Jaka nelabi ož - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Jaka nelabi ož

Labs vakars!
Iegādājos šeit pat mākslīgās ādas jaku, bet atnākot mājās konstatēju, ka jaka nelabi ož. Ziniet, citu māju aromāti, kas iesūcas visās drēbēs.. Konkrētais "aromāts" man ļoti nepatīk. Mēģināju jaku mērcēt mazgājamajā līdzeklī, ntās reizes skalot, pēc tam mērcēju veļas mīkstinātājā, bet nekā.. Smaka ir mazāka, bet ir saglabājusies diezgan jūtami.

Iesakiet, lūdzu, kādas metodes kā atbrīvoties no tās smakas!

14.04.2014 21:53

Bet ko dariit, ja probleema taada pati, bet jaku nedriikst mazgaat - only dry cleaning.?

14.04.2014 22:08

> matty59

Bet ko dariit, ja probleema taada pati, bet jaku nedriikst mazgaat - only dry cleaning.?

kāda materiāla jaka? Esmu mazgājusi arī jakas, kurām norādīts, ak nedrīkst mazgāt.

Vēl variants - kādas 3 dienas vai vairāk turēt ārā, svaigā gaisā, lai vējo.

Man gan pašai ir iedāvināta jauna aitas vilnas sega, atvainojos, bet smird pēc govs sūdiem. Mazgāta jau ntās reizes, vēdināta ārā nedēļām, bet smaka kā ir tā ir. žēl, jo sega laikam laba :(

14.04.2014 22:23

Es savai kažokādai dīvaino aromātu iznīcināju tieši 2 sutkas paturot saldētāvā! Man tā ir lieliska pieredze pret smakāmVēsais

14.04.2014 22:45

Man vienreiz bija uzdavinata jauna soma, ari maksliga ada, loti skaista - DIEVIGA, bet kad attaisiju ravejsledzeju, tad smaka bija tada, ka tur kads nomiris:) es visu ko dariju, bet smaka nepazuda, un ja pat mazinas, ar laiku atkal smirdeja tapat, bet soma loti patika :)

21 - 24 с 24