Pieredze iepērkoties. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieredze iepērkoties.

Sveikas meitenes! Šodien mani pārņēma diezgan lielas pārdomas par visu šito iepirkšanās  padarīšanu,un pārdomās nav labas. Pēdējā laikā nākas lasīt diezgan daudz sūdzību par negotprātīgām pārdevējām,tāpat arī pircējām.  Varbūt šīs pārdomas radās tāpēc,ka pašai nācās saskarties ar nepatīkamu pirkumu.  Varbūt arī pati esmu vainīga,bet laika trūkuma dēļ,tas darīja savu. Piektdien nopirku no vienas meitenes puszābakus ar platformu. Zābaciņi vienkārši un glīti-nav ko iebilst.  Labi,sludinājumā bija rakstīts,ka zābaki ir lietoti,bet par defektiem nekas nebija minēts. Jā,tā kā minēju,ka laika trūkuma dēļ,vienu zābaciņu tikai piemērīju,pat tā īsti neaplūkojot,jo uz ātru aci,izskatījās viss ok. Arī meitene izskatījās,pēc tādas,kas nu apčakarēt nevarētu,proti,nostrādāja meitenes ārējais izskats-glīta,kopta,draudzīga. Bet šajā brīdī ar pirkumu nākas vilties, otrā diena,kad zābaki ir kājās un jau platforma ir atlīmējusies no zoles :( labi,zābaki ir ļoti panēsāti,bet to var nomaskēt ar līdzekli zamšam,bet nu to,ka platforma jau ir līmēta es domāju,ka bija jāpaziņo. Un var redzēt ka zābaki ir diezgan cītīgi līmēti,nu oats papēdis klāt. Meitenei sliktu atsauksmi neatstāju,bet uzrakstīju vēstulīti,uz kuru saņaemu diezgan skarbu un pat "lecīgu" atbildi :(  Atzīstu arī savu kļūdu neizpētot,bet nu cilvēcīgi ir paziņot. 

Tad nu pārdomas ir par to-kāpēc gidīgajām pircējām un pārdevējām ir jācieš no šādām meitenēm!? Vai atverskapi.lv administrācija arī lietas labā nevar ko darīt!? Piemēram izskatīt sludinājumus, kas tiek iesūtīti, šīs preces.attēlu un aprakstu. Nu vismaz kaut ko! Jo tomēr,mēs te iepērkamies,atstājam savu naudu,un vai šī nauda būtu jāatstāj dēļ brāķiem!?  Kaut vai pie atsauksmēm izveidot iespēju ielikt fotoattēlu,lai to brāķi varētu parādīt un lai citu meiteņu atsauksmes nebūtu tikai tāda ieriebšana-ja Tu man,tad es Tev! 

Diezgan nejaukas meitenes! Vai tad tiešām sirdsapziņa pēc tam neatgādina par sevi!?  Grūti izprast šādas meitenes,kas tā rīkojas :( varbūt Jums ir kāds izskaidrojums!?

36 Ответы

Tas ir atkarīgs tikai no meitenes godprātīguma- protams, šajā siltuācijā Jūs uzticējāties, nopirkāt un vīlāties, līdz ar to rodas neuzticība pret nākamo pārdevēju. Tā šādas meitenes bojā reputācīju pārējām, kas tirgojās godīgi, norādot defektus aprakstā.

Pati vienmēr norādu precei defektus,ja tādi ir, protams, ja ir lieli defekti- par pārdošanu nav ne runas, jāmet laukā.

Man vienreiz bija gadījums- meitene vēlējās kaklarotu, sarunājām,ka sūtīšu caur pasta staciju un pēc tam viņa man pārskaitīs naudiņu. Kad saiņoju kaklarotu paciņā, lai tiktu sūtīta meitenei, man nejauši izkrita no rokām un nošķēlās neliels stūrītis. Uz reiz rakstīju meitenei un teicu par ķibeli un iedevu pat linku no citas meitenes,kas pārdod ko līdzīgu. Tajā pašā laikā manā vietā kāda cita būtu iesaiņojusi un sūtījusi prom, un vainojusi kurieru.

Tāpēc pašām atliek vairāk sekot līdzi un būt godīgām..

Man nekad ta nav bijis. Bet man atkal loti kaitina, ka tu saruna satikties un tikkai 5-10min pirms tiksanas vai vel labak kadu stundu pec uzraksta, ka netiek/netiks/netika. Sak jau kaitinat sadas meitenes...Varbut tomer, vajag laicigi pazinot, ka netiek vai nevelas nemt, vai, kas tur pa lietu. Neesam tacu nekadi kamieli, kuri nesa tikai lidzi lieku kravu.

Es arī šeit esmu saskārusies ar negodīgām pārdevējām, preces aprakstā nekas nav minēts par defektiem, kaut arī pārprasu vai nav kāds defekts, kad prece atnāk tā nav lietojama, tad paliek skumji un jūties apmānīts...bet priecē, ka ir daudz godīgas meitenes, kas tirgo labas, kvalitatīvas mantas un tās man ir iekļautas favorītos.

Paldies visām meitenēm, kas ir patiesas un godīgas, lai mazinās negodīgo meiteņu skaits. :) :) :)

Es arī šeit esmu saskārusies ar negodīgām pārdevējām, preces aprakstā nekas nav minēts par defektiem, kaut arī pārprasu vai nav kāds defekts, kad prece atnāk tā nav lietojama, tad paliek skumji un jūties apmānīts...bet priecē, ka ir daudz godīgas meitenes, kas tirgo labas, kvalitatīvas mantas un tās man ir iekļautas favorītos.

Paldies visām meitenēm, kas ir patiesas un godīgas, lai mazinās negodīgo meiteņu skaits. :) :) :)

.. un atkal zābaki ...  Saku tāpēc, ka nav pirmā reize. Vairākums meitēnu šeit ir godīgas.

Skumjākais, ka vēl ieliekot ne-pozitīvo, bet pelnīto atsauksmi, dažām ne-godprātīgajām pārdevējām pat nepietiek kauna ielikt pretī.. Bieži lieku pozitīvo un aprakstu ierakstu negatīvu, jo bail "dabūt pretī" :(

Man ir gadījies, ka pārdeveja atsūta precīti ar defektu, par to viņai vēstulē uzrakstu, šī pretīm, ka nav nekāda krāpniece, nekāda defekta nav utt., mani par meli nosauc, BET, viņai vesela čupa labu atsauksmju. Kaut kā pēdējā laikā liekas, ka ir meitenes, kuras izirušas vīlītes, sanēsājušās paduses utml. uzskata par normu, un tādas drēbes tirgo un pašas nēsā. Es gan, ja sāk savelties, sanēsāties utml., drēbes metu ārā, nevis mēginu kādam ''iesmērēt''. Katrai laikam sava sapratne par koptu izskatu.

Karelīna

Man ir gadījies, ka pārdeveja atsūta precīti ar defektu, par to viņai vēstulē uzrakstu, šī pretīm, ka nav nekāda krāpniece, nekāda defekta nav utt., mani par meli nosauc, BET, viņai vesela čupa labu atsauksmju. Kaut kā pēdējā laikā liekas, ka ir meitenes, kuras izirušas vīlītes, sanēsājušās paduses utml. uzskata par normu, un tādas drēbes tirgo un pašas nēsā. Es gan, ja sāk savelties, sanēsāties utml., drēbes metu ārā, nevis mēginu kādam ''iesmērēt''. Katrai laikam sava sapratne par koptu izskatu.

Nu jā,tur man Tev jāpiekrīt.  Ne es viņu par krāpnieci nosaucu,neko apvainojošo nerakstīju,bet tas kā viņa atbildēja nu gan sadusmoja. Jo es uzskatu,ja ir kāds defekts,par to ir jāziņo!

> 2014

.. un atkal zābaki ...  Saku tāpēc, ka nav pirmā reize. Vairākums meitēnu šeit ir godīgas.

Jā,protams,ka ir godīgas meitenes, tur iebildumu nav- viss ok. Bet runa jau iet par tām,kas nejauki izturas pret pircējām vai pārdēvējām,jo tomēr mēs to pērkam par naudu.

pff,nu gan ir  pieprasījums,tagad administrācija ir vainīga pie tā,ka tev nav atradies laiks kārtīgi pielaikot un apskatīt :D

Piedod,bet tā ir pilnīgi tava vaina,diezvai meitene tev  bāza tos iekšā,tev bija izvēle pašai apskatīt un pielaikot,un ja tur zole ir šausmīgi nosista,vai tad tik bija nepamanāmi? :)

Nu gan tu esi jocīga..Saprotu,ka ir vīlusies,bet tu pati esi vainīga,tev bija iespēja pielaikot un apskatītes :) Man vispār patīk pēdējā laika šādas sūdzības,katra otra raksta šādu stāstu..Neskatoties uz to,ka šeit par to ātro pirkšanas variantu ir 100 reižu jau runāts. Nozīme tad sev izdevīgu laiku un dienu,kad ir laiks pielaikot,veikalā diezvai pērc paņemot uzreiz kurpes,kāpēc nevar  arī plānot kārtīgu pielaikošanu tiekoties ar pārdevējam. Ja pārdevēja nepiekriit kārtīgai pielaikošanai tev ērtajā laikā un dienā,tad uzreiz skaidrs,ka kaut kas nav tīrs. Bet nu piedod,tev nav 5 gadi,ir jau jābūt prātam,kā iepirkties..Pat 5 min pietiek,lai apskatītu kārtīgi defektus,it īpaši,ja tur zole ir nosista...Labi jau ar tām,kas saņem preci pa pastu,bet tev bija iespēja pašai aplūkot..tas nugan ir sviests :D

1 - 10 с 36