forminas pa sapratigu cenu dikti un ilgi kamwr dabuju nopirkt.Bet viena mana pazinja ari izmeta ara un pat nepiedavaja man,jo vinai ar lipa klat mikla,bet man savukart viss ir labi un nekas nelip.Ta ka var daudz un ilgi minet kapec vinai lip bet man viss bija labi,kaut gan vinaj bija ari tafas pasas forminjas,kuras es dabuju nopirkt.Un pat ja izradisies celojosa panna,nekas,sturgalvjem jau vienmer ir ta.kamer nepameginas pats,neparko nenotices.Uff...

es arī nopirkšu pannu,lūdzu rakstiet man privāti:)

MīKLĀ IR VAINA. es apti esmu gatavojusi uz shadas senetnigas pannas. ta bija man pati pirma saskare ar vafelju cepshanu. pati taisiju miklu- visas vafeles bija superigas.

kad nopirku jauno vafelpannu, tad av tadas. u ta mikla vispar nestav ne tuvu, ja kas n ovijas sanak. parasti nesanak.

recepte vienkarsa:

6 olas

1glaz cukura vai 6ed. kar.

200gr sviesta vai augu elaa augstaka labuma, nerafineta nedezodoreta. auksti spiesta. nezinu cik daudz.

2 glazes miltu augstaka labuma...

*6 olas sakul. vari kult baltumus un dz atseviski ka biskvitam, bet tas neko daudz nemainis.

sakul ar vienu glazicukura. var likt mazak, ja nepatik tik saldas. parasti liku vienu nestrikjetu edamkarotu cukura uz vienu olu.

varbut var meginat ari kadu mazak kalorijam vbagatu aizvietotaju cukura vieta, bet essmu meginajusi, jo tas tomer garsu maina.

*es nakamo liku izkausetu sviestu. bet liku tikai pusi, jo negrbejas tik treknas, kaut tas rada vinjas sausakas. var likt adu ellu kuru labak parzini. tas lai mikla nedeg.

*TALAK LIEK VISLABAKOS MILTUS KADUS VARI ATRAST, jo tiesi no mitu kvalitates izminas visa produkta vertiba garsa un vai izdosies. netiami, bet tas tiesam loti daudz maina. ari parejo pr. kvalitate butiski maina garsu.

* es neatceros vai nebija jalej piens, bet man liekas, ka nebija.

vafel miklu ar kausinju uzleju uz ietaukotas pannas, a vecaa. un gaida. no tris olam sanak 6-12 vafeles. isti neatceros. lk bija 2 vafeles no 1 olas. :) (mainot olu skaitu proporcionali ari citi produkti jasamazina/japalielina daudzuma.)

ja, vel kas TA IR KRAUKSHKJIGO CIETO  BRUNO VAFELU MIKLA. tada, kada pardodas vecriga, zoodarza un neste saldjumu stendos, tikai garsigaka.

drosi vien var mainit recepti pec saviem ieskatiem un ganjau ka varianti ir daudz dazadi.

VAR VEL MEGINAT PASU PANNU APAKSU UN AUGSU AR ELLU APSMERET PIRMS KATRAS MIKLAS LIESHANAS, LAI NEDEG KLAT, JO VECAJAM NAV AIZSARGPARKLAJUMA.

VEL IEMESLS IR TADS, KA PANNU NEVARES ATVERT KAMER MIKLA CEPAS, JO VINJA VEL IR JELATAPEC DARBOJAS KA PANNAS LIME UN SANAK, KA TIEK PLESTA UZ PUSEM. KAD APCEPAS, TAD PATI NAK NOST.

es ari to recepti atradu kadas meitenes dienasgaramata maja pie audzumammas. ari vafel panna staveja tikpat ilgi nelietota.

nu nez. man jau arii sakuma visadas kjepas sanaca.

to Cliks-neviens jau te netirgo :D

žēl,es būtu gatava nopirkt.

11 - 20 с 23