Vai tiešām esam maziņas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Ответы

Ar saviem mēriem, kas tuvu 90/60/90 jeb 89/66/97 jūūtos tīri komfortabli, bet, kad internetaa sūtot sajaucu izmērus un atnaak drēbe, kas stipri par mazu, tad gan vēlētos būt mazaaka, tomēr tas nav iespējams, jo plati kauli. :D

bet vispaar sapratu cik taa visa tievuma/resnuma būšana mazsvarīga, jo galvenais, lai būtu veselība,agraak arī uztraucos par svaru, mēriem un taml sīkumiem, pēc taa, kad gandrīz noliku karoti (asinsvads galvaa plīsa, bija insults), viss tas liekas komiski. :D

Varu piekrist visaam,  kas teica, ka ceļš uz labu figūru ir sports, un galvenais mans likums - neuzņemt vairaak kaloriju kaa tu iztērē, kkaa taa. :)

Daudz tādu «mazu» meiteņu šeit ir, kam der tie 34-36 [S] izmēri.. 

Domāju, ka kaut ko par 38 + var sameklēt.. :)

Vispār noderētu izmēru filtrs..

Nu, man ir XS/S. Tā jau neko, ja Aliexpressā pasūta, tad nav jābaidās par to ka kkas varētu būt par mazu. Es pie savas slodzes visos darbos nemaz nesapņoju par lielāku izmēru...

Man ir 36/38 izm, apaksa noteikti ir 38 parsvara, retak 36 izm...bet augsina man der pat 34 izm, ja nav krutis parak maza.:D

Vita Dūra,

Man ir 34/36 izmers,dazhreiz pat der 32. Un es neesmu par tievu. Man ir ļoti slaids ķermenis kā jau dejotājai. Draudzenem ir 38 izmērs, neteiktu, ka viņas ir tievas. un esmu 1.70  ar 50kg. Visiem patīk mans augums. Tāpēc nezinu vai tu esi tik tieva ka kauli un āda. varbut lieli kauli :)

Pievienojos mazo izmèru îpashniecèm-nu jau der pat 32.izm..Interesanti bûtu paskatîties to cilvèku reakciju,ieraugot mani, ja sieviete ar 38 izm.ir par tievu! :D 

..un,jà, grûti atrast skaistas drèbes,kas labi der un izskatàs,un vèl grûtàk atgût savu iepriekshèjo 36.izm.Ta kà-priecàjaties par savu 38.! ;)

1.70cm,58kg un 38 izmers -tas nebūt naw tievs augums-mana skatijuma...

esmu garaka,mazliet wieglaka un man ir 36izm citam 34 izmers ,noteikti neesmu izkamejusi,bet ar slaidu augumu...pat ja uz manu garumu(kas ir garāks)butu man 38 IZM neko tievu tur nesaskatu

mans viedoklis :)

> sanito5

1.70cm,58kg un 38 izmers -tas nebūt naw tievs augums-mana skatijuma...

esmu garaka,mazliet wieglaka un man ir 36izm citam 34 izmers ,noteikti neesmu izkamejusi,bet ar slaidu augumu...pat ja uz manu garumu(kas ir garāks)butu man 38 IZM neko tievu tur nesaskatu

mans viedoklis :)

Es pilnīgi tev piekrītu. 38 izmērs nav ne tuvu tievam :)

> Ievy

Visas šīs ogas,svaru samazinošās tabletes(balstītas uz visādām ābolu etiķa bāzēm utt ir viens vienīgs sviests)!Protams arī visas 13 dienu diētas,rīsu-ābolu diētas,nedēļu neešanas un vēl 1001 diētu veidi ir kaķim zem astes-svaru ātri zaudēsi un tikpat ātri arī atgūsi atpakaļ+vēl ar uzviju+sačakarēsi organismu)! :)

...

Manuprāt,nevienam nav noslēpums,ka vienīgais,kas palīdz ir veselīgs uzturs un sports(tās,kas uzskata,ka tā nav-māna sevi)! ;) Protams,tikai veselīgi ēdot un nesportojot rezultāts nebūs nekāds labais,kā arī-ja sportosi,bet turpināsi neveselīgi ēst! ;)

...

Sporta zāle,fitnesa klubi ir OK,bet cik skatījos,tad parasti savu viedokli te izteica māmiņas,kas pēc dzemdībām grib būt atpakaļ savā vecajā veidolā!Un māmiņām(vairumam) nav laika vai brīva laiciņa staigāt pa fitnesa klubiem,vairumam arī nav tādas liekas naudas abonomentiem,vai apkārtnē nav normāla kluba utt!

...

Bet vispār jābeidz gari runāt un jāķerās pie lietas! :) Pirms vairāk kā gada ieraudzīju ShaunT treniņprogrammu-apskatījos,nodomāju-jā,gan jau kaut kad un klāt nemaz neķēros! :D Salīdzinoši nesen draudzene,kas dzīvo citā valstī sāka likt iekšā facebook bildes,kur redzams viņas progress pēc ShaunT 25 treniņprogrammas un es beidzot nolēmu,ka vajag sākt!!! :) Tikai 25min dienā(sestdiena brīva un svētdienā tikai staipīšanās) un ziniet-IR PROGRESS!Ehhh-kā es mīlu Shaun T25! :D Ja kādam ir interese varu pastāstīt sīkāk vai arī apskatīties varat pašas-google.lv,youtube.com ;)

...

Kas gan būtu sports bez veselīgas ēšanas-www.edunsporto.lv -mans palīgs veselīgā ēšanā! 

Tā lūk! :)

es tev pilniba piekritu, jo to visu jau zinu. ka neka esmu medimis u man ari dziveslaika ir bijusi lela sakare ar so visu.

bet tas ir tiekia tads ieteikums vai pat ta to nevar saukt, jo nesaku lai jussaktu tgd te sitos pirkt.

vnk piemers, ka man palidzeja. un nevienam jau nesaka, ka ir jadzer tapat un bus brinumi. ta r loti laba piedeva tievetajiem pie aktiva dzivesveida un sabalanseta regulara uztura ar pietiekamu kaloriju daudzumu, jo sis tabletes ir specigiantioksidanti, kuri izvada toksinus, sarnus un paatrina vielmainu- tatad daudz jaed, lai utu ko parstradat.

par to sportu un dietu- nedrikt nevienam neko ieteiktun likt darit, jo tas ir katam individuali un privati tapat ka medikamenti, kurus izraksta arsti kadai konkretai diagnozei. tapat aeri seit.

katram tas kermenis ir savadaks un ne visi drikst DARIT TO KO JADARA KADAM CITAM.

ES PIEMERAM NEMAZ NEDRIKSTU LIELAKO DALU NO VISA KO DARA SPORTA ZALES UN AKTIVIE PIEKRITEJI. MANI PAT UZ AIROBIKU NENJEM.

ja sak tievet- pirmais, kas jadara:

1)jaapmeklee aarsts un jaaiziet veselibas parbaudes lai konstatetu, ja ir kas tads kam japievers uzmaiba

2)jaaiziet pie specializeta arsta dietologa, lai sastada individuali tev tavai veselibai un dzivesritmam nepiecieshamo dietu. ka ari tadu, kas tev ir pieejama macinjam un garsas karpinjam.

3) atrast sev piemerotako trenneri un sastadit individualo trenninju programmu ar fiziskajam aktivitatem, kuras pildisi pec noradem. tai jaatbilst tavam prasibam un veselibas iespejam. nedrikst but uzdevumi, kurus tu nedriksti pildit.tapec ir vajadzigi pirmie punkti. kaa ari tai jabut atbilstoshai tavam iespejam to izpildit. ja maini dzivesvietu tur nedrikst but tikai vingrojumi kuri izpildami tikai sportaklubos.

4) un beidzot- javeic ari citas aktivitates, kas palidz relakseties, uzmundrinat un priecaties. piemeram masazas, limfodrenazas, ja drikst, baseini, solariji utt. pec iespejam. klautvai pasai majas ar rupju koka zaru sukliti maset sev problemzonas un smeret ellu.

ka ari jamaina sava tagadeja dive un jasak savadaks ikdienas ritms. :)

4)

Esmu tieva, kauli varbut smagaki,  loooti nepatik,ka pec dzemdibam krutis praktiski vairs av, dibes plakas,ka lupata. u kads tur skats....U cisku var apnemt ar abu roku raditajpirkstiem u ikskiem,apli veidojot.... Pec dzemdibam biju 63kg,visi teica,ka beidzot izskatos pec sievietes... Gribu dibenu u krutis,parejais ma mazsvarigs :D

61 - 70 с 88