Vai tiešām esam maziņas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Ответы

Man pašlaik XL, piestrādāju pie tā lai pēc dzemdībām atgrieztos savā mīļajā L, mazāku izmēru noteikti negribu.

Vispār - viss atkarīgs no ķermeņa uzbūves - es ar saviem 178 cm, platajiem gurniem un smagajiem kauliem S variantā būtu ģindenis, bet citām trauslāka miesasbūve un XS ir tieši tas ko vajag Smejošs

Man jau no pusaudžu gadiem ir saglabājies Xs-S izmērs, pa lielam ir stabils 34. izmērs, pat nezinu kāpēc tā, laikam tāpēc, ka esmu īsa auguma. Un tomēr retu reizi arī pāris biksēs un svārkos tomēr vairs netieku iekšā, he he :D

Man pec dzemdibam ar bija L :) Raudaju,kad bikses iestregu lidz ciskam...tagad mekleju jostu ar kuru piediegt pie gurniem,kuri gan lutina, tik galjas nav :D Un muskuli nosljukusi ka vecai tantei. Dibena vieta lupata :@ eh. Sievietem nekad nebus labi :D

tas par tiem izmēriem- man piemēram ir drēbes gan ar 38 izmēru gan ar 36 un reizēm pat uzvelku der un skatos xs :D tas jau atkarīgs no ražotājiem manuprāt :) 

es pēc mazās tiku atpakaļ savā svarā pēc 2 nedēļām neko nedarot, wnk organisms tāds, ir kas tiek atpakaļ ir kas netiek savā svarā atpakaļ. un ir tādas kas nevar pieņemties svarā, es piemēram varu ēst ko un cikos gribu svars kāds ir tāds paliek.. veiksmi tām kas grib nokristies svarā un protams tām kas grib pieņemties..;) 

es vairāk brīnos par cenām..kā jums bija/ir ar pirkšanu un pārdošanu? man liekas ka lieku normālas cenas jo vēl joprojām galvā rēķinu uz latiem un gribas jau ar kaut ko dabūt atpakaļ par drēbēm ko pirku vismaz kādu daļu bet man pārsvarā pastkastē liels klusums..vai tiešām man par dārgu cenas? jo janopērku skapī kaut ko kas patīk , bet neder lieku savā skapī par to pašu cenu, bet man klusums.. :( jauku vakaru jums dāmas 

Es uz doto mirkl iesmu 42 laikam.. meitenes, kāda nepateiks, gurni apm 105 cm kāds izmērs? 

es pati esmu maza auguma bet pirms mazajiem bija 36/D izmēra krūtis un stabils s izmers citreiz krūšu izmēra dēļ M izmers bija jāpērk! tagad esmu divu bērnu māmiņa un nu man ir 34/b krūšu izmers un apģērbs XS/xxs!

un šeit viss skaistais ir pārsvarā uz M izmēra apģērbiem! 

Tagad veikalos ir normāls piedāvājums mazajiem izmeriem, bet kādus 10 gadus atpakaļ - pirku sev 36, mazākais pieejamais lielākajā veikalu daļā.. vot tad domāju, a kur iepērkas tās dikti tievās :)

un augšdaļai man ir 6 vai 8.. S lielākoties pieguļošie modeļi normāli karājas.. un mazos topus pie mums nav viegli atrast.. ne pusaudžu piedāvājumā..

es stavoklii esot nesaju mazaaka izmera drebes, nekaa tagad pec berna piedzimshanas. Kaut vai bija puncis priekshaa. Gribu atpakalj arii 36., retumos 38. :) Bet ne sho, kas man tagad. eh..

Arī esmu xs īpašniece, vislaik stabili tur uz xs . Izņemot pēc dzemdībām bija arī s/m drēbes :D Bet tagat brīžiem pat xs neder jāmeklē xxs , laikam tā gribēju atgūt formu ka pārcentos :D :(

Viriesi diez ar veido sadas diskusijas? :D

Par cenam- man ar klusums,jo eiro cenas liekas baisas,bet latos-nieks vien ir un daudzas jau suta koppasutijumos...

11 - 20 с 88