^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

^^Paldies par visu :-):-):-) Laba mājaslapa bija

Laba mājaslapa bija:)

Kam ir prieks davināt reģistr darudar.org☀️

Paliksim vairāki no šī vietas un iepazinamies☆☆☆

47 Ответы

Исправлено 11.09.2020 20:58

Nesaprotu, kas īste te notiek, laikam nav pircēju, jo andelemandele prece pārdevās vienas dienas laikā. Šeit stāvēja mēnešiem, turklāt lētāk. Tiešām laba un kvalitatīva. Šeit jāizdomā kā panākt, lai sludinājumos būtu max labas preces, lai pircēji atgrieztos.

Piekrītu, ka skapī ir ļoti daudz krāmu un es jūtu, ka arī manas drēbes ļoti ātri pazūd sortimentā (kaut lieku ļoti lēti) 

Man ļoti žēl, varbūt arī nāksies pamest šo portālu, ja tā turpināsies. 

Labs sveiciens visām bijušajām kas šeit sanākušas no pirms atnāks atpakaļ un tad jau uzstaisīs ko normālu bet tam arī vajag.

dinw, ☀️☀️☀️ :-) (flower)

Noreģistrējos arbuz lv :-D nez (whale)

piekrītu, kādu nesavtīgo vietu, mājaslapu.

Siltu laiku vēlot

Elena

Papildināts 2020-09-10 11:09:57:

^^

Man gan liekas kā aktivitāte labākā nekā Andelē, bet varbūt tikai liekas.. jo pārvācos no turienes pavisam nesen, līdz ar dzīvokļa maiņu, saprātot, kā man ir sakrājies pārāk daudz drēbju, kurām ir vērts dot otru iespēju, jo ir vilktas ļoti maz, vai pat pavisam jaunas, bet man vai nu neder, vai tā arī nesagaidīja savu iznācienu un tikai aizņems vietu jaunajā skapī, skumstot un krājot putekļus :D

Pirmo sludinājumu ieliku šeit 27.08 un esmu pārdevusi jau 7 lietiņas, it kā nav daudz, bet pa tādu īsu laiku man liekas kā tīri nekas, protams arī cenas ceņšos likt zemas, jo tomēr atbrīvot vietu skapī un dot drēbēm iespēju kādu iepriecināt man ir svarīgāk, nekā piepelnīties :) Redzēs kā ies tālāk :)

Veiksmi visām!

Njā šeit jau ir tā dažkārt bet nu AM jau nav sliktāk drīzumā AM atnāks arī skapī atpakaļ... (ĻTŽN)

...

41 - 47 с 47