Vai tiešām esam maziņas? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai tiešām esam maziņas?

Ik pa laikam izeju cauri lietām, kuras vajadzētu un mani pārsteidz, ka retu reizi atrodu savu izmēru - 38M. Labi, vnk netr;apu uz to ko vēlos un tam attiecīgo izmēru. Bet pārsteidz, ka daudzām ir 36, pat 34 izmēru, un tādu ir daudz:) Kā Jūs sadzīvojat? Mani par manu M 38 reizēm saka- vai ku tu tieva...vai kauli un ada... Kgan liekas, ka esmu vnk slaida....Atzīšu, gribu būt apaļāka, bet nu nesanāk un viss...

88 Ответы

atvainojos N burtam apaksa kkada drupaca:/

> Februārī pērkat divas preces otra (lētākā) būs ar 50% atlaidi

> sanito5

1.70cm,58kg un 38 izmers -tas nebūt naw tievs augums-mana skatijuma...

esmu garaka,mazliet wieglaka un man ir 36izm citam 34 izmers ,noteikti neesmu izkamejusi,bet ar slaidu augumu...pat ja uz manu garumu(kas ir garāks)butu man 38 IZM neko tievu tur nesaskatu

mans viedoklis :)

Es pilnīgi tev piekrītu. 38 izmērs nav ne tuvu tievam :)

Ak Jēziņ,ja 38 izmērs nav ne tuvu tievam,tad kas tad viņš-resns varbūt? :D Esmu 1,72cm,kad man bija 38izmērs,tad man bija 60kg un es biju TIEVA!(un ne tikai savā skatījumā)!Pasauli laikam pārņēmis kārnuma bums-par tievām tiek uzskatīts tikai 34 vai 36 izmērs un 38 jau viss-RESNS! :D

Kā kurā skatījumā- tā kā es esmu maziņais izmērs, tad 38. izmērs man šķiet tā labā forma- ne kaulains, ne resns. Citai tas liekas resns, 42. izmera dāmai noteikti liksies pārāk tievs. :)

> Ievy

> Februārī pērkat divas preces otra (lētākā) būs ar 50% atlaidi

> sanito5

1.70cm,58kg un 38 izmers -tas nebūt naw tievs augums-mana skatijuma...

esmu garaka,mazliet wieglaka un man ir 36izm citam 34 izmers ,noteikti neesmu izkamejusi,bet ar slaidu augumu...pat ja uz manu garumu(kas ir garāks)butu man 38 IZM neko tievu tur nesaskatu

mans viedoklis :)

Es pilnīgi tev piekrītu. 38 izmērs nav ne tuvu tievam :)

Ak Jēziņ,ja 38 izmērs nav ne tuvu tievam,tad kas tad viņš-resns varbūt? :D Esmu 1,72cm,kad man bija 38izmērs,tad man bija 60kg un es biju TIEVA!(un ne tikai savā skatījumā)!Pasauli laikam pārņēmis kārnuma bums-par tievām tiek uzskatīts tikai 34 vai 36 izmērs un 38 jau viss-RESNS! :D

Ne,sanak,ka jau 36 resns turpat vin ir.deizak kads 34 jau tads normals sakaitas,bet var pasaubities vai ir tieva vai ne. Un 32 laikam gan ir tieva...bet nejquciet meitenes ar karnumu,tas nav karns.xD 

Paldies, ka likāt šorīt pasmaidīt! 

Meitenēm, kas satraucas par izmēriem- bikses Mango veikalā man der 38,40, Monton- 34,36, Karen Miller-pat 32, ārpus Latvijas ir derējis arī 40.

Katru reizi nosmaidu, cik aptuveni reizēm ir šie izmēri, un vai precīzāk nebūtu mērīt roku garumu, un katru izmēru atsevišķi, jo katram izmēram it kā savi standarti, ko maina pēc dizaineru ieskatiem...Bet tāpēc jau mēs esam tik skaistas, jo tik dažādas!

Burvīgu dienu vēl, šodien laika ziņas solīja sauli! 

Pievienojos Kārumniecei, cik veikalu - tik izmēru, reizēm var sajusties kā mazā feja, reizēm - kā godzilla. 

Manuprāt, nekā pārsteidzoša 36. izmērā nav, gribētos teikt, ka tas ir standarts. Par 38. izmēru gan tālāk negribētos tikt (runāju par sevi personīgi).

> Vita Dūra

atvainojos N burtam apaksa kkada drupaca:/

Lieli kauli dūšīgu cilvēku atrunas. 

mani visbiežāk pārsteidz tas,ka vienam apģērba gabalam ir pierakstīti veseli trīs izmēri 34,36 un 38 brīžiem tas kaitina,jo tad rodas jautājums,tad kas tad tas īsti ir par izmēru,jo nav apģērbs,kam varētu būt trīs izmēri vienlaikus   :D

> Mamzele

mani visbiežāk pārsteidz tas,ka vienam apģērba gabalam ir pierakstīti veseli trīs izmēri 34,36 un 38 brīžiem tas kaitina,jo tad rodas jautājums,tad kas tad tas īsti ir par izmēru,jo nav apģērbs,kam varētu būt trīs izmēri vienlaikus   :D

var gan būt, tie ir apģērbi ONE SIZE, kas der kā uz 34. izm, tā uz 38. Cita lieta, ja apaviem ko tādu norāda, tad gan jāsāk apšaubīt sludinājuma pareizību, bet apģērbā - ir tiešām tādi, kas der uz vairākiem izmēriem, protams, saprāta amplitūdās

Man atkal tas, ka esmu 178 un sveru 63 kg. Tas ir 'arprāts. :D augšdaļa man patīk, bet savas kājas nenene, tādas tievas gribētu dabūt nedaudz resnākas. Man blakus māsa ar draudzeni katru dienu skrien, ietur diētas un dusmojas uz mani par to, ka es tik varu ēst un ēst un nepalikt resnaSmejošs

71 - 80 с 88