Portāla pievilcīgums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Portāla pievilcīgums (sludinājumu dzēšana)

Mūsu kopīgais mērķis ir padarīt portālu noderīgu un vizuāli pievilcīgu.

Portāla pievilcīgums galvenokārt ir atkarīgs no jums, dārgie lietotāji. Tieši jūs fotografējat savu produktu un ievietojat sludinājumus. 

Jūsu produkta pārdošanas panākumi ir atkarīgi tieši no jūsu sludinājuma. 

Savukārt mēs, no savas puses cenšamies saglabāt šo vizuālo pievilcību un kontrolēt sludinājumu plūsmu, kuri neatbilst portāla noteikumiem. Tāpēc, visi sludinājumi, kuri neatbilst portāla noteikumiem, administrācija drīz dzēsīs.

Sīkāka informācija par to, kā vajadzētu izskatīties sludinājumiem, ir atrodama portāla noteikumos, sadaļā  "Fotoattēli sludinājumos" 

Fotoattēli sludinājumos

1. Pirmajam attēlam ir jārāda tikai sludinājuma tekstā minētais elements.

2. Pirmajam attēlam ir jārāda reāls produkts. Attēlus nedrīkst ņemt no tiešsaistes resursiem, veikaliem utt. (neattiecas uz juridiskām personām, kuras ir reģistrējušās kā veikals.)

3. „Pašbildes” var izmantot kā papildu vizuālo materiālu.

4. Sludinājuma galvenē ir aizliegts izmantot kolāžu.

5. Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

6. Vietnē nedrīkst ievietot fotoattēlus no citas vietnes vai ar uzņēmuma logotipu.

7. Nav atļauts izvietot ekrānuzņēmumus.

8. Nav atļauts izmantot fotoattēlus ar kontaktinformāciju un adresēm.

9. Pirmajā sludinājuma attēlā nav atļauts izvietot fotoattēlu ar uzrakstiem, tekstu, uzlīmēm, pasvītrojumiem, filtriem utt.

10. Nav atļauts izmantot nekvalitatīvus attēlus (neskaidrs, izplūdis attēls).

11. Sludinājumu attēlos var būt vairāki pārdošanas objekti, ja tos ievieto kategorijās - bērnu komplekti, apģērbu komplekti, rotaslietas.

12. Uz auguma bildes var izmantot tikai kā papildu vizuālo materiālu.

13. Atverskapi.lv ir tiesības noņemt sludinājumu bez iepriekšēja brīdinājuma, ja šie noteikumi tiek pārkāpti.

https://atverskapi.delfi.lv/lv/noteikumi 

Lūdzu, ievērojiet portāla noteikumus, jo pirms iegādājāties abonēšanu, jūs piekritāt portāla noteikumiem!

27.05.2020 17:38

AM nav tas pats kas šeit skapis, drīzāk tas ir vienreizējs noteikums teiksim tā, kas izmainīja visu šo portāla būtību. AM ir slavēts, jā, bet tas ir tomēr, tur noteikti ir sava kārtībā, kā vis notiek, paši lietotāji grib padarit AM par patīkamu vietu, tas nav nekāds skapis un ne arī krāmu tirgus, kā šeit dažas labas meitenes kopumā ņemtas kaut ko ņemas tomēr tas bijis. Domāju, ka tur vairāk izteikti ir izvietoti tādi apģērbi kā tam butu jābūt, gan pēc noteikumiem, gan pēc tā, kā tam jābūt, nevis kā šeit vis uz apģērba gabala uz sevis un nav jēgas skatīties, kaut kādas tur grīdas lupatas un nevienam nevajadzīgas lietas. AM netiek slavēts, salīdzinājumā ar AS, šeit nekad nebūs tāds variants kā tur, viens noteikums nevar izmainīt visas lv meitenes un tos noteikumus, kuriem it kā varētu pakļauties, muļķības. Pašas saprotiet gan jah

27.05.2020 18:00

Zuzanna, AM ir līdzīgi noteikumi, bet process ir savādāks. Bildes un sludinājumi netiek dzēsti, bet nobloķēti ar iespēju izlabot kaut vai 2 nedēļu laikā. Ka izlabots, iespējams nosūtīt uz apstiprināšanu, tur gan mēdz ieilgt uz vairākām dienām līdz admini apstiprina, bet nepazūd ne apraksts, ne oriģinālās bildes, kā arī ir paskaidrojums, kāpēc sludinājums ir nobloķēts.

27.05.2020 18:09

Teiksim nedaudz. Kas pie joda pie izdomāja, ceru, ka AS tā nebūs nekad un mēs nespikosim no AM. Šeit vismaz var salikt normāli sludinājumus un neviens par to nesaka neko visiem ir dažādi mārketinga paņēmieni kā izraklamet savu preci, ka to labāk parādīt pircējam, tur nav jānostāda lomas pretējās puses, padomājiet par ko citu.

27.05.2020 18:23

Alina Ki -

AS adminiem laikam rokas nogurušas no sludinājumu dzēšanas jeb man tikai tā liekas, ka visas miglu bildes kā bijušas tā arī palikušas :-)))

Portāla pievilcīgums ir saulespuķu sēkliņas salīdzinājumā ar portāla piedāvājuma sortimentu! Ja neticat,- ieliekat Michael Kors Selma somiņas miglainu bildi pa 5 € un uzreiz redzēdiet kāds būs pircēju, intresentu pieplūdums uz saitu

27.05.2020 19:35

Viņi izstrādā sistēmu, kas to darīs automātiski, līdz tam, domāju, pašiem ir laiks ko sakārtot un ņemt to vērā un es nerunāju šeit par noteikumiem, gan par ko citu. Tā jau jūsu pašu izvēle. Es neiesaku nemt piemēru no AM portālā, esam mēs paši un tādi arī paliekam mūsdienīgo savas košajās krāsas un latviski. 

28.05.2020 00:42

Jāpiekrīt Ronja... Man bija sludinājumi kas neatbilda un arī atbilda nosacījumiem bet dzēsti visi ir.  

28.05.2020 07:37

Reita- viens no sludinājumu dzēšanas iemesliem bija Portāla piešķirtais laiks līdz ~ 20.maijam, kad varēji tirgot 30 preces nemaksājot 1 eiro samaksu. Pilnīgi cits, kad pēkšņi neko nebrīdinot tika izdzēsti sludinājumi, kas it kā neatbilst portāla noteikumiem. Man tādi apmēram bija 20, kas mistiski pazuda (Portāla rīcibas ietekmē), tanī pašā laikā citām pilnā sparā parādījās jauni šādi paši foto neatbilstoši noteikumiem. Un ne jau paslēpti (jo vislielākā sāpe par aprakstiem ar precīziem mēriem), bet izdzēsti pat no statistikas. 

28.05.2020 09:40

Cienījamie lietotāji!

Lai precizētu un aizvērtu jautājumu, es vēlreiz vēlos nokomentēt, kāda ir tagad situācija.

Paldies tiem, kas pamanīja informāciju, ka mēs izstrādājam sistēmu, kas palīdzēs automatizēt šo procesu. Lai to izdarītu, palaistu un pārbaudītu, ir nepieciešams laiks. Līdz šim brīdim viss notiek manuāli!

Pēc sašutuma, ka administrācija uzreiz dzēš sludinājumus bēz brīdinājuma (kaut arī tai ir visas tiesības to darīt) mēs rakstām lietotājam brīdinājumu ar 24h, lai viņš izlaboja sludinājumus. Ja viss ir labi, tad šis process notiek ātri. Diemžēl lielākā daļa sāk strīdēties un nevēlas ievērot noteikumus. Tāpēc man ir nepieciešams laiks, lai visiem atbildētu un izskaidrotu, kur tika pārkāpti noteikumi un kāpēc ir nepieciešams tos ievērot. Un pat pēc dzēšanas daudzi joprojām pievieno to pašu fotoattēlu. Mēs mīlam savus lietotājus un vienmēr esam pret viņiem pozitīvi un draudzīgi. Mēs nevēlamies bloķēt vai dzēst lietotājus, ja viņi nevēlas ievērot noteikumus. Mums ir jāpasaka, kāpēc ir svarīgi tos ievērot, jo mūsu kopīgais mērķis ir padarīt portālu noderīgu un vizuāli pievilcīgu. Es ceru, ka mēs kopā varam sasniegt šo mērķi!

Visiem paldies par uzmanību! 

Guguce, es Jums uzrakstīšu prīvati. 

28.05.2020 20:25

Исправлено 28.05.2020 20:26

Sludinājuma pirmajā attēlā produktam jābūt skaidri redzamam un novietotam uz neitrāla fona.

Vai tad visi tie sludinājumi, kuri šobrīd slīdošajā portāla reklāmā un ir uz daudzslāņaina fona - pūkainajiem tepiķīšiem - atbilst novietojumam uz neitrāla fona - man jau liekas, ka neatbilst. Kažokus tak netirgo...

28.05.2020 22:35

Es domāju ka pašiem lietotājiem arī jādod iespēja iesaistīties šajā procesā teiksim ziņot par to un dati nonāk pie adminiem jeb sistēma izvērtē tālāk šo visu. 

51 - 60 с 60