pretcelulīta procedūras salonā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pretcelulīta procedūras salonā

Sveikas!

Padalieties ar savu pieredzi par salonu piedāvātajām pretcelulīta procedūrām - kuras ir bijušas labākās cīņai ar celulītu? Gaisa zābaki, limfodrenāža, ietīšanas? Kāda cita? Nevaru izlemt, kas būtu labākais? Aci miedzošs

Par pareizu ēšanu, ūdens lietošanu un sportošanu šoreiz nerunāsim, to zinu un daru iespēju robežās Smejošs

04.03.2014 11:04

Problēmzonu masāža, ļoti sapiga,un ļoti efektiva! Limfodrenazu var panemt tiri ta papildus,bet ja gribas atbrivoties pavisam no celulita,tad iesaku problemzonu masazu! :)

04.03.2014 11:06

Pēc pieredzes zinu, ka linfodrenāža pati par sevi celulītu nemazina, bet noteikti jāiziet kurss pirms vakummasāžas, kas ir vienīgais efektīvais līdzeklis. Par visām "maigajām' procedūrām jāsaka - izmesta nauda. Vismaz manā gadījumā :)

04.03.2014 11:34

limfodrenāža ir patīkama un papildus ok..

man patika zemūdens masāža - grūti teikt vai mazināja tieši pašu celulītu, bet apkārtmērs ļaškām zuda :)

pēc pāris nedēļām plānoju atkal uztaisīt 10 reižu kursiņu.. iepriekš to darīju kādus 3 gadus atpakaļ..

04.03.2014 11:48

> Sanita

man patika zemūdens masāža - grūti teikt vai mazināja tieši pašu celulītu, bet apkārtmērs ļaškām zuda :)

pēc pāris nedēļām plānoju atkal uztaisīt 10 reižu kursiņu.. iepriekš to darīju kādus 3 gadus atpakaļ..

Sveika! Kādas izmaksas 10 dienu kursam?

04.03.2014 12:20

> Sanita

Paldies par ideju, būs jāpamēģina :)

04.03.2014 13:04

Es varērtu ieteikt medus masāžu, diezgan sāpīga procedūra, bet man no apelsīnmiziņas palīdzēja tik vaļā :)

04.03.2014 13:15

Исправлено 04.03.2014 13:16

> Esenga

Es varērtu ieteikt medus masāžu, diezgan sāpīga procedūra, bet man no apelsīnmiziņas palīdzēja tik vaļā :)

nu jaa simasaza ir tiesam efektiiga..bet neieteiktu to darit meitenem kam ir slinkums ieverot sabalansetu uzturu un skidruma uznemsana vajadzigos daudzumos sagada milzum daudz probleemas :D un kuras pat nedoma,vai ne pietiekosi piedoma pie dienas aktivitaatem,sportosanas.. jo tie zilumi kuros iedzivojas medusmasazhas laikaa nav taa verti.. turklat ne visas so var veikt..loti svarigs ir asinsvadu veselibas stavoklis..ja kaadas problemas saj zinja..tad nu neieteiktu..

04.03.2014 13:36

Pagaidām laikam esmu izmēģinājusi plašu klāstu, taču neko efektīvu atradusi neesmu :(

Vienīgi varu ieteikt tiešām efektīvu mājas līdzekli. Ir tāds Weyergans high care AE stick. Tāds gēls, kuru uzklājot tiek stimulēta asinsrite attiecīgajā zonmā, kā arī dedzināti zemādas tauki.

Tiešām efektīvs, tikai ļoti jāuzmanās, jo āda pievelkas lēnāk nekā izdeg tauki :)

04.03.2014 14:01

Исправлено 04.03.2014 14:02

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

> Sanita

Sveika! Kādas izmaksas 10 dienu kursam?

Noteikti jau atkarīgs no vietas, kuru apmeklēsi.. lētākais, kur biju manījusi ir Stradiņos.. pēc vecajām cenām bija Ls 5,40 par 1 reizi.. un ik pa 2-3 dienām vajagot..

04.03.2014 14:06

Skaidrs, paldies Tev par informāciju. :)

1 - 10 с 16