^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija

Laba mājaslapa bija:)

Kam ir prieks davināt reģistr darudar.org☀️

Paliksim vairāki no šī vietas un iepazinamies☆☆☆

48 Ответы

tanulka2@inbox.lv vainīgs ir tas, ka ilgtermiņā liela daļa lietotāju skapi izmantoja kā krāmu trgu, kur mēģināt notirgot visādus bezvērtīgus sūdus, kas veido normālu kultūrslāni ar nevienam nevajadzigām lupatām. Par atverskapi.lv zina daudzi, bet šeit neviens nenāk un neko nemeklē, jo nav vēlmes rakņāties cauri 20 lapām izstaipītu bālu džemperu un neglītiem, deviņdesmito gadu apaviem. nav jāvaino portāla vadīa, ka kaut kā mēģina ierobežot lupatnieču vēlmi veidot savu krājumu ekspozīcijas.

Paldies jums dargas meitenes :-)))

Personīgi patik mājas lapa darudar.org :)♡ kur cilvēki dalās ar lietam un lietiņam un ne tikai, darot no sirds

to varu iesakt☀️

Laimīgu noskaņu! ☀️☀️☀️

Diena šeit nāk 130 lietotāji.Tas ir ļoti maz.

Personīgi patik mājas lapa darudar.org :)♡

Es tur Latviju neatradu..

automātiskā abonēšana ir garām. Mistiska datu nodošana nezin kur, nezin kam... dodiet iespēju abonēt pēc pašas vēlēšanās. 

Исправлено 13.03.2020 07:21

To cedar - jūsu ieteiktajā mājas lapā iegāju, bet kas tur var patikt? Uz doto brīdi Latvijā tur ir tikai 20 sludinājumi!!! Tur nav vērts pat skatīties, jo preces no Ukrainas, Krievijas diez vai kāda no mums gribēs pirkt, ziedot vai dāvināt...

Papildināts 2020-03-13 07:03:52:

To Viktoty - darudar.org ir arī Latvija. Paņemiet iespēju izvēlēties "pilsētas" un atradīsiet arī Latviju. Tikai Latvijā uz doto brīdi tur ir tikai 20 sludinājumi. Ja ir vēlme sadarboties ar citām valstīm, tad varbūt...:)

Tiešām ,kāpēc papildinat  maciņu  var caur  bankas kontu , bet abonēt  nevar ?Un kādas  3 personas kaut kāda serverā , zinās  manas bankas kartes datus .Tas gan ļoti  nepatīk.

Tukšas pļāpas - gribu drošu vidi, kur tirgoties un iepirkties, bet negribu, lai kāds mani var identificēt. Identificējiet tikai citus, ne mani - ja nu gadījumā šaize notiek. Šaurpierītes. :D

Naivā moira...ja esat kādā sociālā tīklā jūs sen jau esat IDENTIFICĒTA!!!  

Man nav problēmu sevi identificēt tur kur vajag. Ja vajadzēs, to arī darīšu. Bik ir atšķirība starp AS un citiem soctīkliem, kas ar šejieni man nav savienoti. Jā, esmu reģistrēta ar e-pastu.

naivā Laņika - pārlasi manu tekstu ar ironijas piešprici, varbūt "aizies" :D

21 - 30 с 48