Neapmierinātas pircējas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Neapmierinātas pircējas

Sveikas. Nesen atkal saskāros ar tādu lietu kā ''neapmierinātas pircējas''. Sāksim ar to, ka mēs ar draudzeni izveidojām kopīgu virtuālo skapi, kur pārdevām nevajadzīgās drēbes. Šobrīd runa iet par svārkiem un kleitu. Ielikām tās preces par absurda cenām, kā nekā, domājām ka pa tādu cenu uzreiz paķers ciet. Sēžam, gaidam kamēr kāda uzrakstīs. Atnāk vēstule, un tās saturs ir apmēram tāds ''pārdosi man svārkus pa 3ls un kleitu pa 2 ls''... Nu ok, par to, ka viņa nesasveicinājās, mēs noklusējām. Ja jau cilvēkam nav mācīta etiķete, tad nu neko padarīt. Atbildējām šai meitenei zolīdi, to, ka mēs un tā par lētu naudiņu pārdodam svārkus un kleitu, un ja viņai ir problēmas ar naudu, mēs varam protams nomest nedaudz cenu. Paiet kādas 2 minūtes un tā meitene atbild ''nē, davaj pārdod man visu pa piecīti, es uzreiz ņemšu, davaj kur un kad tiekamies''.... Mēs atkal atbildējām to pašu viņai, bet tā tik un tā nelikās mierā. Es pat varētu pateikt, ka tā nebija meitene, bet gan pieaugusi sieviete.. Beigās mēs jau sarunājām visu pārdot par pilnu cenu, un atkal sākās ''davaj tu man rezervē šo visu uz kādām 2 nedēļām, es čista ņemšu''... Šausmas! Ir meitenes kurām patiešām būtu vēlme nopirkt tās drēbītes, bet nē, mums jāgaida 2 nedēļas sazin ko un sazin kur.. Mēs nemaz nebrīnītos, ja tāda sieviete vienkārši pazustu, neko nepabrīdinot. Mēs sievietei atteicām, bet šī līdz šai dienai raksta kaut kādas muļķības, pilnīgi draudot. Teikšu tā, ka šāda pieredze man ir vairākkārt bijusi, un tas nav diez ko patīkami. Pret tevi izturās kā pret zemākas rases cilvēku.. Varbūt vēl kāda no Jums ir sastapusies ar ko tamlīdzīgu?

9 Ответы

Wow! Ir gan līmenis viņai! :O

jaa "smalka daama" -šeit internetveikalā nav pagaidām nācies kontaktēties ar šādām personām, bet dzīve gan ir ! Tas ir šausmīgi kad meitene-sieviete uzvedās kā -apmēram cietuma pacanka. Nu galvenokārt tas ir atkarīgs no audzināšanas veida,ģimenes apstākļi un draugu loks. Lai vai cik nežēlīgi vai iedomīgi tas skan-bet cilvēki tomēr dalās slāņos...

Jā,arī es saskāros ar šādu attieksmi.Nesen vēlējos pārdot jaunu maxi kleitu,kuru man  nopirka vīrs,bet diemžēl nederēja.Atrakstīja viena sieviete un gribēja kleitu nopirkt par 5 ls+vēl dāvanā saņet 3 gb krūšturus un somu.Atbildēju,ka cena nemainās un dāvināt jaunas lietas negribu.Tad viņa bija ar mieru kleitu pirkt par 7 Ls,bet krūšturus un somu dāvanā,bet vēl papildus prasīja peldkostīmu.Uz vēstulēm vairs neatbildēju,bet viņa turpināja terorizēt,līdz laikam apnika.Protams,par sasveicināšanos nebija ne runas.

Un bija vēl viena meitene,kura gribēja to pašu kleitu,bet par 5 Ls ieskaitot sūtīšanas izdevumus.Kad nepiekritu,sūtīja vēstules ar jautājumiem:vai esmu redzama darugiem.lv,facebook?kad atbildēju,ka nē,sāka uzdot jautājumus:vai esmu kādreiz šajā portālā kādu piekrāpusi,vai ir bijusi darīšana ar policiju,cik bieži no manis pērk drēbītes  utt?Uz vēstulēm vairs neatbildēju.Ar mani var sarunāt par rezervāciju,par cenām,bet ne jau šādā veidā un ar šādu attieksmi.Un abas šis meitenes/sievietes tirgojas šajā portālā.

Rodas iespaids,ka te apgrozās kaut kādas tirgus panckas,kas sapērkas un pēc tam aiz stūra to visu "uzsit gaisā".

Kam negadās.. Meitenes ir un paliek meitenes.. Manā praksē nekas tāds nav bijis un nebūs, ja runā par to, ka varētu zemāku cenu - es to mierīgi varu sarunāt, arī par to, kad tiks prece piegādāta un tā tālāk..

Meitenes savā ziņa ir pārbijušās no tā, ka viņas apkrāps vai kaut kā tā, tāpēc var gadīties visādi brīnumi :D

Autorei gan vajadzētu pašai padomāt par to, kāds viņai ir vērtējums, tas ari daudz ko pasaka par cilvēku, kā tādu.

diemzhel tadu pirceju ir daudz, man viena meitene ari, gribeja pirkt clim in matus ( jauni iepakojuma) nekadus sveiki, ar nebija, teica ka nemshot, es taj visu paskaidroju par tiem matiem, nosutiju bildes uz epastu, pec dienas rakstu vinjaj, sveiki, vaj jus nemset? ta atbile, NEEEE nenemshu,  

es samainiju bildes, ta pati atkal raksta, ka nems, es uzreiz pateicu, ka vinja man jau rakstija, ta atbildeja, ka bija kautkadas problemas  ar kontu(manuprat meli) teica ka shoreiz nems "to4na" . nu labi domaju kam negadas, paprasiju vijaj adresi uz kurieni bus jasuta, vaj ari numuru ja velas laj sutitu pa pasta staciju , ta uzraksta es tomer nenemshu. tagad nomainiju cenu , uzliku letak, atkal raksta.... nu psc, kas vinjaj ir? uzreiz atbildeju, ka vinjaj neko nesutishu !!! nedomaju gan ka vinja pat nemtu...

Varēji uzlikt (ne) smaidīgo sejiņu profilā un ierakstīt komentāros, ko tu par to visu domā, lai citas pircējās arī uzmanītos no tās pārdevējas. ;)

Mani dažreiz aizkaitina tas, ka uz manām vēstulēm neatbild. Pieklājības normas man ir iemācītas, sasveicinos un pajautāju vajadzīgo jautājumu, taču vienkārši neatbild. Labi, ja ir nopirkta prece, tad vismaz atbildētu, ka vairs nav pieejama, taču es interesējos par preci, kura ielikta divas stundas pirms es viņu pamanu un aizrakstu- tāpat neatbild. Nepatīkami.

Kam negadās... Teikšu tā, kā man teica viena meitene.. Dažreiz tā mēdz noteikt, un galvenais iemesls tam ir tāds, ka pircēja grib nogaidīt vēl pāris dienas, ja tajā laikā neviens pircējs neuzrodās, tad pārdod tam, kas uzrakstīja pirmais. (Ceru, ka sapratāt, bet grūti teikt, vai tas bija par iemeslu) Diezvai, bet es tikai saku, kā piemēru..

1 - 9 с 9