Pasta stacija pazaudē sūtījumu - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pasta stacija pazaudē sūtījumu

Pasta stacija nozaudē manu sūtījumu. Aizpildīju kompensācijas veiapu, kas bija jāatmaksā mēneša laikā. Nav ne sutijuma, ne atmaksas.

Operatori saka, ka karantīna, tāpēc viss kavējas. Bet nu jau termiņš pārkāpts, kāpēc to pēc piemēram 15 dienām nevarēja izmaksāt?? 

Kada jums pieredze ar viņiem? Vispār dabūšu vismaz kompensāciju? 

15 Ответы

Veljoprojām nav kompensācjjas, no februāra. Nu ko ar viņiem darīt?

Uz policiju doties ar iesniegumu par mantas piesavināšanu

Man divas reizes bija nozaudetas pacinas, bet pec nedelas laika atradas par laimi. Vispar nepatik sutit ar Pastastaciju. Piemeram Galerija Riga biezi gluko pakomats un pec tam sitas problemas ar zaudesanu . 

Mana pēdējā pieredze ar pasta staciju bija tāda,ka paciņa pienāca pirms svētku dienām,biju jau izbraukusi,jo pacinu gaidiju 9dienas no Rìgas punkta A uz punktu B!!!!

Nàkamajà darba dienà pèc svètkiem,kods jau bij nederìgs,jo tipa 3darba dienas un viss! Nebija nekàda brìdinàjuma vai iespèjas pacinu pañemt 4tajà dienà! Viss,ar galiem! Aizrakstiju niknu epastu viñiem. Un vairs NEKAD .

Man ari nesen pazuda sūtijums,2 nedeļas gaidiju somu.Atnāca,bet ar citu izsekošanas kodu.Tas izsekosanas kods bija domats citam sūtijumam,ko ari gaidiju.Tatad,pasta stacija atradusi somu,iznemuši berna crocs kurpites un tur ielikuši somu.Un es es eju sanemt kurpites,bet opā,tur soma pazudusī!Tad kur palika bērna  kurpites,pasta stacijas darbinieki nevar atbildet.Un ko man darit?Pec Izsekosanas koda radas ,ka kurpes sanemtas,bet isteniba nav sanemtas.

11 - 15 с 15