slavenais BB kreems - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

slavenais BB kreems

sveikas,

kas jums tik ljoti patiik shajaa kreemaa/tonaalajaa vai ,kas vinjsh iisti taads!?

klausos rinkjii,visas peerk,slavee,Drogaas arii atlaides piedaavaa shim,varbuut man tomeer arii vajag?:d

27.02.2014 16:33

Drogās nopērkamos neesmumēģinājusi, priekš manis krāsa arī nederētu. Esmu pirkusi dažādus ebay, nu - varu teikt tikai to, ka viņi patiešām cits no cita atšķiras.

27.02.2014 16:34

Lietoju Artdeco BB krēmu - matēts, bet nesausina ādu, ļoti labi saplūst, nav nekāda maskas efekta. Esmu pat ļoti apmierināta.

27.02.2014 16:36

Исправлено 27.02.2014 16:48

Man, savukārt, šoks - nav vairāk Maybelline DARK BB cremeKliedzošs!

Varbūt kāda ir kur manījusi?

Labi, ka The Body Shop vēl ir tumšai ādaiAci miedzošs!

Un, protams, Chanel CC ir superAci miedzošs!

Pārējie man par gaišu...

27.02.2014 16:49

man patīk Maybelline BB krems ar salicylic acid, domāts taukainai ādai, ievēroju, ka man ādas stāvoklis manāmi uzlabojās. iepriekš mēģināju Garnier BB kremu, tas likās ļoti taukains un, lai gan tonis bija gaišs, tas bija manai ādai daudz par tumšu. mēģināju arī no oriflame Peach me perfect, tas gan īsti nav BB krems, bet tā saucamais tinted moisturizer (laikam :D) tas pēc konsistences ir labs, bet viņam diezgan redzami spīdumi, vasarā jau jauki, bet ziemā tāds neder. mēģināju arī Loreal BB kremu, tāds sarkanā iepakojumā, ar ja nemaldos antinovecošanas kaut kādiem komponentiem - tekstūra bija ļoti patīkama, bet atkal - man tonis gaišs, bija par tumšu :)

es ar no tonālā krema esmu pilnībā pārgājusi uz BB kremu :) daudz "vieglāka" sajūta sejai.

27.02.2014 17:29

Body Shop ļoti patīk

27.02.2014 17:39

korejiešu, Mishka. ar aci nepatika, jo liekas, ka izceļ grumbas. Toties foto tajā dienā perfektas, tās gan man patika. 

27.02.2014 17:41

Lietoju no MADARA tonējošo fluīdu. Man principā patīk Mandaras krēmi. Arī šis - superviegls (knapi var redzēt, tāpēc par nesaplūšanu ar sejas krāsu nav ne runas), mitrina. Lietoju kā dienas krēmu. Viņiem ir Madara sun un moon tas tonējošais tluīds - siltai un vēsai ādai. Nekādi toņi vairāk neiedalās.

27.02.2014 17:43

BB Garnier ir tiešam ļoti labs. Maigs, nav nekads taukains (Ka daudzas raksta), mitrinošs, adas mirdzums, seja jūtas atsvaidzinaata. un + Uzlabo sejas izskatu.

Iesaku. :)

Nenožēloju, ka nopirku! Palīdz ! :)

11 - 18 с 18