Pēcdzemdību liekie kg un cīņa ar tiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pēcdzemdību (un ne tikai) liekie kg un cīņa ar tiem

Sveikas!

Mans novērojums,ka šī portāla apmeklētāju loku lielā mērā veido māmiņas ar maziem un lielākiem bērniņiem. Tas, kas izkristalizējies dažādās foruma tēmās, ir tas, ka māmiņas pārsvarā netiek galā ar liekajiem kg pēc dzemdībām. Citām varbūt ir cits iemesls,kāpēc uzradušies liekie kg, bet tas nemazina vēlmi notievēt:)

Vairākas dāmas bija izteikušas vēlmi padalīties ar padomiem,kā notievēt.

Sākšu ar sevi - man sen vairs nav 20, pēc dzemdībām lieki 8 kg, kas ne par ko negrib atkāpties. Tikko atbraucu mājās no slimnīcas, kg nāca pat klāt, nu ir nost 400 gr. Vēsais

Ko es daru? Cenšos dzert daudz ūdens,atteicos no saldumiem(bet,ai,kā vakaros gribas), cenšos ēst daudz dārzeņus. Regulāri nesanāk. Vakar pēdējā maltīte bija ap plkst 20.00, jo mazais bija nemierīgs, bet ēst gribējās... Par apetīti,kas grūtniecības laikā nebija, nu nesūdzos:)Papildus lietoju Faberlic Fitoform un smērēju uz vēdera, gurniem,kas ir problēmzona,Faberlic kafijas krēmu -esot slaidinošs. Tos var pasūtīt internetā un nekur nav lieki jāiet iepirkties ar mazu bērnu. Un staigāju ar ratiem, ātrā tempā Smejošs

Kādi ir jūsu paņēmieni notievēšanai? Labprāt uzklausītu arī citu pieredzi, un, domāju, ne es viena Aci miedzošs

Cik ilgs laiks bija nepieciešams,lai atgūtu iepriekšējo formu?

26.02.2014 08:37

Mani panemieni cina ar liekiem kg ir loooti aktivs dzives veids, un daudz daudz seksa ar miloto cilveku.Smaidīgs

26.02.2014 08:38

Man lieki kg nav, bet cīnos ar ļumīgo vēderu, kas palicis pēc dzemdībām. 

Kā pagāja 6mēneši kopš bērna dzimšanas sāku apmeklēt sporta zāli. Kā arī esmu atteikusies no miltu izstrādājumiem. Protams, daudz ūdens, dārzeņi, citrusaugļi, putnu gaļa, zaļā tēja. 

BET, es vislaik nogrēkoju un apēdu kādu saldumu. Nespēju no tā atradināties. Pirms paliku stāvoklī vispār uz saldumiem neskatījos, bet grūtniecības laikā saldumus ēdu kaudzēm, un šobrīd nespēju vairs atteikties. 

Es ļoti ceru, ka tuvākā laikā atradīšu sevī spēku pateikt NĒ, SALDUMIEM!

26.02.2014 08:42

> tirdzinjsh2

Man lieki kg nav, bet cīnos ar ļumīgo vēderu, kas palicis pēc dzemdībām. 

Kā pagāja 6mēneši kopš bērna dzimšanas sāku apmeklēt sporta zāli. Kā arī esmu atteikusies no miltu izstrādājumiem. Protams, daudz ūdens, dārzeņi, citrusaugļi, putnu gaļa, zaļā tēja. 

BET, es vislaik nogrēkoju un apēdu kādu saldumu. Nespēju no tā atradināties. Pirms paliku stāvoklī vispār uz saldumiem neskatījos, bet grūtniecības laikā saldumus ēdu kaudzēm, un šobrīd nespēju vairs atteikties. 

Es ļoti ceru, ka tuvākā laikā atradīšu sevī spēku pateikt NĒ, SALDUMIEM!

Ar saldumiem ir tāpat kā ar jebkuru atkarību izraisošu vielu - jo vairāk ēd, jo vairāk gribas. Tam vienkārši jātiek pāri. To es saku pēc savas pieredzes. Pirms grūtniecības mani saldumi neinteresēja, bet, esot stāvoklī,katrs otrais uzskatīja, ka grūtniecei noteikti jāapēd kaut kas salds. Un nesa tik kūkas. Atteikt nevarēju. Tagad arī gribas saldumus, vai, kā gribas! Sapņoju par treknu krēmkūku, bet tomēr cīnos, eju "vainīgajam" veikalam, kur to tirgo, garām ar līkumu. Un jūtos lepna par to Smejošs

26.02.2014 08:44

> Viteens

Mani panemieni cina ar liekiem kg ir loooti aktivs dzives veids, un daudz daudz seksa ar miloto cilveku.Smaidīgs

Jā, tas ir labi,tikai no sex uzreiz pēc dzemdībām jāatturas. Tās,kuras dzemdējušas, zina,par ko ir runa Aci miedzošs

26.02.2014 08:48

Jabaro berns ar kruti - berns noedis liekos kilogramus.

man palidzeja - man tagad svars tads pats ka pirms berniem. :)

26.02.2014 09:05

Jā, tad kad neko nenopērku saldu veikalā jūtos lepna :D

Jācīnas ar sevi. :)

26.02.2014 09:22

> atlaide 50%

Jabaro berns ar kruti - berns noedis liekos kilogramus.

man palidzeja - man tagad svars tads pats ka pirms berniem. :)

Jau septiņus mēnešus baroju savu princesi ar krūti , piena daudz , bet svars nekrītas vispār. Man tas jau ir trešais bērniņš, līdz ar to pēc pieredzes saku ka nevisas mazais noēd ! Taču prieks par tām mammām kurām šādi ir paveicies.Aci miedzošs

26.02.2014 09:32

Bet par tēmu pēcdzemdību kg!  Man jau liekas ka viss tik tiešām ir mūsu galvā un ja ar galvu tiksim galā tad visu salikt pa plauktiem būs vienkārši. Protams tievēt un barot mazo ar krūti ir vēl grūtāk , jo gribas ēst kā zvēram pēc katras barošanas. Tomērt es esmu sākusi ar to ka dzeru ūdeni 3 Litri dienā , neēdu baltos miltus nekādā sastāvā, nelietoju sulas un limonādes , minimālā daudzumā augļus un piena produktus, kā arī esmu atteikusies no cūkgaļas.

Tātad paliek, dārzeņi, salāti, vistas gaļa un tītars , šad tad lielops, zivis. Maztauku paniņas no piena produktiem! Un retu reizi Ķelmēnu rupmaizi šķēlīti apēdu , jo jūtu ka ir grūti  bez maizes!

Ja rodas jautājumi, kapēc augļus nē !!! Tad tādēļ ka grūtniecības laikā bija gestācijas diabēts līdz ar to augļi jau ir ierakstīti manā turpmākās dzīves ēdienkartē kā azliegti , jo esmu kandidāte uz cukura diabētu un augļos ir glikozes cukurs !!!

Turos jau 2 nedēļas , panākumi -5 kg  un ceru ka nenoraušos.Nevainīgs

26.02.2014 09:34

Manam ķiparam ir 7 mēneši. Grūtniecības laikā "uzēdu" ļoti daudz (tā uzskatīja ārste), bet tagad esmu visu dabūjusi nost un vēl -9 kg no sava sākotnējā svara. Nu neesmu es XS un ne M, bet stabils L. Ja vēl savāktu vēderu, būtu ar sevi ļoti apmierināta, jo smalkāka nevēlos nemaz būt. Kā tiku galā ar kg? Neriju!!! Ēdu mazas porcijas, neliedzu saldumus, bet ne kvantumos. Baroju ar krūti mazo un staigāju 2-2,5h katru dienu.

Zinu, ka labi krīt svars, ievērojot Dukana diētu, bet man tam nav pacietības dēļ produktu iegādes, jo ar ratiem veikalos neeju un pārtiku pērk vīrs - nu to, ko laukos var nopirkt.

26.02.2014 09:37

Sveika!!!

Izskatas es te neesu viena ar tadu bedu, man mazajai 8menesi, bet veders ir nesmuks joprojam, kaut ari es baroju mazo ar kruti, tas nelidzeja, gurni palika lielaki pec dzemdibam, ar 34.izmera biksem nu vairs var atvadities, kaut gan tik daudz milju sirdij mantu bija. Bet tas veders...mani loti apbedina, ko neuzvelku, izskatos ka paredusi govs...Neizlēmīgs Ari planoju sakt apmeklet sporta zali,bet masa saka, ka japagaida, kad saksu pakal bernam skraidit...tad viss atgriezisies.Vai kadai ta bija??Smaidīgs

1 - 10 с 22