Kur var pārbaudīt dzimumzīmes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur var pārbaudīt dzimumzīmes

Sveikas!

Varbūt kada var ieteikt dermatologu,kurš pārbauda dzīmumzīmes, ar ģīm.ārsta nosūtījumu,īsti negribas maksāt daudz naudas (no 20 līdz 50 eur), lai varētu pārbaudīt dzīmumzīmes, jo cik kur biju zvanījusi,visūr ir prīvātprakse ar šādiem ceņikiem..

35 Ответы

Onkologijas centra.Nesen zvaniju jautaat un pierakstijos,bet rindas garas.. 4euro ar centiem pacienta iemaksa un 8 eur par dzimumzimju parbaudi,vienalga cik daudz parbaudiit.

Cik man stāstīja meitene, kas mācās uz skaistumkopšanu (konkrēti gan nepateikšu ko konkreti), uzmanību jāpievērš tikai tad, ja dzimumzīme sāk augt ļoti strauji un Latvijā ļaundabīgo dzimumzīmju esot maz.
Pirms gada[?] mammai izgrieza drošības pēc ar milzīgu ādas laukumu apkārt, ilgi dzija, jo liels laukums un tagad nesmuka rēta, lai konstatētu, ka gada laikā lielāka un tumšāka izaugusī dzimumzīme bija nekaitīga. Pēc mēneša parādījās tehnoloģija, ar kuru varot viegli tā pat noteikti dzimumzīmes stāvokli, bet tad jau bija par vēlu.

Pašai interesētu 1 dzimumzīmes likvidēšanas izmaksas pie ķirurga, kas savu darbu veic smuki un neizgriež vairāk kā vajag, jo dzimumzīmei nav ne vainas, bet ir uz 'āru', kas mazliet traucē ikdienā.

Исправлено 13.05.2014 18:58

> Inky

Cik man stāstīja meitene, kas mācās uz skaistumkopšanu (konkrēti gan nepateikšu ko konkreti), uzmanību jāpievērš tikai tad, ja dzimumzīme sāk augt ļoti strauji un Latvijā ļaundabīgo dzimumzīmju esot maz.
Pirms gada[?] mammai izgrieza drošības pēc ar milzīgu ādas laukumu apkārt, ilgi dzija, jo liels laukums un tagad nesmuka rēta, lai konstatētu, ka gada laikā lielāka un tumšāka izaugusī dzimumzīme bija nekaitīga. Pēc mēneša parādījās tehnoloģija, ar kuru varot viegli tā pat noteikti dzimumzīmes stāvokli, bet tad jau bija par vēlu.

Pašai interesētu 1 dzimumzīmes likvidēšanas izmaksas pie ķirurga, kas savu darbu veic smuki un neizgriež vairāk kā vajag, jo dzimumzīmei nav ne vainas, bet ir uz 'āru', kas mazliet traucē ikdienā.

Pierakstījos uz onkoloģijas centru ( tur drošak pārbaudīties), bet man teica, ka tur tikai ķirurģiski ņem nost jo ar lāzeriem viņi to nedara.  Konsultācija ar ģimenes ārsta nosūtījumu maksā 4Euro.

Исправлено 13.05.2014 18:59

Es biju pie Dr.Ķīša Sadovnikova iela, bet neiesaku vinu..man izgrieza palielu dzimumzimi..kurai ari sakne bija liela..tamdel pec vina teikta nacas blakus griezt adu un likt dizmumzimes vieta savadak caurums liels..pectam bija regularas parsiesanas man pie cita kirurga,jo 2x nedela logiski pie ivna pasa izbraukat uz Rigu 160km  nevaru,  kas man pastastija ka butu bijis labak to visu izdarit un ar mazakam retam..taga man ir 2 milzigas retas, bet paldies dievam tas ir apslepta vieta ko redzu tikai es un man netrauce..nu itka man bij laundabiga cik pectam pec citologijas pateica.. samaksaju 150Ls pagajusaja vasara

Man pectam Kisis vel izrakstija uztura bagatinatajus pa 50ls profilaksei tas itka..es protams ko saka to daru bet pectam arstam savam paradiju kas pa uztura bagatinatajiem no Korallu kluba, tad sapratu ka veltigi iztereju naudu pa visam tam burkam..bet ka mierigi vareja iztikt

uzmanību jāpievērš tikai tad, ja dzimumzīme sāk augt ļoti strauji un Latvijā ļaundabīgo dzimumzīmju esot maz. 

Es gan shim nepiekriitu.Uzmaniiba ir jap[ieversh pie jebkadam izmainjaam,kas skar dzimumziimi!Obligaati! Labaak lieku reizi paarbaudiities !!!!

Un par to,ka LV ljaundabigo dzimumzimju ir maz,it nemaz nevajag paljauties,katram jau liekas,ka TAS ar vinju nenotiks,bet manaa pazinju lokaa divaam sivieteem ir ljaundabiigas dzimumziimes.

> Orhideja

> Inky

Pierakstījos uz onkoloģijas centru ( tur drošak pārbaudīties), bet man teica, ka tur tikai ķirurģiski ņem nost jo ar lāzeriem viņi to nedara.  Konsultācija ar ģimenes ārsta nosūtījumu maksā 4Euro.

Labots: šodien, 18:58

Pārbaudīt man nevajag, pēdējo 10 gadu laikā nav mainījusies, nekā ļaundabīga tur nav, tīri tik cik smuki un lēti izgriezt.. Vēlāk pajautāšu mātei, kur šai izgrieza, bet rēta pamatīga un tad labāk dzīvoju ar dzimumzīmi, nekā tik milzīgu rētu un mēnešiem mokos ar dzīšanas procesu.

Es dzimumzīmēm līdzi nesekoju.. Man viņu pāri 200 un ik pa laikam pa kādai jaunai pierodas, tā tik vēl trūka, lai es visas vērotu :D Tiesa, saulē arī lieki nerādos un solāriju nekad mūžā neesmu apmeklējusi.

> Inky

> Orhideja

> Inky

Labots: šodien, 18:58

Pārbaudīt man nevajag, pēdējo 10 gadu laikā nav mainījusies, nekā ļaundabīga tur nav, tīri tik cik smuki un lēti izgriezt.. Vēlāk pajautāšu mātei, kur šai izgrieza, bet rēta pamatīga un tad labāk dzīvoju ar dzimumzīmi, nekā tik milzīgu rētu un mēnešiem mokos ar dzīšanas procesu.

Es dzimumzīmēm līdzi nesekoju.. Man viņu pāri 200 un ik pa laikam pa kādai jaunai pierodas, tā tik vēl trūka, lai es visas vērotu :D Tiesa, saulē arī lieki nerādos un solāriju nekad mūžā neesmu apmeklējusi.

Pajautā un atraksti, lūdzu!

> Orhideja

Onkoloģijas centrā Gaiļerzerā, bet it kā esot ņēmuši ar lielo gabalu noteikšanai un tad pēc mēneša jaunā aparatūra pievesta, ar kuru bez griešanas varot noteikt. Rēta katrā ziņā iespaidīga.

, Iekš zizu nopirku kuponu par 15 eur. Nezinu, vai visi vēl nav izpirkti, bet der ielūkoties.

Mani ģimenes ārste aizsūtīja uz Stradiņa slimnīcu. Ar nosūtījumu LS 3 bija par apskati, Ls 3 par griešanu un Ls 3 par diegu izņemšanu laikam + sūtīja uz pārbaudi, kopā sanāca Ls 9 + ceļš 2 x. Attieksme no ārstu puses bija o.k. Bet nepabrīdināja, ka rēta paliks, nebūtu devusi griezt. Dzimumzīme bija diezgan liela un riebīga, apmēram liela zirņa lielumā. Rēta it kā neliela, bet tomēr. Cik saprotu, ar lāzeru dārgāk, bet nepaliek rētas.

11 - 20 с 35