Jaka nelabi ož - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jaka nelabi ož

Labs vakars!
Iegādājos šeit pat mākslīgās ādas jaku, bet atnākot mājās konstatēju, ka jaka nelabi ož. Ziniet, citu māju aromāti, kas iesūcas visās drēbēs.. Konkrētais "aromāts" man ļoti nepatīk. Mēģināju jaku mērcēt mazgājamajā līdzeklī, ntās reizes skalot, pēc tam mērcēju veļas mīkstinātājā, bet nekā.. Smaka ir mazāka, bet ir saglabājusies diezgan jūtami.

Iesakiet, lūdzu, kādas metodes kā atbrīvoties no tās smakas!

22.02.2014 22:23

nezinu kā dermantīna jakas jāmazgā, bet domāju, ka kādas 3 dienas pietiktu, ja pavēdinātos svaigā gaisā. Vismaz tā kādreiz tika minēts par humpalu apģērbiem, lai dabūtu tās smakas ārā, tad pēc mazgāšanas jāvēdina 3 dienas.

22.02.2014 22:30

Ja mazgat var sodas uudenii nekas slikts nenotiks ... var ari tomatu merce ja tumssa krasa pati nesmu meiginajusi bet esmu lasijusi ka loti laba metode ka tikt vala no smakam :D  ta arzemes dara ja seski kadu apstrada tad vini ejot tomatu mercu vanna :D  

22.02.2014 22:37

Ziņoju par situāciju:
Izmērcēju jaku kādas 15 min sodas+pulvera ūdenī, smaka mazinājās, bet bija vēl jūtama. Izskaloju daudzas reizes, tagad mirkst otrajā sodas ūdenī, uztaisīju tādu labi koncentrētu.

22.02.2014 22:45

Pamēģināji ielikt saldētavā? Esmu lasījusi, ka tas palīdz noņemt ne tikai smakas, bet arī bijušā valkātāja enerģiju. Es tikai nezinu, vai dermantīns nesasprēgās ieliekot saldētavā...

22.02.2014 22:45

Pamēģināji ielikt saldētavā? Esmu lasījusi, ka tas palīdz noņemt ne tikai smakas, bet arī bijušā valkātāja enerģiju. Es tikai nezinu, vai dermantīns nesasprēgās ieliekot saldētavā...

22.02.2014 22:47

> Anete_l

Par saldētavu nezināju. Ja soda smaku neizmazgās, likšu vien saldētavā - zaudēt tāpat nav ko, ar to smaku jaka tāpat jāmet ārā.

22.02.2014 22:48

nekad nepērku adas aizvietotaja drebes,pat legingus ne,tikai dabīgas ādas drebes.smaka pat jaunam drebem ir loti interesanta.

22.02.2014 22:51

> Cliks

nekad nepērku adas aizvietotaja drebes,pat legingus ne,tikai dabīgas ādas drebes.smaka pat jaunam drebem ir loti interesanta.

Dabīgo ādu un kažokādas nenēsāju. Esmu arī agrāk pirkusi kvalitatīvus ādas aizvietotāja izstrādājumus un problēmu nav bijis. Šī pirmā reize, bet tāpēc, ka jaka lietota.

22.02.2014 23:09

15 min izmērcēju otrajā sodas ūdenī, smaka joprojām turas klāt,pat smaka pie rokām "pieķērās", izskaloju ntajos ūdeņos, tagad iemērcu Neutral šķidrajā līdzeklī, smaržoja tā nedaudz etiķaini, tāpēc izvēlējos to (etiķis arī noņemot smakas). Lai pamirkst kādas 20 min, tad ņemšu ārā un skalošu. Vairāk to jaku nemazgāšu.

22.02.2014 23:55

Izmazgāta, izskalota, izskalota veļas mīkstinātājā, žūst. Smaka vēl nedaudz ir. Redzēs, kas būs, kad izžūs. Sajūta, ka cīnos ar vējdzirnavām.. :/

11 - 20 с 24