Pieredze iepērkoties. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Pieredze iepērkoties.

Sveikas meitenes! Šodien mani pārņēma diezgan lielas pārdomas par visu šito iepirkšanās  padarīšanu,un pārdomās nav labas. Pēdējā laikā nākas lasīt diezgan daudz sūdzību par negotprātīgām pārdevējām,tāpat arī pircējām.  Varbūt šīs pārdomas radās tāpēc,ka pašai nācās saskarties ar nepatīkamu pirkumu.  Varbūt arī pati esmu vainīga,bet laika trūkuma dēļ,tas darīja savu. Piektdien nopirku no vienas meitenes puszābakus ar platformu. Zābaciņi vienkārši un glīti-nav ko iebilst.  Labi,sludinājumā bija rakstīts,ka zābaki ir lietoti,bet par defektiem nekas nebija minēts. Jā,tā kā minēju,ka laika trūkuma dēļ,vienu zābaciņu tikai piemērīju,pat tā īsti neaplūkojot,jo uz ātru aci,izskatījās viss ok. Arī meitene izskatījās,pēc tādas,kas nu apčakarēt nevarētu,proti,nostrādāja meitenes ārējais izskats-glīta,kopta,draudzīga. Bet šajā brīdī ar pirkumu nākas vilties, otrā diena,kad zābaki ir kājās un jau platforma ir atlīmējusies no zoles :( labi,zābaki ir ļoti panēsāti,bet to var nomaskēt ar līdzekli zamšam,bet nu to,ka platforma jau ir līmēta es domāju,ka bija jāpaziņo. Un var redzēt ka zābaki ir diezgan cītīgi līmēti,nu oats papēdis klāt. Meitenei sliktu atsauksmi neatstāju,bet uzrakstīju vēstulīti,uz kuru saņaemu diezgan skarbu un pat "lecīgu" atbildi :(  Atzīstu arī savu kļūdu neizpētot,bet nu cilvēcīgi ir paziņot. 

Tad nu pārdomas ir par to-kāpēc gidīgajām pircējām un pārdevējām ir jācieš no šādām meitenēm!? Vai atverskapi.lv administrācija arī lietas labā nevar ko darīt!? Piemēram izskatīt sludinājumus, kas tiek iesūtīti, šīs preces.attēlu un aprakstu. Nu vismaz kaut ko! Jo tomēr,mēs te iepērkamies,atstājam savu naudu,un vai šī nauda būtu jāatstāj dēļ brāķiem!?  Kaut vai pie atsauksmēm izveidot iespēju ielikt fotoattēlu,lai to brāķi varētu parādīt un lai citu meiteņu atsauksmes nebūtu tikai tāda ieriebšana-ja Tu man,tad es Tev! 

Diezgan nejaukas meitenes! Vai tad tiešām sirdsapziņa pēc tam neatgādina par sevi!?  Grūti izprast šādas meitenes,kas tā rīkojas :( varbūt Jums ir kāds izskaidrojums!?

36 Ответы

> Aija Vīksne

pff,nu gan ir  pieprasījums,tagad administrācija ir vainīga pie tā,ka tev nav atradies laiks kārtīgi pielaikot un apskatīt :D

Piedod,bet tā ir pilnīgi tava vaina,diezvai meitene tev  bāza tos iekšā,tev bija izvēle pašai apskatīt un pielaikot,un ja tur zole ir šausmīgi nosista,vai tad tik bija nepamanāmi? :)

Nu gan tu esi jocīga..Saprotu,ka ir vīlusies,bet tu pati esi vainīga,tev bija iespēja pielaikot un apskatītes :) Man vispār patīk pēdējā laika šādas sūdzības,katra otra raksta šādu stāstu..Neskatoties uz to,ka šeit par to ātro pirkšanas variantu ir 100 reižu jau runāts. Nozīme tad sev izdevīgu laiku un dienu,kad ir laiks pielaikot,veikalā diezvai pērc paņemot uzreiz kurpes,kāpēc nevar  arī plānot kārtīgu pielaikošanu tiekoties ar pārdevējam. Ja pārdevēja nepiekriit kārtīgai pielaikošanai tev ērtajā laikā un dienā,tad uzreiz skaidrs,ka kaut kas nav tīrs. Bet nu piedod,tev nav 5 gadi,ir jau jābūt prātam,kā iepirkties..Pat 5 min pietiek,lai apskatītu kārtīgi defektus,it īpaši,ja tur zole ir nosista...Labi jau ar tām,kas saņem preci pa pastu,bet tev bija iespēja pašai aplūkot..tas nugan ir sviests :D

Es atvainojos,bet izlasi kārtīgi,par ko esmu vīlusies!!!! Nevienu nekur nevainoju, cik zināms viedokļa izteikšana nav ar likumu aizliegta ;) Par zoli es nerunāju! Zābakus uz ātru aci apskatīju,bet to,ka papēdis līmēsies vaļā,kas jau bija pielīmēts,nevarēju pamanīt. Tie ir platformas zābaki un zole nav domāts kā papēdis! Bet paldies par Tavu izmeļošo atbildi un jaukajiem komplimentiem,noteikti es vecāka nekā es ;) 

> Aija Vīksne

pff,nu gan ir  pieprasījums,tagad administrācija ir vainīga pie tā,ka tev nav atradies laiks kārtīgi pielaikot un apskatīt :D

Piedod,bet tā ir pilnīgi tava vaina,diezvai meitene tev  bāza tos iekšā,tev bija izvēle pašai apskatīt un pielaikot,un ja tur zole ir šausmīgi nosista,vai tad tik bija nepamanāmi? :)

Nu gan tu esi jocīga..Saprotu,ka ir vīlusies,bet tu pati esi vainīga,tev bija iespēja pielaikot un apskatītes :) Man vispār patīk pēdējā laika šādas sūdzības,katra otra raksta šādu stāstu..Neskatoties uz to,ka šeit par to ātro pirkšanas variantu ir 100 reižu jau runāts. Nozīme tad sev izdevīgu laiku un dienu,kad ir laiks pielaikot,veikalā diezvai pērc paņemot uzreiz kurpes,kāpēc nevar  arī plānot kārtīgu pielaikošanu tiekoties ar pārdevējam. Ja pārdevēja nepiekriit kārtīgai pielaikošanai tev ērtajā laikā un dienā,tad uzreiz skaidrs,ka kaut kas nav tīrs. Bet nu piedod,tev nav 5 gadi,ir jau jābūt prātam,kā iepirkties..Pat 5 min pietiek,lai apskatītu kārtīgi defektus,it īpaši,ja tur zole ir nosista...Labi jau ar tām,kas saņem preci pa pastu,bet tev bija iespēja pašai aplūkot..tas nugan ir sviests :D

Un starpcitu,rakstīji,ka pēdējā laikā bieži šādas sūdzības lasi,bet reģistrējusies esi tikai 3.02!? Jā,ievērojama pieredze ;)

> Ieskaties

> Aija Vīksne

Un starpcitu,rakstīji,ka pēdējā laikā bieži šādas sūdzības lasi,bet reģistrējusies esi tikai 3.02!? Jā,ievērojama pieredze ;)

Nepārdzīvo,nesen izveidoju jaunu profilu,ir arī aizliegts? :) Esmu jau šeit apm.gadu :)

> Ieskaties

> Aija Vīksne

Es atvainojos,bet izlasi kārtīgi,par ko esmu vīlusies!!!! Nevienu nekur nevainoju, cik zināms viedokļa izteikšana nav ar likumu aizliegta ;) Par zoli es nerunāju! Zābakus uz ātru aci apskatīju,bet to,ka papēdis līmēsies vaļā,kas jau bija pielīmēts,nevarēju pamanīt. Tie ir platformas zābaki un zole nav domāts kā papēdis! Bet paldies par Tavu izmeļošo atbildi un jaukajiem komplimentiem,noteikti es vecāka nekā es ;) 

Nu jā,apskatīt kā izskatījas meitene,tev laiciņš bija :) A normāli pataustīt to platformu,laika nav atradies :) Un cik esmu veca,nav tava deguna darīšana mīļā :)

Исправлено 05.03.2014 17:19

> Aija Vīksne

> Ieskaties

> Aija Vīksne

Nu jā,apskatīt kā izskatījas meitene,tev laiciņš bija :) A normāli pataustīt to platformu,laika nav atradies :) Un cik esmu veca,nav tava deguna darīšana mīļā :)

Es atvainojos,bet par ko Tu tā cepies!? Vai ar Tevi man bija darīšana!? Ej un izliec sevi citur,Mīļā :D

Lasot visu laiku šīs te sarunas, liekas ka es vispār esmu enģelītis..

Aprakstā visu minu un ja kas tad vēl visu sakopju, kā piemēram bija viena josta netīra - aprakstā minēju, ka var notīrīt un tā, bet pirms sūtīšanas pati ņēmu un to izdarīju..

Apģērbus iepriekšejās dienās izmazgāju vēlreiz, lai nebūtu iestāvēšanās smarža, bet gan dikti svaiga..pārbaudu visu vēl..

Kārtīgi, akurāti iepakoju..

Un katrai meitenei paciņā vēl ielieku neprasītu, nelūgtu dāvaniņu..lai mazs prieciņš..

Katra kas lūgusi kādu atlaidīti vai pegādi runājusi savādāku, visu izdaru..

No kurām es kaut ko pērku, ja viss bijis labi, uzreiz ielieku atsauksmi ar paldies vārdu..

Laikam esmu vienkārši pārāk laba... Nevainīgs

Исправлено 05.03.2014 17:20

> lienīte - Sieviešu dienas atlaides :)

Lasot visu laiku šīs te sarunas, liekas ka es vispār esmu enģelītis..

Aprakstā visu minu un ja kas tad vēl visu sakopju, kā piemēram bija viena josta netīra - aprakstā minēju, ka var notīrīt un tā, bet pirms sūtīšanas pati ņēmu un to izdarīju..

Apģērbus iepriekšejās dienās izmazgāju vēlreiz, lai nebūtu iestāvēšanās smarža, bet gan dikti svaiga..pārbaudu visu vēl..

Kārtīgi, akurāti iepakoju..

Un katrai meitenei paciņā vēl ielieku neprasītu, nelūgtu dāvaniņu..lai mazs prieciņš..

Katra kas lūgusi kādu atlaidīti vai pegādi runājusi savādāku, visu izdaru..

No kurām es kaut ko pērku, ja viss bijis labi, uzreiz ielieku atsauksmi ar paldies vārdu..

Laikam esmu vienkārši pārāk laba... Nevainīgs

No šādām pārdevējām ir prieks pirkt :)) un tas jau arī Tev pašai ļau justies jauki,ja esi iepriecinājis kādu citu. Cepuri nost šādām meitenēm un arī Tev ;)

nereti laikam ir tā cenas un kvalitātes attiecība.. cita izmet, cita vēl pāris kapeiciņas grib nopelnīt :)

tāpat kā es pa pastu pirku somu, jautāju vai ir defekti, nē, neesot viņas skatījumā.. nu manā skatījumā izmetu 15 eur.. arī izpratne par labu izskatu ir pārāk dažāda..

bet nu, viennozīmīgi - tikai klātienē, gaiša laikā :)

Jā, laikam es arī esmu pārāk... jāņem defektu apraksti ārā! ;)

Bet nu vispār tā ir nelietība. Lai arī ir katram sava izpratne par "bez defektiem", ir pat gadījies lasīt, ka jauns, piemēram, soma, palūdzu papildu bildes - soma bija tālu no vārda "jauns", kā arī pēkšņi "atklājās" defekti, kas nav šādi tādi, bet reāls detaļu trūkums.

Un par gaišo dienas laiku un pašas vainu runājot, man arī gaišā dienas laikā sanāca neliels iegrābiens - soma, ar kaut ko melnu nosmērēta, es pati vainīga, protams, bet tas netīrums, tukšai somai esot, bija kā ielocē iekšā, neredzēju.

Neforši jau bija, naudas arī žēl, bet nu ar katru tādu reizi kļūšu uzmanīgāka! Labi, ka man tādas "kurpju vai vicas švīkas" izņemošas ziepes mājās, tad nu vēl kaut kā, bet nu moments bija tāds, kāds bija.

meitenes manuprat te gandriz visam bija nepatikamas sadarbibas ar pircejam/pardevejam.

kad Atverskapi tikaj saka pieagt, te bija ljoti maz krapneces, bet tik lidz saits palika papulars, te nu ari krapnieces ir daudz (( un ne tikaj varbut dazhi atceras to  Kristapinju, ka ieperkas sievieshu drebes, isas kleitam un ta talak, bija ari zekju miljotaji, un visadi fetishisti. pashai bija nepatikamas sadarbibas. labi ka naudu davuju atpakalj, jo uzreiz saku darboties*

bez ta neiztikt, Atversakapi ir diezgan populars, mums pashiem jabut uzmanigakiem)))

lai visam veicas)

11 - 20 с 36