Kur var pārbaudīt dzimumzīmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur var pārbaudīt dzimumzīmes

Sveikas!

Varbūt kada var ieteikt dermatologu,kurš pārbauda dzīmumzīmes, ar ģīm.ārsta nosūtījumu,īsti negribas maksāt daudz naudas (no 20 līdz 50 eur), lai varētu pārbaudīt dzīmumzīmes, jo cik kur biju zvanījusi,visūr ir prīvātprakse ar šādiem ceņikiem..

35 Ответы

Nu es personīgi pārbaudīju pie dr.Karla, veselības centrā 4! Diezgan liela cena bija 20ls tajā laikā, bet vińam uzticos noteikti, jo vińs paskaidroja pēctam visu! Taču Tu vari pajautāt gimenes ārstei kur un kā! Vari vel mēginat Bērnu klīniskajā, tur labi dermatalogi! Un nekas ka esi pāri 18 gadiem! Tāpat tur var pieteikties!

Man pārbaudīja dermatalogs,  ar ģimenes ārsta nosūtījumu,  samaksāju par pārbaudi 4 eiro ar kapeikām. 

Un tā kā vēlos no dzimumzīmītes atbrīvoties,  tad tālāk to darīs ķirurgs

> Sana

Man pārbaudīja dermatalogs,  ar ģimenes ārsta nosūtījumu,  samaksāju par pārbaudi 4 eiro ar kapeikām. 

Un tā kā vēlos no dzimumzīmītes atbrīvoties,  tad tālāk to darīs ķirurgs

Kur Jūs gājat pārbaudīties? Jo man ir vairakas  dzimumzīmes,ko gribētu pārbaudīt,bet zinu ka dāžas vietās ir tā,ka ir jāmaksa par katru,ko dakteris pārbaudīs ar dermatoskopu, un par katru kkur jāmaksā  ap 6-10 eur + jāmaksā par ārsta vizīti sākot ar 20 Eur, un neskatoties uz  to  vai ir pieraksts,vai nē,to biju uzzināt dažās poliklīnikās.

Mani arī interesē kur var pārbaudīt, bet lai nav milzīgas cenas. Tad vēl interesē cik maksā vienas dzimumzīmes noņemšana, dzimumzīme ir zirņa lielumā.

Tas dr.Karls vairāk uz tādām smukumlietām un ir dārgs. Ar ģim.ārsta nosūtījumu noteikti var iet uz poliklīniku pie dermatologiem Briāna ielā. 

Biju zvanīt u to poliklīniku Briāna ielā, tur ir tā,ka par vizīi ir jāmaksā atsevišķi un par katru dzimumzīmes apskati ar dermatoskopu ir jāmaksā 10 Eur,nu tad ja ir vairākas ir jārēķinās ar labu summu,bet tomēr gribas lai dermatologs apskata dažas dzimumzīmes par vienu vizītes samaksu,jo nu neēsmu miljonāre,varbūt tomēr kāda var kaut ko ieteikt?

Es pirms pāris gadiem to darīju Rīgas Austrumu slimnīcas „Latvijas Onkoloģijas centra” poliklīnikā

Es pārbaudīju pie J.Ķīša klīnikā izrādījās, ka man nekā kaitīga nav.

Es gāju uz ER klīniku, pirms neilga laika vēl bija akcija cherry.lv ja nemaldos, tur ik pa laikam var paskatīties, būs pa lētākām cenām. Pēc tam ja līdzi ir USB, visas bildes var tikt ierakstītas, vai atsūtītas e-pastā.

Patīkama attieksme no dakteru puses :) 

Un klīnika bija uz Brīvības ielas, netālu no Dailes teātra. Rīgā.

Liels paldies par tadu temu,man tagad ir loti aktuali ,jo man izaugusi liela dzimimzime.

1 - 10 с 35