Cik bieži mazgājiet matus? :) - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Cik bieži mazgājiet matus? :)

Īpaši vasarā, šobrīd man sanāk teju katru dienu... Satraukts

10.07.2013 11:28

Katru trešo dienu mazgāju, tagad nopirku foršu Thermal SPA šampūnu ar atvēsinošu mintu, kas dod patīkamu svaiguma sajūtu karstā dienā un šampūns ir ar graudiņiem, kā skrubītis. Pēc garas, karstas darba dienas man tas ir tāāds relax, kad dullo galvu var ar tādu šampūnu izmazgāt un atdzesēt prātu Nevainīgs

15.07.2013 17:32

Es ar savu krāsošanu un jau tā reto mazgāšanu esmu pieradinājusi matus, ka tie salīdzinoši maz taukojas. Ja no rīta izmazgāju, 2 dienas varu staigāt mierīgi, ja sanācis svīst, tad 3. dienā jāmazgā, ja nav nekādi milzīgie sporti bijuši, tad 3. dienu vai pat, matus savācot, arī 4. dienu nostaigāt.

Mans noslēpums ir nemazgāt, ja neeju ārpus mājas - ir sanācis pat pāri nedēļai nemazgāt, jo mati pierod pie biežas mazgāšanas un taukojas ātrāk (agrāk katru rītu bija jāmazgā) līdz ar to, jo retāk mazgā, jo mazāk taukojas ;D Tādā ziņā esmu mazliet netīrele, bet labāk mazliet retāk pamazgāju nekā 2x biežāk krāsoju, jo košie toņi neticami ātri izmazgājas, jau pēc 3. mazgāšanas reizes krāsa zaudējusi pusi toņa un vēl pēc pāris kauns pa ielu staigāt :/

Otrs, nezinu, cik palīdz, bet mazgāju 2 reizes - pirmo ar mazu šampūna daudzumu noņemu taukumu un mazliet paberzēju, izskaloju un tad ar lielāku šampūna daudzumu masēju galvas ādu kārtīgi no visām pusēm vismaz minūti, ja ne visas 3-5. Gan izmazgājas labāk, jo puto daudz vairāk, gan galvas ādai tiek laba masāža.

Hah, tikai tagad palasīju, ka mans komentārs par garu. Nu neko, ja jau uzdrukāju, čaklākie izlasīs :D

15.07.2013 17:37

Ik pēc 2 vai 3 dienaam, ja katru dienu eju aaraa, bet ja esmu tikai maajaas, tad pēc 4 dienaam, lai nebojaatu vairaak matus.

Pareizi butu mazgat pec katraam 5 dienaam. :)

Man ir speciaala graamatiņa matiem un man viņa ir palīdzējusi. Slikti jau ir mazgaat tik bieži, bet neko darīt. :)

Pamēģini matu laminēšanu. :)

21 - 23 с 23