Mēneša maksa - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mēneša maksa

Sveiki! Iespējams kaut kur rakstīts, bet nevarēju atrast.

Jautājums: Ja samaksāju abonēšanas maksu, bet pēc kaut kāda laika nevēlos turpināt abonēt, kāda iespēja atteikties (nemaksāt par nākamo mēnesi) ?  Cik sapratu 1€ automātiski tiks novilkts no maksājumu kartes. 

15 Ответы

Tava nauda - paņem un izlem, ko ar to darīt, tiešām par to jāvaimanā forumā?

Viss ir no administrācijas puses aprakstīts, kas ar ko var apmaksāt - nē, katru dienu atrodas čāča vai vairākas, kuras neko nelasa, tikai piekakā forumu ar savu stenēšanu un stulbiem jautājumiem, kuri visapkārt izkošļāti 100 reizes jau.

Fū, kāda prasta sieviete...un  vēl Berniem.

Mana nauda tika novirzīta bez manas ziņas, par to ir stāsts, neviens te nevaimanā, forums ir domāts jautājumiem, ja nepatīk, nelasi, neviens Tev personīgi neko neprasa, ko maisies te pa vidu bez jēgas.

Adrija.Kā solījām, mēs atgriezām naudu "Mans maciņš" tiem, kam bija samaksāts par veco abonēšanu, lai būtu godīgi. Lai nedalīt pa dienām, mēs atgriezām visu naudas summu. Par to bija rakstīts iepriekš forumā. 

"Skapja naudiņa"  var izmanot lai  :

- Pacelt sludinājumu;

- Pievienot tēmu forumā;

- Pievienot sludinājumu kolekcijā.

Šeit viss ir aprakstīts ko Jūs varat darīt ar SN naudu --> https://atverskapi.delfi.lv/lv/wallet#paid-services

Liels paldies par korektu atbildi!

Vienalga, tas nav īsti godīgi, es labprātāk tos 5€ būtu novirzījusi mēneša maksai 5 mēnešu garumā, jo Jūsu norādītās opcijas neizmantoju, tagad esmu spiesta tās izmantot, gribu vai negribu.

Jebkurā gadījumā paldies par rūpēm, ir jau labi.

Vienmēr vajag un varētu būt vēl labāk. 

11 - 15 с 15