Vai tiešām esam maziņas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Ответы

> Viss par puscenu! -50% !!!

Meitenes, kas neietipst 34/36 izm kategorijā, varbūt ir vēlme izveidot atsevišķu diskusiju par tievēšanu? Es baigi gribu nomest vismaz 5 kg uz vasaru, spēks ir, griba ir, bet gribasspēka nav Raudulīgais Forši būtu te dalīties un uzmundrināt vienai otru! Ko sakāt? 

tas gan butu super. u vel sekot lidzi ka visam kopigi veicas? :)

es izmeginaju acai ogas un man sakuma idzeja, bet es ari daudz nelietoju. vienigi jazin nopirkt isto firmu, kas nav pakaldarinajums, bet istas, jo tas ko agrak pirku vairs neeksiste. es divreiz esmu pirkusi un abas bij citatadakas pakas un vairs nav atrodamas.vrbut var risket ar kadu  o samejam.

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.4/153681

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.4/153682?referer=carousel

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.1/153929?referer=carousel

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.4/152997?referer=carousel

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.1/142087

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.1/153676

lkm nopirksu kadu no samejiem, izmeginashu un tad padalisos ar nfu.

varbut ir jau kads meginajis?

http://www.costco.co.uk/view/product/uk_catalog/cos_7,cos_7.2,cos_7.2.4/153681

acai ogu koks.

Visas šīs ogas,svaru samazinošās tabletes(balstītas uz visādām ābolu etiķa bāzēm utt ir viens vienīgs sviests)!Protams arī visas 13 dienu diētas,rīsu-ābolu diētas,nedēļu neešanas un vēl 1001 diētu veidi ir kaķim zem astes-svaru ātri zaudēsi un tikpat ātri arī atgūsi atpakaļ+vēl ar uzviju+sačakarēsi organismu)! :)

...

Manuprāt,nevienam nav noslēpums,ka vienīgais,kas palīdz ir veselīgs uzturs un sports(tās,kas uzskata,ka tā nav-māna sevi)! ;) Protams,tikai veselīgi ēdot un nesportojot rezultāts nebūs nekāds labais,kā arī-ja sportosi,bet turpināsi neveselīgi ēst! ;)

...

Sporta zāle,fitnesa klubi ir OK,bet cik skatījos,tad parasti savu viedokli te izteica māmiņas,kas pēc dzemdībām grib būt atpakaļ savā vecajā veidolā!Un māmiņām(vairumam) nav laika vai brīva laiciņa staigāt pa fitnesa klubiem,vairumam arī nav tādas liekas naudas abonomentiem,vai apkārtnē nav normāla kluba utt!

...

Bet vispār jābeidz gari runāt un jāķerās pie lietas! :) Pirms vairāk kā gada ieraudzīju ShaunT treniņprogrammu-apskatījos,nodomāju-jā,gan jau kaut kad un klāt nemaz neķēros! :D Salīdzinoši nesen draudzene,kas dzīvo citā valstī sāka likt iekšā facebook bildes,kur redzams viņas progress pēc ShaunT 25 treniņprogrammas un es beidzot nolēmu,ka vajag sākt!!! :) Tikai 25min dienā(sestdiena brīva un svētdienā tikai staipīšanās) un ziniet-IR PROGRESS!Ehhh-kā es mīlu Shaun T25! :D Ja kādam ir interese varu pastāstīt sīkāk vai arī apskatīties varat pašas-google.lv,youtube.com ;)

...

Kas gan būtu sports bez veselīgas ēšanas-www.edunsporto.lv -mans palīgs veselīgā ēšanā! 

Tā lūk! :)

Savukàrt mani ieinteresēja wii Nintendo spēļu konsole ar iespēju dejot, atkàrtot fitnesa vingrinàjumus un dejot zumbu. Tas viss ar sensora palīdzību, kas beigàs vēl paràda kà esi vingrojis, dejojis utt... Turklàt, ja màjàs ir bērns, super, var dejot kopà, ko arī daram. Spēli var ebay dabūt par 50 gbp ar visàdiem diskiem. Atseviski padàrgi sanàk, bet ir tà vērts. Es sàku, redzēs kà ies.

> MaZaRiiTe

Man Tgd ir s/m bet gribu atpakaļ Xs/s, kas bija pirms dzemdībām. Tad sev patiku. ;) bet atkarīgs arī no garuma

Kā es šo saprotu:) Plus vēl - apkārt to vien dzirdu, vai, es jau mēneša laikā atguvu formu,man jau mazāk kg nekā pirms dzemdībām. Visas slaidas un smukas. Man nekas nenāk nost, varbūt 400 gr. Cenšos ēst veselīgi un vienā laikā, bet tām,kurām ir mazi bērni, saprot, ka vienā laikā ne vienmēr sanāk. Un tas process nenotiek tik ātri. Iespējams,ja man būtu 20 gadi, atkopties būtu vieglāk... Vispār vajadzētu ierosināt atsevišķu tēmu forumā -pēcdzemdību tauki un cīņa ar tiem.

Bet runājot par šo tēmu - meitenes saliek vairākus izmērus vienai drēbei,lai piesaistītu vairāk uzmanības. Te arī rodas tie xxs, xs,s,lai gan varbūt patiesībā drēbes ir,piemēram, s izmēra. Man jau ir neliela kolekcija ar apģērbiem,kas  iegādāti šeit, bet neder. Pērkot internetveikalos, ar izmēru nekad nav bijis problēmas. Reiz par to ierosināju tēmu, bet mani te tā norēja,ka es neko nesaprotot,jo,redz, ir lielie s un mazie m utt. Kā par nelaimi man bija ielikti vieni one size svārki un tas nu dāmām bija kā medus maize, visu dienu vārījās kā putras katli, ka es, redz, citus kritizējot, bet pašai pie vienas(!) drēbes norādīti vairāki izmēri!. Tas nekas, ka pašām pilns skapis ar universālajiem apģērbiem Vēsais

> dziidz

> MaZaRiiTe

Man Tgd ir s/m bet gribu atpakaļ Xs/s, kas bija pirms dzemdībām. Tad sev patiku. ;) bet atkarīgs arī no garuma

Kā es šo saprotu:) Plus vēl - apkārt to vien dzirdu, vai, es jau mēneša laikā atguvu formu,man jau mazāk kg nekā pirms dzemdībām. Visas slaidas un smukas. Man nekas nenāk nost, varbūt 400 gr. Cenšos ēst veselīgi un vienā laikā, bet tām,kurām ir mazi bērni, saprot, ka vienā laikā ne vienmēr sanāk. Un tas process nenotiek tik ātri. Iespējams,ja man būtu 20 gadi, atkopties būtu vieglāk... Vispār vajadzētu ierosināt atsevišķu tēmu forumā -pēcdzemdību tauki un cīņa ar tiem.

Bet runājot par šo tēmu - meitenes saliek vairākus izmērus vienai drēbei,lai piesaistītu vairāk uzmanības. Te arī rodas tie xxs, xs,s,lai gan varbūt patiesībā drēbes ir,piemēram, s izmēra. Man jau ir neliela kolekcija ar apģērbiem,kas  iegādāti šeit, bet neder. Pērkot internetveikalos, ar izmēru nekad nav bijis problēmas. Reiz par to ierosināju tēmu, bet mani te tā norēja,ka es neko nesaprotot,jo,redz, ir lielie s un mazie m utt. Kā par nelaimi man bija ielikti vieni one size svārki un tas nu dāmām bija kā medus maize, visu dienu vārījās kā putras katli, ka es, redz, citus kritizējot, bet pašai pie vienas(!) drēbes norādīti vairāki. Tas nekas, ka pašām pins skapis ar universālajiem apģērbiem Vēsais

Es gan saprotu, kā dažreiz var nokļūdīties, piem., 40. izmēra īpašniece saņemot mazu apģērba gabalu vai S/XS īpašniece saņemot lielāku apģērba gabalu novērtē, skatoties uz sevi un dažreiz tik tiešām ir grūti novērtēt, cik ļoti (izmērus) apģērbs ir par mazu/par lielu, lai noteiktu izmēru un gadās, ka tiek pārspīlēts, viss saprotams, cilvēciski.
Bet šo pārdevēju un līdzīgas pārdevējas gan nesaprotu, prasīju, kuri svārki man derētu uz manu 38/40. izm, un tika atbildēts "šie principā visi trīs... :) http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=454526&filter=users )", tad uzreiz rodas jautājums, kāpēc jāatzīmē nepareizie izmēri?! Ļoti labi zinu, ka XS izmeram bikses knapi pus kājā varu uzvilkt, ja derēs manam, tad nu nederēs tiem mazākajiem izmēriem.. :D

Un atkal esam iebraukušas off-topikā, bet komentāru tomēr nedzēsīšu ;D

> Inky

> dziidz

> MaZaRiiTe

Bet runājot par šo tēmu - meitenes saliek vairākus izmērus vienai drēbei,lai piesaistītu vairāk uzmanības. Te arī rodas tie xxs, xs,s,lai gan varbūt patiesībā drēbes ir,piemēram, s izmēra. Man jau ir neliela kolekcija ar apģērbiem,kas  iegādāti šeit, bet neder. Pērkot internetveikalos, ar izmēru nekad nav bijis problēmas. Reiz par to ierosināju tēmu, bet mani te tā norēja,ka es neko nesaprotot,jo,redz, ir lielie s un mazie m utt. Kā par nelaimi man bija ielikti vieni one size svārki un tas nu dāmām bija kā medus maize, visu dienu vārījās kā putras katli, ka es, redz, citus kritizējot, bet pašai pie vienas(!) drēbes norādīti vairāki. Tas nekas, ka pašām pins skapis ar universālajiem apģērbiem Vēsais

Es gan saprotu, kā dažreiz var nokļūdīties, piem., 40. izmēra īpašniece saņemot mazu apģērba gabalu vai S/XS īpašniece saņemot lielāku apģērba gabalu novērtē, skatoties uz sevi un dažreiz tik tiešām ir grūti novērtēt, cik ļoti (izmērus) apģērbs ir par mazu/par lielu, lai noteiktu izmēru un gadās, ka tiek pārspīlēts, viss saprotams, cilvēciski.
Bet šo pārdevēju un līdzīgas pārdevējas gan nesaprotu, prasīju, kuri svārki man derētu uz manu 38/40. izm, un tika atbildēts "šie principā visi trīs... :) http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=454526&filter=users )", tad uzreiz rodas jautājums, kāpēc jāatzīmē nepareizie izmēri?! Ļoti labi zinu, ka XS izmeram bikses knapi pus kājā varu uzvilkt, ja derēs manam, tad nu nederēs tiem mazākajiem izmēriem.. :D

Un atkal esam iebraukušas off-topikā, bet komentāru tomēr nedzēsīšu ;D

Labots: šodien, 08:22

Bet jāatzīst, temats aktuāls Smejošs

Man ir divas meitas - 3 gadi un 1 gads. Man izmers ir xxs/xs gan tagad, gan pirms berniem. :) Gribetu pienemties svara kadus 5 kg, bet nekadi nesanak :(

Jutos erti sava izmera, bet tik ilgi, kamer blakus neatrodas formigaka meitene. Ari uzreiz gribas sev apalumus :( :D

P.S nav garumzimes.

Skriešana, skriešana un vēlreiz skriešana+pareizs uzturs!Aci miedzošs

Meitenes, viss ir galvā un ar vēlmi vien nepietiek! Sportošanu ir jāmīl un jābauda nevis piespiedu kārtā to jādara, aizelsies un ar nepatiku...vārdu sakot...nekāds un ai....

Es, protams, neesmu no tām, kuras cīnās ar sevi un diētām un vēlas kaut ko nomest...

Ļoti lielas nozīme ir gēniem, jo, ja ģimenē ir tendence uz apaļīgumu - tad, izlaižot pāris reizes treniņu un pareizu uzturu - nāk klāt dubultā...un atkal mokasSmejošs...

Katram individuāla pieeja šai lietai....

Un...jādara viss pareizi, jo nav jēgas, ja trenējas nepareizi un neregulāri, ēd ar ne šā, ne tā...Smejošs

Esmu no bērnības ar sportu uz Tu, piedalījusies sacensībās un tā ir mana dzīves neatņemama sastāvdaļa, jo tā ir bauda...

Papildus tam, esmu nedaudz pievērsusies tādai lietai kā crossfit training.

Par šo lietu var i-netā izlasīt ļoti daudz.

Novēlu veiksmi tām, kuras vēlas pievērsties sportam!Smaidīgs

31 - 40 с 88