Dpd - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Dpd

Sveika s!Meitenes kas izmanto DPD.Vai tas ir erti?Nevaru saprast ka vińu lietot?


7 Ответы


Aizej uz mājaslapu un izlasi visus noteikumus un informāciju, ja tas ir nepieciešams. Piegāde ar DP ir ļoti ērta un ātra sava zinlņā, gan uzgājām gan uz pakomātu. Ieteiktu formēt sūtījumus online vidē. Pie pakomāta arī tas ir iespējams, bet tas process var ievākties. 


Jā, izmantoju. DPD pats mazākais izmērs lētāks kā Omnivai un pasta stacijai, tātad ja kaut kas neliels jāsūta, tas ir pats izdevīgākais variants.  Nekā grūta nav, ar pakomātu līdzīgi kā Omnivai. 


1.60 euro?


2x esmu iekritusi ar DPD. Vairs neizmantoju.

Pirmo reizi (tikko aizsākās pakomātu ēra), sūtot paku nevarēja norēķināties ne ar karti, ne ar skaidru naudu. Vairākas reizes braucu līdz pakomātam, bet paku tā arī neizdevās nosūtīt. Dabūju pircējam atmaksāt naudu. :(

Otro reizi gribēju sūtīt nesen. Sagatavoju onlainā adrešu karti. Izprintēju. Uz tās 5 mistiski numuri. Ej un zīlē, kurš ir īstais. Aizbraucot pie pakomāta vadīju visus pēc kārtas, skenēju kodu un tā pat paku neņēma pretī. Atkal nācās atmaksāt pircējam naudu. 

Ar DPD ir daudz sarežģītāk nekā ar Omnivu vai nu es esmu galīga "blondīne". 

Ar Omnivu ideāli-izprintē mājās adrešu karti, pakomātā noskenē kodu un viss. Pat 5min nepaiet. 


Исправлено 18.05.2020 21:55

Es Omniva neprinteju neko,pati at roku uzrakstu adresi un tel nr.

Papildināts 2020-05-18 21:05:09:

Ar dpd neesmu sutijusi,bet viena pirceja velejas lai sutu ar dpd,atrunaju:)

Esmu vairākkārt sūtījusi ar DPD. Nekā sarežģīta. Uz epastu atnāk QR kvadrātiņš, kuru pie pakomātā noskenē, iznāk uzlīme, to atkal noskenē un liek iekšā. 

To QR kvadrātiņu uztaisu telefonā kā screenshoot un viss. 


Varreji jau atdod nosutitu pa dpd. Esmu sūtījis nekas ipash skene un met ieksa tikai vajag online visu sagatavot ieteiktu uzrakstit meitenes tel nr un adresi jo pakas medz sajukties un nozust lol
1 - 7 с 7