Jaka nelabi ož - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jaka nelabi ož

Labs vakars!
Iegādājos šeit pat mākslīgās ādas jaku, bet atnākot mājās konstatēju, ka jaka nelabi ož. Ziniet, citu māju aromāti, kas iesūcas visās drēbēs.. Konkrētais "aromāts" man ļoti nepatīk. Mēģināju jaku mērcēt mazgājamajā līdzeklī, ntās reizes skalot, pēc tam mērcēju veļas mīkstinātājā, bet nekā.. Smaka ir mazāka, bet ir saglabājusies diezgan jūtami.

Iesakiet, lūdzu, kādas metodes kā atbrīvoties no tās smakas!

22.02.2014 21:46

Man tāpat ir gadījies, es mērcēju, mazgāju, tad vēdinu uz balkona. Bet tas nav vienas dienas jautājums. Pagaidām tāpat maza smaciņa ir 

22.02.2014 21:50

Nopiku jaunu adas jaciņu un viņai bija tada ipatneja smaka,ieteica izmazgat oderi ar sodūdeni,nezinu vai šajā gadijumā tas līdzēs!

22.02.2014 21:52

> axxa

Nopiku jaunu adas jaciņu un viņai bija tada ipatneja smaka,ieteica izmazgat oderi ar sodūdeni,nezinu vai šajā gadijumā tas līdzēs!

Par sodu lasīju, bet drusciņ bail, ka soda nesabojā pašu dermantīna materiālu. Tāpēc arī jautāju - varbūt kādai ir pieredze darot šādas lietas.

22.02.2014 21:59

Dermantīnu iesaka tīrīt ar spirtu saturošiem līdzekļiem.

22.02.2014 21:59

Dermantīnu iesaka tīrīt ar spirtu saturošiem līdzekļiem.

22.02.2014 22:01

> Mikitoku

> axxa

Par sodu lasīju, bet drusciņ bail, ka soda nesabojā pašu dermantīna materiālu. Tāpēc arī jautāju - varbūt kādai ir pieredze darot šādas lietas.

Nja nezinu vai var mazgat ar sodu arpusi,bet oderi mazgaju nebija nekadas vainas,un briesmīgā smaka ar pazuda!

22.02.2014 22:05

Es vienkārši mazgāju veļasmašīnā uz saudzīgo režīmu. Smaka bija ārā,un jakai nekāda skāde netika nodarīta :)

22.02.2014 22:07

> atlaides

Es vienkārši mazgāju veļasmašīnā uz saudzīgo režīmu. Smaka bija ārā,un jakai nekāda skāde netika nodarīta :)

Veļasmašīna nelīdzēja, tad arī sāku mērcēt mazgāšanas līdzeklī un mīkstinātājā. Tā smaka tāda asa un specifiska, tāda mājas smaka+ilgi intensīvi lietas smaržas virsū. Kokteilis, ka tik turies! :D

22.02.2014 22:14

Nesaprotu kas Jums meitenes ir par veļasmašīnām. Neizlēmīgs

Es iemetu mazgāties uz ātro režīmu ar aukstu ūdeni (pieliekot pulveri un Lenor) un pēc tam viss smaržo,kā man patīk.

22.02.2014 22:14

Nesaprotu kas Jums meitenes ir par veļasmašīnām. Neizlēmīgs

Es iemetu mazgāties uz ātro režīmu ar aukstu ūdeni (pieliekot pulveri un Lenor) un pēc tam viss smaržo,kā man patīk.

1 - 10 с 24