Idejas sienas dekoresanai un citas lietas kas saistits ar istabas iekartosanu Berniem! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Idejas sienas dekoresanai un citas lietas kas saistits ar istabas iekartosanu Berniem!

Jasak iekartot meitinai sava istaba! Ir doma sienas nokrasot 2 tonos!

Roza un peleks, vai Roza un maigi bruns! 

ir doma sienu izdokoret:

http://www.draugiem.lv/inbrain/#/inbrain/gallery/?pid=341038118

Vel doma kadus tauretinus, ka dekorinus uz sienas!!!

Varbut Jus varat pasviest kadu ideju? kadus vel var pashtaisit dekorinus uz sienas, 

Varbut ari ir saites kur var aplukot!

Kadi Jusuprat ir vel saskanigi krasu toni prieks mazas meitenites istabas :)

Ta pat interese puikam (5gadi), ka varetu izkrasot sienas un ko varetu uz sienam izdomat uzlikt, izdekoret!! Puikam jau sava istaba ir un sienas ir maigi zila krasa, bet gribas kaut ko jaunu :)

Busu pateiciga par jebkadu padominu, ideju, kas saistits ar meitenites un Puikas istabas iekartoshanu!!! :) Jeb Ka Jus iekartotu savu bernu istabas? :)

27.02.2014 12:05

Vel ir skaisti shadi dekorini 

27.02.2014 12:22

par taurentiniem ir laba ideja,man ari mazajai ir taurentini uz vienas sienas,kur gultina stav!!!! varu ieteikt fototapeti! ir dazadas ar princesem un dzivnieciniem,varbut kadu intresantu sienas glezninu vai pulkteni!!!! vel ir dazadi sienas plauktini ar dazadiem atributiniem,un protams tagad ir pieejamas dazadas uzlimes!!!!!  vel vari sienasvaazee taisit dekoracijas no maksligiem ziediem un likt klat taurinus un putninus!!!!! man bija tada,uztaisiju tur lielu dekoru u8n ik pa kadam laikam pamainiju lai neapnik viens un tas pats(loti praktiski) idejas ir loti dazadas!!!!!  veiksmi izdomaa!

27.02.2014 12:46

Par sienas vazi pirma dzirdeshana man :) Bus japagugle vairak  ;) Visai interesanti izklausas :)

27.02.2014 12:55

galvenais ka pati vari dekorus taisit kadus vien gribi,un kad gribi vari pamainit!!!!!  diezgan intrsanti!

1 - 4 с 4