Vai tiešām esam maziņas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Ответы

Es esmu xs. Pašai arī gribētos kādu kilogramu klāt, tādēļ devos pie ārsta. Šī mani jau sabaidīja, ka varbūt ar vairogdziedzeri kaut kas nav kārtībā un tādēļ tik mazs svars (bet būsim reāli, esmu 1m52cm īsa un 42kg smaga :D ). Izgāju visādas analīzes, veselība ideālā stāvoklī. Tikai tad daktere izdomāja izmērīt manu garuma un svara koeficientu- man pat ir puskilogramms par daudz nekā būtu jābūt uz 1,52m. Tā lūk :) Beidzot būs ko atbildēt tām dāmām, kas tik ļoti "satraucas" par manu svaru.

Ak jā, un svarā pieņemties man neesot iespējams, jo tievums ir gan mammai, gan tētim, tikai viņi garumā labāk padevušies, nekā es.

Bet teikšu godīgi- riebjas, ka stāv blakus cilvēks un sūdzas, ka ir par resnu. Ej vingro. Tie killogrami nekur nepazudīs. A ko man darīt, ja ģeneētiski tas nav iespējams un vienīgais veids ir sākt rīt hormonu tabletes, ko es pilnīgi noteikti netaisos darīt.

Un sadzīvot ir grūti, jo reālā dzīvē XS izmēra drēbes ir tik pat kā neiespējami atrast. :( Šopings man vienmēr beidzas ar asarām acīs, jo nekas neder un vienīgais , kur varu kko nopirkt ir bērnu veikali.

> cin - cin

Es esmu xs. Pašai arī gribētos kādu kilogramu klāt, tādēļ devos pie ārsta. Šī mani jau sabaidīja, ka varbūt ar vairogdziedzeri kaut kas nav kārtībā un tādēļ tik mazs svars (bet būsim reāli, esmu 1m52cm īsa un 42kg smaga :D ). Izgāju visādas analīzes, veselība ideālā stāvoklī. Tikai tad daktere izdomāja izmērīt manu garuma un svara koeficientu- man pat ir puskilogramms par daudz nekā būtu jābūt uz 1,52m. Tā lūk :) Beidzot būs ko atbildēt tām dāmām, kas tik ļoti "satraucas" par manu svaru.

Ak jā, un svarā pieņemties man neesot iespējams, jo tievums ir gan mammai, gan tētim, tikai viņi garumā labāk padevušies, nekā es.

Bet teikšu godīgi- riebjas, ka stāv blakus cilvēks un sūdzas, ka ir par resnu. Ej vingro. Tie killogrami nekur nepazudīs. A ko man darīt, ja ģeneētiski tas nav iespējams un vienīgais veids ir sākt rīt hormonu tabletes, ko es pilnīgi noteikti netaisos darīt.

Un sadzīvot ir grūti, jo reālā dzīvē XS izmēra drēbes ir tik pat kā neiespējami atrast. :( Šopings man vienmēr beidzas ar asarām acīs, jo nekas neder un vienīgais , kur varu kko nopirkt ir bērnu veikali.

Pēdējā atkāpē rakstītais -  arī man piedzīvotsSmejošs!

> Chick

> cin - cin

Un kā Tev beidzās cīņa ar mazo izmēru neesamību? :D

paga,paga teema tagad tiks teemeeta uz to,ka 38izmeers ir resnajaam?????tad es nemaz nelasu diskusiju,jo nejuutos resna :d

> zaiza

paga,paga teema tagad tiks teemeeta uz to,ka 38izmeers ir resnajaam?????tad es nemaz nelasu diskusiju,jo nejuutos resna :d

Es sapratu no diskusijas aizsācejas, ka 38 jau ir tievs, tad ko dara 34. izmērs ar sevi? :D

> cin - cin

> Chick

> cin - cin

Un kā Tev beidzās cīņa ar mazo izmēru neesamību? :D

Nesu pie šuvējas pāršūt, jo ir lietas, kuras tā iepatīkas, ka nevaru atturēties un pērkutSmejošs!

Un meklēju šeit super XS/XXS izmēriņusAci miedzošs!

Man liekas ka tavs izmērs ir ideāls , bet varu piekrist meitenēm , ka Latvijas veikalos nav pavisam mazo izmēru , kā arī nevar iepirkties tās kurām jau ir lielāks ( piem man šobrīd ir 46 - 48 izm tomert patīk skaistas drēbes nevis maisi ) līdz ar to esmu apdalīta . Tomērt pirms saviem desmit gadiem ari biju mazā meitene ar 36- 38 izmēru un šķita ka jāiepērkas bērnu nodaļā !!!  Bet pacietīgi cīnos lai būtu kāds 42 izmērs tad jau veikalos varēs šo to iegādāt!Aci miedzošs

Man ar savu XXS un XS izmēru ir problēmas - tik grūti veikalos ko normālu atrast :(

Vēl piedevām ar augumu tikai 165 cm.

Un piedevām ar 35 kājas izmēru vispār jūtos kā tāds elfs vai punduris. :(

> lienīte

Man ar savu XXS un XS izmēru ir problēmas - tik grūti veikalos ko normālu atrast :(

Vēl piedevām ar augumu tikai 165 cm.

Un piedevām ar 35 kājas izmēru vispār jūtos kā tāds elfs vai punduris. :(

Piedod, bet tas pēdējais Tavs teikums ir smieklīgsSmejošs!

> cin - cin

> zaiza

Es sapratu no diskusijas aizsācejas, ka 38 jau ir tievs, tad ko dara 34. izmērs ar sevi? :D

:D

41 - 50 с 88