Es vēlos.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Es vēlos..

Sveikas, meitenes.

Tīriju skapi, un man ir vēl daudz drēbju ko pievienot skapim, taču tas ir grūti, visu safotogrāfēt, noformulēt un publicēt..

Tāpēc domāju, ka varētu izveidot diskusiju "Es vēlos" Kurā katrs var rakstīt savas vēlmes.. Tā būtu vienkāršāk gan pārdevējiem, gan pircējiem. Bet lūgums neveidot sarakstes šeit, ja kādam pārdevējam ir pircējam vēlamā prece, tad veidojiet privātu saraksti caur vēstulēm :)

29 Ответы

Sveika)))) es piemeram velos iegadaties koshas(neonas) bokser maicinjas :) un gribas vel kadu kombinzonu , nesen esmu jau iegadajusies vienu, bet gribetos vel ))) :)Смеюсь

P.S un vel shortinjus :))) СмеюсьСмеюсь

Es vēlētos iegādāties plānu naktskrekliņu uz 38M izmēru, var arī pidžamu ar īsajiem šortiņiem.

Es vēlos plānus krekliņus vasarai :)) Pieguļošus

Starp citu, lai vēlmes piepildītos, kā plānots variet pievienot šeit foto, jo pēc aprakstiem grūtāk spriest (jāspiedz blakus smailijam uz koka foto, kur var ievietot linku uz internetā atrastās bildes - copy image location)

> M.S.

Piekrītu :)

Исправлено 06.07.2013 23:02

Super tema !! 

Ko velos ilgu laiku - SKATER SKIRT (melna krasa) . Nekur nevaru atrast savu XS/34 izmeru... varbut ari 36 bus labi .

es velos botinas vai kedinas ar biezaku zoli.

Varbut Kadai ir ? :)

Man griibeetos kleitu ar baarkstiim./

labprāt nopirktu kažokādas apkakli.. :) apmēram šādu.. :)

1 - 10 с 29