Portāla pievilcīgums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāla pievilcīgums (sludinājumu dzēšana)

Mūsu kopīgais mērķis ir padarīt portālu noderīgu un vizuāli pievilcīgu.

Portāla pievilcīgums galvenokārt ir atkarīgs no jums, dārgie lietotāji. Tieši jūs fotografējat savu produktu un ievietojat sludinājumus. 

Jūsu produkta pārdošanas panākumi ir atkarīgi tieši no jūsu sludinājuma. 

Savukārt mēs, no savas puses cenšamies saglabāt šo vizuālo pievilcību un kontrolēt sludinājumu plūsmu, kuri neatbilst portāla noteikumiem. Tāpēc, visi sludinājumi, kuri neatbilst portāla noteikumiem, administrācija drīz dzēsīs.

Sīkāka informācija par to, kā vajadzētu izskatīties sludinājumiem, ir atrodama portāla noteikumos, sadaļā  "Fotoattēli sludinājumos" 

Fotoattēli sludinājumos

1. Pirmajam attēlam ir jārāda tikai sludinājuma tekstā minētais elements.

2. Pirmajam attēlam ir jārāda reāls produkts. Attēlus nedrīkst ņemt no tiešsaistes resursiem, veikaliem utt. (neattiecas uz juridiskām personām, kuras ir reģistrējušās kā veikals.)

3. „Pašbildes” var izmantot kā papildu vizuālo materiālu.

4. Sludinājuma galvenē ir aizliegts izmantot kolāžu.

5. Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

6. Vietnē nedrīkst ievietot fotoattēlus no citas vietnes vai ar uzņēmuma logotipu.

7. Nav atļauts izvietot ekrānuzņēmumus.

8. Nav atļauts izmantot fotoattēlus ar kontaktinformāciju un adresēm.

9. Pirmajā sludinājuma attēlā nav atļauts izvietot fotoattēlu ar uzrakstiem, tekstu, uzlīmēm, pasvītrojumiem, filtriem utt.

10. Nav atļauts izmantot nekvalitatīvus attēlus (neskaidrs, izplūdis attēls).

11. Sludinājumu attēlos var būt vairāki pārdošanas objekti, ja tos ievieto kategorijās - bērnu komplekti, apģērbu komplekti, rotaslietas.

12. Uz auguma bildes var izmantot tikai kā papildu vizuālo materiālu.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti.

https://atverskapi.delfi.lv/lv/noteikumi 

Lūdzu, ievērojiet portāla noteikumus, jo pirms iegādājāties abonēšanu, jūs piekritāt portāla noteikumiem!

60 Ответы

Man tad ir precizējums noteikumos- vai drīks būt galvenājā attēlā foto uz manekena?

GuguceJā. 

Vai es esmu palaidusi ko garām, bet visi sludinājumi tiek dzēsti un tagad ir maksas? Arī tie kas bija 30 iespējamie? 

Pamodusies... 

Viss sīki un smalki aprakstīts atbilstošā sadaļā, kāpēc ar jautājumiem jālien ne pa tēmu galīgi? 

Исправлено 27.05.2020 10:36

Kāpēc tiek izstrādāti noteikumi, kaut kas tiek pašrocīgi no administrācijas puses dzēsts, un tai pat laikā pie pie atverskapi izlasēm pievienoti (tātad- administrācijas akceptēti!) sludinājumi, kuri neatbilst noteikumiem???

Kaut kāda konsekvence taču ir jāievēro?

Sludinājums

https://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/2915274-stiliga-kleita

rotē pa pirmo joslu (kleita skaista!), tai pat laikā neatbilst noteikumu 1.punktam.

Vai arī- ja maksā (par sludinājuma ievietošanu kolekcijās), tad noteikumus drīkst neievērot?

Исправлено 27.05.2020 10:40

Ronja   Sludinājums bija nejauši pievienots un jau ir izņemts :) Un  lietotājs nevar iekļūt sadaļā „AtverSkapi izvēle”. To maina un pēc saviem ieskatiem izvēlas administrācija. :) 

Tāpēc jau man radās jautājums, kāpēc administrācija izstrādā noteikumus, un pati tos pārkāpj, izvēlēdamās kolekciju.

P.S.  Tāds jau tur nav vienīgais. Tāpēc uz nejaušu kļūdu norakstīt nevar.

Es nevaretu piekrist, ka visi noteikumi ir pamatoti, es speciali bildeju pardodamās mantas uzvilktas, lai pirceji labak saprastu, kā tās izskatisies un uz pakaramā vai uz kaut kadas virsmas drēbes neizakatās pievilcīgi! Man tas prasija vairākas dienas, katra drebe jauzvelk, janovelk, jasabildē un jaieposto, bet tagad tas viss par velti? Atkal viss janem ara no skapja un pa vienai drebei japarbildē! Pie kam tam tiek dotas 24h , tads sviests, es taću ari stradaju, kā parbildet 100 drebes un iepostot 24h laikā...

Piekrītu agnesei.vitkovskai !

Stulbuma kalngals.

Vienvārdsakot daudzas mēs pazudīsim no šejienes.

Nesaprotu sašutumu.

Andelē ir tieši tāds pats noteikums, un neviens nesatraucas. Andele taču vienmēr tiek šeit slavēta, cik tur ir labi, pretstatā Atverskapim. Tad, kad šeit arī grib ieviest kārtību, tad ir slikti.

41 - 50 с 60