Naudu pārskaitīju, prece nav, profils izdzēsts - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Naudu pārskaitīju, prece nav, profils izdzēsts

Ko iesākt, pēc personas koda atradu, bet neatbild?


8 Ответы


Vispirms jau mūs brīdini. Mēs katra pārdevēja ikdienas kautkam kautko pārdodam...SatrauktsNegribas uzķerties!


Simona kravcova, iespējams viņa šeit bijusi arī ar citu profilu.pirku kombinezonu, bet nekā.:(

norakstīt uz zaudējumiem vai kādā veidā rīkoties?


Tur jau vajag skatīties - cik liela tā naudiņa ir. Vai ir vēl kāda meitene bez Tevīm apkārpta..

Jo var jau iet un rakstīt to iesniegumu policijā, ja ir kaut kādi dati zināmi, bet nav jau nekādas garantijas, ka viņi kaut ko darīs - tikai noplātīs rokas un viss..

Var griezties arī pie administrācijas, kā arī brīdināt citas meitenes par to, ka ir kaut kas tāds noticis...


http://www.draugiem.lv/thedarkprinces/gallery/?pid=311417967

šī ir tā meitene ?

 


aha


Jā, tā ir tāpati. Nauda nav liela. Bet dusmas man bija pamatīgas, tagad jau esmu nomierinājusies, palūkojot šīs bildes draugiem.lv, sapratu ap ko lieta grozas, lai jau viņai tiek, varbūt bērnam ko nopirks, varbūt maizei sanāks. Lai piedod, ja kļūds savos spriedumos. Būtu aplūkojusi šīs bildes pirms tam, nebtu baudu pārskaitījusi, jo kombinezonu, kuru viņa tirgoja, viņa pēc visa spriežot vienkārši nevarēja atļauties.


man tāda pati situācija,pārskaitīju 12 eiro,tūlīt jau mēnesis būs pagājis,preces nav,uz vēstulēm un sms neatbild,tākā uzmanieties no krāpnieces KRISTAS KUPRUKAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nu meitenes es Jums ieteiktu, ja ir tāda iespēja atrst šīs meitenes sociālajos tīklos uzrakstīt "mīļu"vēstulīti šīm krāpniecēm , ka ja viņas nepārskaitīs naudu, tad rakstīsiet iesniegumu policijā .Par krāpšanu nelielos apmērus   krimināllikumā ir pants ! 


Mani arī šādā veidā gribēja uzmest, bet caur paziņām policijā noskaidroju, meitenes adresi un arī to minēju savā vēstulē šādai "gudriniecei" .uzrakstīju , ka zinu kur viņa dzīvo utt. un, ka ja mana nauda nebūs manā kontā 3 dienu laikā, tad lai rēķinās ar sekām.savu naudu atpakaļ dabūju un man tas nebija tik daudz naudas kā principa jautājums. Kapēc dažas meitenes iedomājās, ka var turēt citas par muļķēm ....

1 - 8 с 8